Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Zgłoszenie SPAM / Troll / Reklama oszustwo na chatcie

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    20.05.2012
    Posty
    216
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A mnie zastanawia co za ludzie sie dają na takie coś nabrać?? Rozumiem dać się nabrać po jakiejs zaawansowanej socjotechnice przekrętu czy dobrze zrobionego phishingu ale takie coś?? Przeciez takim ludziom mozna sprzedac jakies ziarenko za gruba kase z ktorego wyrośnie drzewko obradzające w pieniądze
    Moderatorzy i administratorzy zastrzegają sobie prawo modyfikowania oficjalnych forów i/lub pokojów czatu w dowolnym czasie, według ich uznania i bez uprzedniego powiadomienia.

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.09.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Kto się nabiera???
    np: dzieci grające w tą grę (nawet siedmiolatki)
    ale dziwi mnie to, że takie bezprawie panuje na czacie od kilku tygodni i nikt nie potrafi sobie z tym poradzić...
    ...no comment...

  3. #13
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Gdy na stronie TSO na fejsie wkleiłem taki komunikat od oszusta i odpowiednio go opisałem (w ramach kulturalnych słów oczywiście), mój cały komentarz został usunięty, co najśmieszniejsze tego samego dnia była promo +100% na kleje, a w weekendy na nowej ziemi to już plaga tych idiotów się zrobiła, jednej niedzieli to ich 3 widziałem, łącznie z takim, co i w jakiejś gildii był i proponował wejścia na strony "jakieśtam" które dodają surki i klei (ale też trzeba esy wysyłać- lub rachunek pocztą przychodzi, o czym mówi regulamin danej strony. Jeśli są to esemesy to specjalne, zwrotne i powtarzalne co 2-3dni przy okazji nierzadko połączone z kilkoma innymi "bonusami" takimi jak zniżki w hotelach, restauracjach, pubach, senatoriach i innych pierdołach z których ludzie rzadko korzystają)
    • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
    • Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........

  4. #14
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    269
    Serwer
    Nowa Ziemia
    takie oszustwa sa w kazdej grze wiec nie przejmuj sie

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.