Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: jak wydać diamenty?

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Nowa Ziemia

    jak wydać diamenty?

    wlasnie dostalem 1000 gemow (<3 BB)

    i powstał dylemat - wacham sie miedzy nastepujacymi opcjami:

    -golden explorer
    -10 dodatkowych licencji (i ew. buff x3 na pozniej)
    -manufaktura recyklingowa

    innych pomyslow narazie nie mam

    moze jacys doswiadczeni gracze podzieliliby sie obserwacjami co najbardziej sie przydaje i oplaca?

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Golden explorer szuka 2x szybciej, ale nie przynosi jakiś lepszych skarbów tak więc myślę, że bardziej opłaca się kupić drugiego explorera za coinsy niż za diamenty.
    Nie wiem jak działa manufaktura, ale pewnie produkuje węgiel bez ograniczenia.więc bardzo przydatne, zawsze ..a licencje zawsze się przydają

  3. #3
    Osadnik Awatar NoLife
    Dołączył
    22.01.2012
    Posty
    84
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja na twoim miejscu zostawil bym sobie na pozniej. W dalszej rozgrywce bardziej sie przydaja.

  4. #4
    Osadnik Awatar Oharaa
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    116
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Chciałbym nadmienić ze explorer(zwykły) szuka 6h,12h,24h,48h skarbu w dalszej częsci gry wiec skrócenie czasu o połowę ma na pewno duży wpływ niż czekać 2 dni

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Moim zdaniem licencje są najlepszym rozwiązaniem, gdyż dzięki dodatkowym 10 budynkom jesteś w stanie zwiększyc produkcje o taki stopień, że nawet explorer wymięknie ;-)

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja polecam rezydencje, są tanie, nie zabierają licencji i można je ulepszać tak samo jak te zwykłe.

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    47
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ciekawa opcja z tymi rezydencjami, ale na dłuższą metę licencję chyba są najlepszym wyborem.

  8. #8
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,623
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Farmerek Zobacz posta
    Ja polecam rezydencje, są tanie, nie zabierają licencji i można je ulepszać tak samo jak te zwykłe.
    10 rezydencji kosztuje wiecej niz 10 licencji. Majac 10 licencji mozesz sobie postawic 10 zwyklych rezydencji (wyjdzie na to samo z zyskiem bodaj 300 diamentow), a w pozniejszej fazie gry gdy juz gospodarka kreci sie na pelnych obrotach mozesz je zburzyc i zastapic tymi za diamenty (zdobyte np z leveli, cotygodniowych bonusow, rekompensat za downtime czy z prezentow kupionych od innych graczy za gold).

    Druga sprawa: 10 (czy nawet 20 przy bonusie z migracji, diamentach na poczatkowych levelach i kilku tygodniach czekania) licencji wydanych na budynki produkcyjne na wczesnym etapie gry daje sporego kopa do produkcji, ktory sie kumuluje z czasem.

    Manufaktura dziala dokladnie jak warsztat smolarza, czyli kosztem prawie 1k gemow (~15 licencji) zaoszczedzasz 3,5 (nie musisz budowac warsztatu, drwala i 1,5 lesnika). Ludzie bogaci w eurosy stosowali manufakture do podbijania produkcji wegla gdy juz brakowalo miejsca na drwali na wyspie, w jakimkolwiek innym przypadku manufaktura nieotrzymana w formie darmowego prezentu jest niewarta ceny. To samo tyczy sie silosow i mlynow wodnych.

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.