Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Xaar napraw

  1. #1
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Xaar napraw

    Czy tylko mnie czy wam wszystkim tak się robi, że jak "stemplowana" kop miedzi się burzy to niema o tym żadnego info w "wiadomościach" a i nawet żadnego dźwięku?????????????????
    • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
    • Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.07.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Po wysłaniu geologa (gdy mam zawalona kopalnie ) geolog wraca nie znajdując złoża (za dożo złóż )
    komunikaty pojawiaja sie (undefenden text )
    Pozdrawiam

  3. #3
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Xaar łosiu co Ty na to??
    • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
    • Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........

  4. #4
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    i mnie tu nie banuj za prawde, bo prawda w oczy kole..........
    • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
    • Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........

  5. #5
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A co BB_xaar ma do tego co jest w kodzie gry, czy są wiadomosci i dźwięki czy ich nie ma? O informacjach typu "unidentified text" nie wspomnę...
    Cytat Zamieszczone przez anael6669 Zobacz posta
    Xaar łosiu co Ty na to??
    anael6669, miałem o Tobie lepsze zdanie, ale w tym momencie to Ty wyszedłeś na... a nie będę zwierzętami rzucał na forum.

  6. #6
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez anael6669 Zobacz posta
    Xaar łosiu co Ty na to??
    OMG a co ma CM do naprawy błedu, on jedynie może to przekazac dalej i tyle, a twoje odzywki tego procesu nie przyspiesza więc daruj sobie.

  7. #7
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Sorx popłynęłem trochę z procentami i mnie szlak trafiał (i dalej trafia) jak stemplowane kopalnie raz wystarczy kanapką bufnąć i w 2h się wyczerpią na 5ce, a część i po koszu się niecce wyczerpać (czasy 1:46, max1:54), do tego żadnego sygnału na grze, że takowe złoże się wyczerpało, a że ostatnio mam mniej czasu to co mam się opierniczać, niech odpowie mi przedstawiciel BB czy w ogóle naprawa tego błędu jest w planach i tak po konserwie jest dalej to samo i tak ciastka wyczyszczone i komp zdefragentowany i aktualizacje ściągnięte, po prosty czekam na odpowiedź, bo do suppa można pisać i dostać tylko: "tak znamy ten błąd i się nim zajmujemy" albo
    uprzejmie informuję, iż Twoje zgłoszenie zostało przyjęte. Odpowiedź na nie zostanie udzielona najszybciej, jak jest to tylko możliwe. Ze względu na dużą ilość zgłoszeń jakie wpłynęły do nas w ostatnim czasie, może oznaczać to dłuższe oczekiwanie na odpowiedź z naszej strony.

    Support The Settlers Online pracuje w godzinach 9:00-19:00 od poniedziałku do piątku. Odpowiadając na naszą wiadomość email, bardzo prosimy nie zmieniać jej tematu. Dzięki temu będziemy mogli szybciej udzielić odpowiedzi.
    EDIT miedź odnaleziona po konserwie krzyczy, że się skończyła, poprzednie złoża nie, a jednak coś robią na tych konserwach":P
    Ostatnio edytowane przez anael6669 ; 11.07.2013 o 16:08
    • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
    • Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.