Zobacz wyniki ankiety: Przycisk kasowania

Głosujących
54. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

    46 85.19%
  • NIE

    6 11.11%
  • obojętne

    2 3.70%
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Usuwanie wszystkich wiadomości z poczty poprzez jeden przycisk

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    18.09.2012
    Posty
    73
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Usuwanie wszystkich wiadomości z poczty poprzez jeden przycisk

    chodzi mi o przycisk w wiadomościach, który za jednym naciśnięciem skasuje wszystkie wiadomości, takie jak info o premiach,
    (wiadomości oznaczone czerwonym krzyżykiem/

    to naprawdę jest irytujące gdy trzeba ponad 200 razy kliknąć na krzyżyk by mieć czysto w poczcie,

  2. #2
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Był podobny pomysł, nieco bardziej rozwinięty o zakładki dzielące wiadomości na różne kategorie (info o premiach osobno, info z handlu osobno, wiadomości nieusuwalne typu odkrywcy, nagrody itp. osobno, wiadomości od graczy osobno) i możliwością usuwania wszystkich wiadomości z danej zakładki. Ale generalnie jestem za, tyle że problem wyszedł przy zadaniach z wrzucaniem premii na setki, co raczej nie jest sytuacją nagminną przy "normalnej" grze

    Podobne wątki:
    http://forum.thesettlersonline.pl/th...tr-Wiadomości
    http://forum.thesettlersonline.pl/th...86-Wiadomości
    http://forum.thesettlersonline.pl/th...ynce-i-surowce

    Niestety albo pozamykane z braku ankiety, albo przeniesione już do archiwum ze względu na niskie zainteresowanie.
    Ostatnio edytowane przez zwolk ; 21.05.2013 o 14:48 Powód: dodanie linków

  3. #3
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    269
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jestem za spoko pomysl denerwoje mnie kiedy czasami wracam z pracy i musze klikac ze sto razy ta sama ikonke "X" bo dostelm od kogos bufki

  4. #4
    Osadnik Awatar Stochlik
    Dołączył
    04.05.2012
    Posty
    234
    Serwer
    Nowy Świat
    to fakt jestem za

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    18.09.2012
    Posty
    73
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    zwolk

    nie przeginajmy, pocztę można z powodzeniem przeglądnąć bez dodatkowych udziwnień,
    wiadomości z ofertami załatwić pojedynczo po czym wywalić all jednym przyciskiem
    do tego - wiadomości od odkrywców czy zatwierdzenie transakcji nie mają wpływu, to wiadomości oznaczone czarnym krzyżykiem nie do skasowania
    ... a problem istnieje już od bugu z premiami ponad pół roku, gdy podpalało się całe wyspy, wówczas ilość wiadomości oscylowała w liczbie kilkuset

    PS
    zamiast linków trzeba było ponowić tę propozycję a nie wklejać informacje... to że było nie oznacza że jest

  6. #6
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Wiadomości od innych graczy (znajomi, gildia, zaproszenia do znajomych) też mają czerwony krzyżyk. Wolałbym mieć lepszą kontrolę nad tym co usuwam, a nie tylko globalne "Usuń wszystko" bo pomiędzy wiadomościami o premiach może się zdarzyć jakaś inna, którą niekoniecznie chcemy usunąć. Podział na zakładki z możliwością usunięcia wszystkiego z danej zakładki jest po prostu bezpieczniejszy.

    Oczywiście po wciśnięciu tego przycisku niezbędne jest wyświetlenie komunikatu o zamiarze skasowania iluśtam wiadomości.
    Ostatnio edytowane przez zwolk ; 22.05.2013 o 13:56

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    20.05.2012
    Posty
    216
    Serwer
    Nowa Ziemia
    generalnie rozbija sie o raporty z bufów i tyle. miało to sens kiedys jak nie było czasów premii ale teraz? powinna byc opcja kasowania raportow z bufow albo opcja wyłaczenie raportow. ilez zbednego ruchu by sie zaoszczedziło...ehh
    Moderatorzy i administratorzy zastrzegają sobie prawo modyfikowania oficjalnych forów i/lub pokojów czatu w dowolnym czasie, według ich uznania i bez uprzedniego powiadomienia.

  8. #8
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    a ja lubie sobie popatrzeć co mi wysłali pół roku temu z jakimś info i dla tego "całokasowanie" nie wchodzi w grę jak dla mnie, jeśli już to tylko z podziałem na zakładki
    ":_)
    • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
    • Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    18.09.2012
    Posty
    73
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    przycisk nie obliguje do jego używania, daje tylko możliwość usunięcia wszystkiego z poczty,

    zagłosowałeś na NIE... Twoja sprawa,
    nie wymagam tłumaczenia się z podjętej decyzji,

  10. #10
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Do tej pory nie oddałem głosu, ale teraz zagłosuję na NIE. Funkcja kasowania wiadomości w formie przedstawionej przez autora (czyli globalne kasowanie wszystkiego) jest nie do przyjęcia ze względów, które podałem powyżej.

    Amber_Pl
    Nikt ci się nie tłumaczy z podjętej decyzji. To jest forum DYSKUSYJNE i każdy, o ile uzna to za stosowne, podaje swoją argumentację, z którą mogą zapoznać się inni użytkownicy i w połączeniu z własnymi przemyśleniami podejmują swoją decyzję. Wygląda na to, że jak ktoś pisze że fajna opcja, że mu się podoba, to OK, ale jak ktoś podaje argumenty przeciwne i głosuje na NIE, to chcesz mu odebrać prawo głosu. Bo co, bo jeszcze przekona innych do głosowania przeciwko propozycji? Cytować nie wolno, dyskutować nie wolno, opanuj się bo to forum nie jest Twoją własnością.

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.