Zobacz wyniki ankiety: Czy chcesz aby menu gildii umożliwiało wysyłanie podarunków dal jej członków?

Głosujących
51. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    46 90.20%
  • Nie

    4 7.84%
  • Nie mam zdania

    1 1.96%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Opcja wysyłania podarunków dla członków gildii - z menu gildii

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    20.05.2012
    Posty
    216
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Na nie. Jak juz cos maja robic to mysle o rzeczach bardziej praktycznych jak multiplikator czy wprowadzenie raportu zadan gildiowych. Take mass prezenty...to zbedny wodotrysk z ktorego skorzysta pare osób...co jakiś tam czas. Bo przekazanie całej gildi ..po piwie...co to daje to cos oprócz jaj? Co do rozdawania mass prezentow to w temacie mozna zamiescic info no" wysyłac do xxxx ofki takie a takie" i juz sprawa rozwiazana

    //edit
    literowki

  2. #12
    Początkujący Osadnik Awatar DeMoniq
    Dołączył
    27.12.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    oj Zajadek nie wszystko trzeba tak na serio traktować. Dobre jaja nie są złe a i atmosfera w gildii też jest ważna. Spinka na dobre nie wychodzi nigdy więc warto się zgrywać, bo to przecież tylko gra.
    To jest jedna z wielu propozycji dotyczących działania gildii. Ja jestem jak najbardziej za masówkami, bo uciążliwe jest przekazywanie pojedynczo wszystkim czegokolwiek.

  3. #13
    Początkujący Osadnik Awatar Bonzosante
    Dołączył
    23.09.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Zajadek Zobacz posta
    Na nie. Jak juz cos maja robic to mysle o rzeczach bardziej praktycznych jak multiplikator czy wprowadzenie raportu zadan gildiowych. Take mass prezenty...to zbedny wodotrysk z ktorego skorzysta pare osób...co jakiś tam czas. Bo przekazanie całej gildi ..po piwie...co to daje to cos oprócz jaj? Co do rozdawania mass prezentow to w temacie mozna zamiescic info no" wysyłac do xxxx ofki takie a takie" i juz sprawa rozwiazana

    //edit
    literowki
    Multiplikator - super, ale póxniej co excel? raprty tygodniowe wykresy wskaźniki skuteczności gracza? Nie wszystkich jara księgowość i to pełna. Ok jak coś nie działa w gildii to machnę raz czy dwa bacikiem hehe;-)

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    20.05.2012
    Posty
    216
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja zagłosowałem na nie..i tylko napisałem dlaczego. Wcale nie napinam. Opcja dla mnie byłaby zbędna. Co mi to do wysłanie po piwie? Ja i tak mam juz dosć wkurzajacego kasowania raportów z bufów (btw raport miał sens jak nie było widoczne co jest rzucone ale teraz? powinna byc opcja wyłączenia ) Czy ja wiem czy atmosfere w gildi poprawiło by wysłanie do wszystkich takiego piwka? Byłoby to raz na jakis czas stosowane..z drugiej strony jak byłoby czesto...i przez pół gildii to przecież szlag by mnie trafił akceptowac 100 ofek po 1 piwie do tego co juz musze sie naklikac. ot tyle..to wszystko

  5. #15
    Początkujący Osadnik Awatar Bonzosante
    Dołączył
    23.09.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Złota Góra
    Zajadek nie wszyscy kierują się złą wolą w grze i jak widzisz nie wszyscy mają traumatyczne przeżycia z gildii. Przyznam Ci rację, ja też nie lubię spamu. Jednak jak uda się zrobić małą pierdołę to i może cosik większego też. Pozdrawiam Cię.
    Ostatnio edytowane przez Bonzosante ; 04.03.2013 o 11:28

  6. #16
    Osadnik Awatar Hersmen
    Dołączył
    30.12.2012
    Posty
    60
    Serwer
    Złota Góra
    Hah! no świetny pomysł. Zawsze będzie można sobie pomóc. Fajnie by było gdyby byla możliwość pomocy zbrojnej

  7. #17
    Początkujący Osadnik Awatar Bonzosante
    Dołączył
    23.09.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Hersmen Zobacz posta
    Hah! no świetny pomysł. Zawsze będzie można sobie pomóc. Fajnie by było gdyby byla możliwość pomocy zbrojnej
    No no no Hersmen, czy uważasz , że to fair ? Twój tommygun przeciwko naszym kuszom?;-) I pewnie na każdej kuli masz wygrawerowane "Pokój" hehehe;-) Pozdrawiam

  8. #18
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Czytam wypowiedzi za nie i nie pojmuje czegoś, jakby raporty były właściwe (tzn zbiorowe: jeden raport z wypisanym wszystkim co podpalono, lub co się zburzyło itp) i do wysyłania takowych prezentów była by upoważniona tylko część ludzi- rada główna czy jak jej tam, tak jak z wiadomościami z gildii było by oka, dużo gildii tworzy swoje fora, jak ta w której jestem i za wypowiedź w jakichś ważnych tematach można by było coś wysłać do pewnej liczby osób, przez tylko nielicznych w gildii, jak ja użądzam loterie w gildii, miło by było dla każdego uczestnika loterii wysłać jakieś coś hurtowo
    dlatego będę za każdym członkiem mego i gildyjnego ciała
    Ostatnio edytowane przez anael6669 ; 14.03.2013 o 03:23 Powód: dopiska
    • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
    • Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.