Zobacz wyniki ankiety: Cy jest to potrzebne??

Głosujących
160. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak, ułatwi mi to handel

    121 75.63%
  • obojętne mi to

    17 10.63%
  • nie nie potrzebne w ogóle

    22 13.75%
  • mam małą podpowiedź, i wysyłam sugestie na PW

    0 0%
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Wątek: zakładki "ulubionego" handlu

  1. #11
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dodałem nową grafikę lepiej wyglądającą, co Wy na to????
    • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
    • Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    14.09.2012
    Posty
    55
    Serwer
    Złota Góra
    Rozwiązanie tego problemu jest bardzo proste, zamiast historii kto kupił a mnie osobiście to w ogóle nie interesuje (zaglądam w historię tylko po to aby sprawdzić co ostatnio sprzedawałem ale wiadomo, że jak ktoś wystawia oferty za max ilość monet to jest tego w historii 44 a my mamy podgląd na ostatnie 20 i nie widać wszystkiego trzeba kasować i dopiero wchodzą te, które poszły na początku).
    Wystarczy więc tworzyć historię ale ostatnio wystawianych ofert a przy każdej ofercie niech dodają okrągłe zielone kółeczko tzw. replay - po jego kliknięciu oferta automatycznie zostanie wystawiona. Oczywiście trzeba będzie posiadać należyty zapas zasobów w przeciwnym razie wyskoczy nam komunikat informujący o ich braku.

  3. #13
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.11.2013
    Posty
    20
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Albo może to być jako filtr "Ulubione" i gdzieś indziej można by zdefiniowac te ulubione i w każdej chwili je zmienić.

  4. #14
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    433
    Serwer
    Złota Góra
    Moim zdaniem powinni zrobić:
    - Koło surowca przy sprzedaży i zakupie guziczek "ukryj oferty kupna/sprzedaży tego surowca" (Oczywiście działa oddzielnie dla kupna i sprzedaży). Przechowywane pomiędzy sesjami.
    - Guzik pozwalający na przywrócenie ukrytych ofert (pojedynczo lub wszystkie).

    I tyle. Powinno być wygodne...

    Chowasz sobie towary, których masz zwykle nadprodukcję lub braki (zależy z której strony), dekoracje (chyba że akurat kolekcjonujesz), przygody poza zasięgiem zainteresowań i inne takie, a widzisz w zasadzie tylko interesujące oferty.
    Ostatnio edytowane przez Iphoris ; 03.05.2014 o 13:02

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Dobry pomysł, ale bardzo by się przydał przycisk w historii handlu "Wystaw ponownie", wtedy po wygaśnięciu oferty nie trzeba byłoby ponownie wszytkiego wklepywać

  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.08.2012
    Posty
    25
    Serwer
    Słoneczny Gród
    http://forum.thesettlersonline.pl/th...ystaw+ponownie

    Temat podobny już był umarł śmiercią własna...przez zapomnienie ....Wystawianie 30 ofert dziennie jest nieco irytujące....

  7. #17
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez wat25 Zobacz posta
    http://forum.thesettlersonline.pl/th...ystaw+ponownie

    Temat podobny już był umarł śmiercią własna...przez zapomnienie ....Wystawianie 30 ofert dziennie jest nieco irytujące....
    Mój temat jest z 21.01.2013, Twój z 26.02.2013, czyli po premierze mojego, czyli to raczej ty się wzorowałeś na moim pomyśle.
    • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
    • Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........

  8. #18
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.08.2012
    Posty
    25
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Faktycznie...nie dopatrzyłem :P. Nie wzorowałem się,po prostu obaj zauważyliśmy tą samą potrzebę... byle by coś z tego wyszło a nie jak rok temu temat przyschnie.
    Pozdrawiam.

  9. #19
    Osadnik Awatar Mayk--DoUrden
    Dołączył
    11.08.2012
    Posty
    52
    Serwer
    Nowa Ziemia
    popieram pomysł zarówno "ulubione" jak i "wystaw ponownie"
    Też nie raz myślałem sobie, że przydało by się wystaw ponownie, jak na aledrogo czy innych tego typu, bo część osób wystawia te same oferty na okrągło i szukać ze spisu wszystkiego, dodawać ilość, zatwierdzać.. - przy jednej, dwóch nie ma problemu, ale przy nawet 10 ofkach czy choćby 5-ciu dodawanie tych samych naokrągło co 8 godz. jest irytujące. A to przecież banalna modyfikacja.
    Mam nadzieję, że nie umrze to tym razem Piszcie tu ludzie co jakiś czas, może w końcu ktoś z BB to zauważy. O ile w ogóle ich obchodzą pomysły ludzi...
    Moje poradniki przygód + osiągnięcia : http://forum.thesettlersonline.pl/th...5gni%C4%99cia.

  10. #20
    Początkujący Odkrywca Awatar Duszysko40
    Dołączył
    18.01.2013
    Posty
    457
    Serwer
    Czarci Gaj
    zdecydowanie na tak..
    EXP2 -NIESPRZEDAWALNI
    In hoc signo vinces

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.