Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Pomocny dodatek

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.05.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Nowy Świat

    Pomocny dodatek

    moja propozycja jest taka by twórcy gry dodali dodatek tego typu:
    każdy gracz wchodząc na wyspe innego gracza mógł tam postawić (PO WYCZERPANIU)
    -STUDNIE Z WODA
    -POLE ZBOŻA
    -KOPALNIE
    -I INNE(wybór należy do twórców
    -Myślę że to spora pomoc i rozwinięcie w grze i bardzo przydatne.

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.12.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Złota Góra
    to moze lepiej dac mozliwosc nadania tzw. "opiekuna" ktory bedzie mogl wlasnie wykonywac najprostrze czynnosci typu wymienione przez przedmowce stawianie studni, pol, ale np jeszcze wysylanie geologow i odkrywcow na poszukiwania i kilka innych...
    Ilosc takich opiekunow to np 1-3 i tak samo moznaby byc opiekunem dla 1-3 osob...
    Sadze ze takie rozwiazanie byloby lepsze i szybciej by przeszlo ;]

  3. #3
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Kup młyny wodne i nie będziesz kopał studni, kup silosy i nie będziesz obsiewał pól, a zgodnie z regulaminem nie można używać żadnych botów/programów/czy innych narzędzi, które robią cokolwiek za gracza w czasie jego nieobecności wiec to NIE przejdzie"=))
    • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
    • Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........

  4. #4
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Dragnal, to co piszesz to jest zbawieniem dla multikontowców.

  5. #5
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Pomysł zupełnie nie przemyślany,
    proponuję dać do kosza ....
    .... za brak ankiety

  6. #6
    Banned
    Dołączył
    26.10.2012
    Posty
    535
    Serwer
    Nowa Ziemia
    @guerrero proszę dodać ankietę.

  7. #7
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    w coś takiego jak URLOP ?? w innych grach tak widziałem idę na urlop odpalam opcję i staje wioska nie ma mnie nic mi nie można zrobić itp. co z tego ze tu po 24h staje. zawsze się znajdzie ktoś kto bez pukania wlezie i zegar wystartuje.

  8. #8
    Osadnik Awatar Galmachar
    Dołączył
    21.12.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj
    Co w tym złego że gość wchodzący na wyspę wystartuje produkcje? Jeśli nie chcesz by jakieś budynki pracowały możesz je po prostu zastopowować, a budynki takie jak tartaki, smolarze będą pracować dalej nie przeszkadzając nikomu w niczym.

    Co do pomysłu jest dość słaby, jeśli ktoś nie ma czasu stawiać pól czy studni, a posiada budynki do przetworu zboża to musi się zastanowić nad ich sensem lub zbierać na budynki specjalne (silosy, młyny) do kupienia za monety/rl kase.

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowy Świat
    pomysł nie najgorszy, kosze sie daje innym, dodatki -ryby, mięso itd.. to czemu nie odnowić koledze kopalni czy pola, jestem za,, a wy tylko multi konta widzicie, jak na to patrzeć z każdej strony pod tym względem, to wszystko co jest w grze jest pod multikonta. więc ,darujmy sobie spostrzeżenia o multikontach, a tak szczerze to po co ci multikonto?? do minerałów tylko, jaki ma to sens mieć 4 konta, by mieć węgla tyle że nie ma co z nim robić? , bez jaj , grajcie na jednym , chyba że mięczaki do gry sie dopadły.
    Ostatnio edytowane przez inspir ; 24.06.2013 o 19:28

  10. #10
    Acoma
    Z tego co zauważyłem, to po 1 dobie, kiedy się nie logujemy, to wypada takie konto z kolejki do odświeżania stanu konta i wszelkie wydobycie czy produkcja siłą rzeczy jest zawieszone, czy jak kto woli - zamrożone.

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.