Zobacz wyniki ankiety: Czy uważasz, że podsumowanie straconego wojska to dobry pomysł?

Głosujących
46. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    45 97.83%
  • Nie

    0 0%
  • Nie mam zdania na ten temat

    1 2.17%
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Ilość straconego wojska po przejściu przygody

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.12.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Ilość straconego wojska po przejściu przygody

    Witam, mój pomysł, tak jak zresztą wskazuje tytuł, polega na wprowadzeniu małego podsumowania ilości straconego wojska po zakończeniu przygody, funkcja ta pozwoliła by nam lepiej oszacować jej opłacalność oraz porównać wykonanie przez nas przygody z różnorodnymi poradnikami.

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    21.11.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Zdecydowanie tak.

    Po pierwszych walkach oglądałem raporty, bo fajnie to wyglądało. Jest to ponadto przydatne, żeby zobaczyć które jednostki atakują pierwsze, drugie, które na które, itd.
    Niestety po kilkunastu-kilkudziesięciu raportach radość z tych filmików u mnie znikła i z baraku cierpliwości (czasu) tylko je kasuję. Nic straconego, ale...
    ... czasem eksperymentuję na "czuja", czasem coś poszło nie tak (np. pomyłka przy wpisywaniu woja) i wtedy muszę całą tę animowaną bajkę oglądać do końca. Kij czort jak to dwie rundy, ale jak więcej... Z nudów liczę i dodaję choć i tak na koniec jest wynik. Ale to dopiero na koniec

  3. #3
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    sam chciałem o tym napisać, ale jakoś nie chciało mi się, to powinno być od początku"
    • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
    • Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........

  4. #4
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Takie podsumowanie mogłoby być zawarte w wiadomości z dropem, czy nawet jako osobna wiadomość. Ja bym jeszcze dorzucił na przygodzie jakiś licznik bieżących strat aktualizowany po każdym ataku (może być włączany/wyłączany z poziomu księgi zadań tak jak w tej chwili menu przygody z licznikiem czasu). W sytuacji gdy mamy zadania polegające na ukończeniu przygody ze stratami poniżej X jednostek danego typu, taka funkcja byłaby jak najbardziej na miejscu.

  5. #5
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    zwolk: sugerowałbym dodanie górnego paska jak na wyspie z dwoma poziomami:
    -obecne jednostki (zarówno przydzielone jak i nie przydzielone - ale bez tych w drodze)
    -stracone już jednostki
    Albo w jednym i w nawiasie stracone

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

  6. #6
    Osadnik Awatar Marcja
    Dołączył
    20.09.2012
    Posty
    131
    Serwer
    Złota Góra
    To stworzyłoby fajne możliwości - np. konkurs na przejście danej przygody z najmniejszymi stratami

    (dowód w postaci screenu z dropem+ilością strat)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.