tak klika przeszło - zmieniony handel, teraz pracują nad raportowaniem zadań gildyjnych. coś by się pewnie jeszcze wygrzebało, tylko wiesz, my jesteśmy jedynie jedną z kilkunastu opcji językowych![]()
tak klika przeszło - zmieniony handel, teraz pracują nad raportowaniem zadań gildyjnych. coś by się pewnie jeszcze wygrzebało, tylko wiesz, my jesteśmy jedynie jedną z kilkunastu opcji językowych![]()
- czas do końca bufa zrobili i chyba jeszcze coś, ale to z początków tso
- Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
- Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........
fajnie by bylo zrobisz kilkanascie sztandarow i ty wybierasz sobie jaki chcesz miec i w przygodzie ze znajomym widzisz jaki on ma sztandar po prostu samemu sobie projektowasz taki sztandar
fajny pomysł, bo czasami trudno znaleźć gienka - np. w Wikingach, przed kupującym dropa zwykle daleka droga do celu
W systemie badań będzie można sobie ponazywać geologów. Zakładam, że jak wejdą szkolenia generałów, też będzie możliwość nadania jakiejś charakterystycznej cechy typu opis czy ikona na garnizonie.
Właśnie, byłoby super jakby imię gienka było widoczne na garnizonie![]()
Dobry pomysl. Sztandar pojawialby się po kliknieciu na garnizon. Dodatkowo byłoby wiadomo który to gienek bo czasem kilku lezie.
Pomysł ze sztandarem jest b. dobry, z pojawieniem się sztandaru po kliknięciu na generała jeszcze lepszy, pozwoliłoby to uniknąć bałaganu, gdy kilku/kilkunastu generałów idzie naraz
Jestem na TAK!