Strona 14 z 14 PierwszyPierwszy ... 4 12 13 14
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 140

Wątek: Nie można "wejść" na wyspę znajomego z Gildii

  1. #131
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    wyjątek
    Edit za pierwszym razem znajomy wszedł jak sie puszki robiły, za każdym następnym nie mógł
    Ostatnio edytowane przez anael6669 ; 20.07.2013 o 10:26
    • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
    • Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........

  2. #132
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    MAM TO NON STOP!! Po 15 min gry nie mogę wejść do nikogo!!!

    A czasami chcę dać premie...

  3. #133
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.02.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Powtarzam odpowiedz od Supportu bo widze niektorzy wciaz nie rozumieja tego problemu +_+


    From: Technical Support [mailto:technical.support@thesettlersonline.pl]
    Sent: Wednesday, June 19, 2013 6:21 PM
    To: Segasik
    Subject: Re: [Ticket#PL-2013061911000347] Problem z wejsciem na wyspe

    Witaj Segasik,


    Problem może być związany z różnicą poziomów w grze pomiędzy Panem, a Pańskim znajomym.
    Zauważyliśmy, że jeśli jeden z graczy aktualnie produkuje jednostki wojskowe, lub premie niedostępne dla gracza o niższym poziomie (np. kuszników, elitarnych, kosze irmy, itp.), to gracz o niższym poziomie, nie może wejść na jego wyspę. Problem znika w momencie zakończenia tej produkcji, ale powraca, za każdym razem, kiedy gracz o wyższym poziomie wznowi produkcję.
    Oczywiście, nasz dział techniczny pracuje nad wyeliminowaniem tego błędu, jednak nie możemy przewidzieć jak długo prace te potrwają.


    Pozdrawiam,
    Aleksander
    Zespół The Settlers Online

  4. #134
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.07.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Złota Góra
    mam 12 lv i cały dzisiejszy dzień próbuje wejść na mapę znajomych no i kicha wczytuje mapę i zwiecha

  5. #135
    Odkrywca
    Dołączył
    26.06.2012
    Posty
    812
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez bogin75kk Zobacz posta
    mam 12 lv i cały dzisiejszy dzień próbuje wejść na mapę znajomych no i kicha wczytuje mapę i zwiecha
    Poproś ich aby przez jakiś czas wstrzymali się z jakąkolwiek produkcją w magazynie prowiantu i koszarach.

  6. #136
    Osadnik
    Dołączył
    30.03.2012
    Posty
    52
    Serwer
    Słoneczny Gród
    możliwe rozwiazanie dla osob ktore nie moga wejsc na wyspe znajomego z jakiego powodu: neich znajomy sie wyloguje i wtedy ta druga osoba niech wejdzie, byc moze odblokuje opcje wejscia na wyspe

  7. #137
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.07.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Złota Góra
    Witam mam ten sam problem z logowaniem się na wyspy znajomych, nie mogę się do nikogo zalogować na wyspę, a mam zadania związane z rzuceniem znajomym premii i jak to rozwiązać. Proszę o odp.

  8. #138
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.05.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Słoneczny Gród
    u mnie też występuje ten problem. nie moge wejsc do sasiada z ktorym jestem umowiony na rzucanie koszy (btw. sorka Miusk ale nie moge nic na to poradzic). Problem wystepuje losowo. Nie udało mi się jeszcze ustalić od czego to może zależeć. Do tej pory działo się to głównie wieczorem wiec myślałem że jest to spowodowane większą ilością graczy i "niewyrabianiem" serwera. Dziś miało to miejsce po raz pierwszy od rana do godziny ok 15. Wieć już kompletnie nie mam pojęcia z czego to może wynikać...

  9. #139
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    problem z wejsciem na wyspe znajomego dalej trwa

  10. #140
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Widzę, że bardzo łatwo przeoczyć poprzednie posty (nawet na tej samej stronie), pozwolę sobie zamknąć temat i jeszcze raz wyjaśnić.

    Dlaczego nie mogę odwiedzić wyspy znajomego?
    Przyczyna jest prosta: znajomy, którego próbujesz odwiedzić, produkuje coś (np. Magazyn Prowiantu, Koszary), do czego nie masz jeszcze dostępu, ponieważ Twój poziom jest za niski. To błąd.

    Kiedy problem zostanie naprawiony?
    Już jutro - 1 sierpnia 2013.

Strona 14 z 14 PierwszyPierwszy ... 4 12 13 14

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.