Zamknięty wątek
Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 47

Wątek: Prezenty - to jedna wielka farsa

  1. #1
    Początkujący Odkrywca Awatar Kylar_Slyterin
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    279
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Prezenty - to jedna wielka farsa

    Jak zapewne zauważyliście zdobywanie prezentów w dużej ilości to niemalże wyczyn. od początku możliwości dostawania prezentów mam 131 -.- . Żenada..... A głupia "chata łowcy jeleni" potrzebuje prawie 600 -.- . Według mnie ""kretyn" że gracze mają dostawać tak małą ilość prezentów. Gdybym wiedział, że będę miał ich tak mało to w życiu bym nawet na to nie zbierał bo to zwykła farsa i żenada. Nie wiem co chcieli osiągnąć twórcy pomysłów - jak gracze mają zdobywać prezenty ale ta osoba ma na prawdę niskie IQ i tępotę mega wielką...





  2. #2
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Kylar_Slyterin Zobacz posta
    Nie wiem co chcieli osiągnąć twórcy pomysłów - jak gracze mają zdobywać prezenty
    Mają kupować w sklepie za diamenty czyli za gotówkę.

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    14.08.2012
    Posty
    144
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Kolega zapomniał o handlu? Niektórzy nie dość, że mają recykling to jeszcze zdołali kupić drugiego łowcę. Jak? Sprzedając zasoby za prezenty, najczęściej drop z przygód.

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.02.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja od tygodnia już mam 3 chatki o manufakturze nie wspomnę. Zgodzę się z tym że czym wyższy level i bardziej rozwinięta gospodarka tym łatwiej

  5. #5
    Gizm0l
    Ja mam manufakturę, i nie potrzebowałem do tego handlu wcale! Jak się ma grubasów to się da uzbierać, lecz na chatę łowcy nawet tak się nie da, u kupca by trzeba prezenty kupować za diamenty lub na kantorku od innych! Jest to o tyle bezsens, że bez czyjeś pomocy nie da rady, event na zysk nastawiony jak inne podobnie, które były!

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    13.08.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ale nie rozumiem o co chodzi?, czy wy chcielibyście mieć wszystko podane na tacy ?? Można przecież włożyć trochę wysiłku i zebrać te prezenty choćby z handlu...

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    21.02.2012
    Posty
    233
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Każdy z łatwością zdobywa 10 prezentów dziennie czyli przez cały event do 2-3 stycznia może ok 300 prezentów zebrać.
    Co pozwala kupić manufakturę za 230 prezentów.
    Jeżeli komuś zależy na chatach łowcy jeleni (8min) co mniej produkują niż chaty łowcy normalni (6min) co jedynie zyskuje się patent budowlany no to trzeba już przysiąść na handlu.
    Na handlu są 2 metody pozyskania prezentów:
    1. od osoby co np sprzedawał rezydencje - dogadać się z nim żeby w sklepie kupił 100 prezentów za 300 klejów a wy mu zapłacicie jak za 3 rezydencje bo dla niego to niewiele robi różnicy co weźmie ze sklepu
    2. Od osób pozostałych za surowce bo wielu już kupiła wszystkie budynki i ozdoby (ja każdego dnia min 1 chatę łowcy jeleni zdołałem kupić)
    Czyli trzeba trochę wysiłku i nawet lepiej bo jest wyzwanie aby coś zdobyć a nie jak w komunie wszystko się dostawało od tak bo się należało.

    Jedynie do czego można się doczepić to koszt
    - ciasteczek 80 prezentów po x 17 = 1360 monet - Jaki budynek zdoła w 2 dni nam zwrócić ten koszt?
    więc sensu nie ma, tak samo jak supportowe: wyczyści pan ciasteczka - idealnie pasują i chyba to o tych ciągle piszą
    - akcelerator fermentacji 60 prezentów x 17 = 1020 w 24h + 50% = 36h piwowar 5 lvl wyprodukuje 6720 piwa x2 (buf daje x4 ale x2 daje zwykły kosz) = 13440 napitku i na to mamy wydać 1020 monet? za 1020 monet kupić można 81600 napitku - czyli brak logiki.
    - tysiąc płatków śniegu za 50 prezentów x 17 = 850 monet za śnieg który jest niedopracowany i większość kasuje go po góra 5ciu minutach.
    tak wiem dali po 1 śniegu każdemu aktywnemu 6tego grudnia więc tu nie ma co się czepiać - co jedynie znowu do logiki ceny.

  8. #8
    Osadnik Awatar Minael
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    208
    Serwer
    Słoneczny Gród
    ToRsTeN, ja bym się ciastek nie czepiał 0 Nie ważne, że są drogie. Jedziesz sobie na święta, bufki ciasteczkowe ktoś Ci zapuści i nie martwisz się o to, że coś będzie pracować bez premii 0 To taki "spokój" na święta, a za spokój trzeba słono zapłacić 0 mimo, że ciastka są słodkie 0
    Skrzydła do góry!

  9. #9
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,804
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Też nie czepiałabym się ilości prezentów, zawsze było tak że jak się chciało więcej gadżetów kupić to trzeba było jaja/ piłki/ dynie dodatkowo kupować.

    Jedynie uwagi mam do ceny chaty łowcy jeleni (nazwa dobrze pasuje - szukają jeleni żeby ją kupili). Biorąc pod uwagę jej możliwości fakt że jest prawie 2,5 raza droższa od manufaktury jest absurdalny.

  10. #10
    Gizm0l
    Minael ciastka akurat dobre jak buffa dasz na kopalnie złota na 5lvl, a masz doładowanie na niej to panie bajka produkcja!
    Ostatnio edytowane przez Gizm0l ; 21.12.2012 o 09:45

Zamknięty wątek
Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.