Zamknięty wątek
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 47

Wątek: Prezenty - to jedna wielka farsa

  1. #11
    Osadnik Awatar Pirotechnic
    Dołączył
    28.03.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ja na poprzednich eventach uzbierałem na weterana (jajka-pisanki) , później na silosy, młyn wodny, teraz na tym evencie jest drożej, jeśli chodzi o ceny prezentów, ale mimo to kupiłem manufakturę oraz 1 łowcę jeleni, może na drugiego nazbieram. Na trzeciego nie mam co nawet liczyć :P
    Zapraszamy do gildii Night & Day na serwerze czarci gaj

  2. #12
    Osadnik Awatar Minael
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    208
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja juz mam po evencie, kupilem co chcialem (3 chatki, manufaktura, choinka, bałwanek), ale trzeba przyznać - najdroższy surowiec eventowy z jakim miałem do czynienia. Pisanki przy prezentach, to nic 0
    Wracajac do ciastek - 48h to jest po to abyś sobie bufnął/bufnęła i należy spokojnie udać się na świeta 0
    Skrzydła do góry!

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    21.02.2012
    Posty
    233
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nie potraficie liczyć.

    Kopalnia złota 5 lvl w 12h produkuje 300 rudy złota czyli w 48h x 4 produkuje 4800 rudy złota która jest warta ok 1900 monet - koszt 2,4 papug = 700 monet
    ciasteczek 80 prezentów po x 17 = 1360 monet
    czyli wydajemy 1360 monet na ciastko, które da nam łącznie w 2 dni produkcji tyle rudy że wyjdziemy na mniej więcej 700 monet - 1360 monet = - 600 monet
    - dokładacie do interesu. Gdyby nie pracowała byście byli 660 monet do przodu

  4. #14
    Początkujący Odkrywca Awatar ksiaze
    Dołączył
    01.02.2012
    Posty
    290
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja mam 45lvl i od wczoraj mi się event bożonarodzeniowy skończył - mam 3 chatki łowcy i manufakturę.

  5. #15
    Gizm0l
    Jak już masz wszystko co chcesz z eventu to ciastka się opłaca brać. Nie można tak wszystkiego przeliczać, obecnie tylko na te ciastka zbieram, ponad 10 dni zostało więc na dwa razy ciasteczka uda się zebrać całkiem za friko, bo nie kupuje na handlu.

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    21.02.2012
    Posty
    233
    Serwer
    Nowa Ziemia
    zamiast kupować ciastka to za prezenty z nadmiaru można kupić surowce lub monety na handlu i wyjdziecie na tym 2x lepiej.
    używanie ciastek to tylko minus w produkcji - czyli nie że mniej wyprodukujesz a wręcz to co wyprodukujesz to mniej niż to co wydasz na produkcje.
    To tak jak byś włożył do banku na lokate 20 tyś zł i dostał z powrotem 12 tysięcy to wkładał byś do banku tą kasę? Myśleć dzieci myśleć!

    Gizm0l
    czy ty nie potrafisz liczyć czy jesteś z ekipy jako udający gracza żeby zachęcić innych do czegoś co jest skopane?

  7. #17
    Gizm0l
    Eh ToRsTeN, a co ma je sprzedawać za zawyżoną wartość to wolę na swój budynek rzucić. Mi tam surowce nie potrzebne są, a prezenty nie są aż tyle warte co na kantorze ludzie oferują, co oni, że pełno ofert ich wygasa. ToRsTeN jak bym miał surowce czy monety zdobywać to przygody sprzedawałbym przykładowo Czarnych czy Wikingów, a nie bawił się w coś co jest dodatkiem do gry tylko.
    P.S. Masz rację event jest skopany lecz to tylko dodatek do gry, który mija. Można się dobrze dorobić to też fakt, lecz jak ktoś jest samowystarczalny to mu to zbędne, a premie zawsze się przydadzą jak można ją mieć za friko (każdego dnia dostajesz 10 prezentów za banalne zadanie)
    Ostatnio edytowane przez Gizm0l ; 21.12.2012 o 10:53

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    21.02.2012
    Posty
    233
    Serwer
    Nowa Ziemia
    wartość prezentu to ok 17 monet czyli 80 prezentów x 17 = 1360 monet a ty wolisz wydać te 1360 monet na coś co ci da 700 monet czyli wywalasz 660 monet.

    widać z matematyki miałeś pałę wiec nie doradzaj innym źle.

  9. #19
    Gizm0l
    Torsten nie rozumiem cie, ja tego nie przeliczam, jakby chciał zarobić to bym sprzedawał prezenty. TO jest tylko dodatek.
    1 prezent jest wart 5 monet czyli 80 x 5= 400 monet jak już liczyć. Nw skąd Ty wziąłeś te 17 monet wartości, coś chyba źle szukasz na kantorze. U nas są różne ofki od 10 prezentów/50 monet aż po 10 prezentów/120 monet tylko trzeba dobrze trafić i szukać okazji!
    Ja nikomu nie doradzam, jak ktoś chce to niech sprzedaje, to tylko dodatek ten event jest, równie dobrze mogło by go nie być!

  10. #20
    Osadnik Awatar Picasso_PL
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    147
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Także jestem zdegustowany tym eventem, ale to tylko nasza (użytkowników) wina, bo sami sobie takie ceny na handlu ustawiliśmy i za tyle małorozgarnięci kupują te prezenty. A wiadomo .... jest klient to cena się trzyma .... Wystarczyłoby, gdyby przez 2 dni nikt nie kupował po takich cenach, to by ładnie zeszli z cenami. Ale na naszym serwerze już KAŻDY ma po kilka mennic i bufuje wszystko jak się da, to pieniądz traci na wartości z dnia na dzień, bo jego coraz więcej w obrocie.
    Ja akurat wolę sprzedawać te prezenty skoro tak dobrze stoją, bynajmniej kupiłem sobie kilka budynków premium z handlu.

Zamknięty wątek
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.