Zobacz wyniki ankiety: Jakie są Twoje odczucia związane z Wydarzeniem wielkanocnym 2018?

Głosujących
683. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Jestem zadowolony z selekcji sezonowych przygód

    262 38.36%
  • Cieszę się, że Kosz Wielkanocny znów jest dostępny jako budynek osiągnięć

    390 57.10%
  • Myślę, że Niezłomny geolog jest przydatny

    480 70.28%
  • Jestem zadowolony z obecnego wyglądu i funkcji Wiosenneo Parku

    128 18.74%
  • Ogólnie rzecz biorąc, jestem zadowolony z Wydarzenia Wielkanocnego

    405 59.30%
  • Nie cieszę się, że Kosz Wielkanocny znów jest dostępny jako budynek Osiągnięć

    52 7.61%
  • Nie jestem zadowolony z selekcji sezonowych przygód

    96 14.06%
  • Nie sądzę, żeby Niezłomny geolog był czymś dobry

    37 5.42%
  • Nie jestem zadowolony z obecnego wyglądu i funkcji Wiosennego Parku

    266 38.95%
  • Ogólnie rzecz biorąc, nie jestem zadowolony z Wydarzenia Wielkanocnego

    94 13.76%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Zamknięty wątek
Strona 9 z 10 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 100

Wątek: Wydarzenie wielkanocne 2018 - Dyskusja

  1. #81
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Witam!

    Bardzo dziękuję za wszystkie opinie i oddane głosy niemniej... czekam na więcej!


    Dziękuję,
    BB_Penelopa
    A na co Ci więcej jak i tak nic z tym nie robicie.
    Tak samo jak z kosztem Tajemniczych podków gdzie ich koszt jest totalnym absurdem wyrwanym od rzeczywistości co pokazuje w jakim stanie są programiści.

  2. #82
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.12.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Złota Góra
    Witam
    Mam trochę inny temat dotyczący działania excelsiora w tzw. długich listach. Od dłuższego czasu nie mogę wylosować w tym pudełku recepty na manuskrypt. Jak to jest możliwe że przy tylu próbach non stop wpadają jedynie klejki. Bez recepty gracz tak jak ja na 65lvl, mający 25 genków, wielu geologów itp, nie jest w stanie ich wszystkich wyszkolić bez recepty na manuskrypt. Ręczne ustawianie manuskryptów u introligatora nawet na premce jest niesamowicie wolne i długotrwałe. Dotychczas wyszkoliłem w ten sposób na maxa zaledwie 3 czampionów i mikołajową.

    Prosżę cię Penelopo o odpowiedź jak długo jeszcze muszę robić te długie listy aby wreszcie trafić na receptę. Może macie inny sposób na to żeby "pechowy" gracz w losowaniach mógł otrzymać receptę, choćby za klejki. Przyjmę wszystkie rozwiązania tylko nie każcie wracać do listów, które robię w nieskończoność i nic. Naprawdę odechciewa się grać i myśleć o jakiś eventach.

  3. #83
    Osadnik
    Dołączył
    13.02.2012
    Posty
    60
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Gra poszła w złym kierunku to wie każdy.Śmiało można postawić tezę że osoby które ją tworzą w nią nie grają i nie orientują się jak obecnie działa handel widać to po kierunku w jakim poszła grach,pomysłach cenach przy niektórych surowcach,rzeczach itp.Jak zaczynało się grać w tso gra opierała się na gospodarce wymianie i handlu,zbierało sie podstawowe surowce węgiel,deski marmur biło monety by kupić coś lepszego na rozbudowę wyspy.A teraz jaki sens ma gospodarka skoro robiąc jednego Drwala w 20 minut mam drop za około 100 tyś monet.Kilka lat temu tyle monet nie był bym w stanie w miesiąc wybić w mennicach a teraz nie produkuję nic bo po co jak mogę to sobie kupić.Kierunek w jakim gra poszła juz raczej trudno będzie odwrócić bo za daleko to poszło.Ale kilka dobrych pomysłów gracze tacy jak ja mogą podrzucic by gra jeszcze odżyła ale wymagało by to radykalnej zmiany kierunku w jakim podąża gra.Chociaż zapewne twórcy maja opracowany zarys i plany na co najmniej rok do przodu i rewolucja nie wchodziła by w grę.

  4. #84
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Roben Zobacz posta
    Kilka lat temu tyle monet nie był bym w stanie w miesiąc wybić w mennicach a teraz nie produkuję nic bo po co jak mogę to sobie kupić.
    Nie wiem czego innego sie spodziewales po grze ktora polega na tym, ze infrastrukture buduje sie raz a potem ona przez cale lata produkuje.

    Tego jak ta gra skonczy mozna sie bylo domyslec juz na samym poczatku.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  5. #85
    Osadnik
    Dołączył
    21.10.2017
    Posty
    43
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Witam,
    wg mnie event nastawiony na grę grupową i walki z obozem na wyspie cały szereg misji dla gildii. Gra samotna się tu nie sprawdza. tym bardziej przy lvl 37-39. lepszych jednostek jeszcze nie masz więc obozu na wyspie sam od pewnego momentu nie pokonasz. Misja 'pomocna dłoń' nie zrobisz. Przy Bobie już leżysz - sam nie podołasz. /osobiście prosiłam o pomoc, nic w sumie z tego nie wyszło/.
    takie realia. to automatycznie szanse na nagrody zmniejsza i zmusza do poważnego przemyślenia co lub kto się może bardziej przydać w dalszej grze.
    Miłej gry.

  6. #86
    Osadnik
    Dołączył
    31.03.2016
    Posty
    73
    Serwer
    Złota Góra
    Z tym parkiem nie jest tak źle jak się wydaje, oczywiście nikt normalny nie będzie sobie podświetlał kolekcji po 100 fasolek, ale dodatkowe (sumuje się ze słodyczami) i niemal darmowe 100% do magazynów prowiantu na 8h co 2 dni jest warte jednorazowego wydatku. Przydaje się taka możliwość zwłaszcza gdy chcemy szybko wyprodukować np. 50 koszy Irmy do zadania albo chcemy sobie zrobić scenariusz, a do tego przy okazji przyśpieszymy sobie grillowanie

  7. #87
    Osadnik
    Dołączył
    09.09.2012
    Posty
    34
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Dzięki za opinię!

    Dlaczego Twoim zdaniem minus za Wiosenny Park?

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    albo mi się wydaje albo tylko pobieżnie czytasz co piszą gracze, w kilku poprzednich stronach większość graczy dokładnie wypunktowała ten park, czyli w skrócie mówiąc czemu jest na MINUS

    - temat typowo założony bo musiał być założony, tak z pewnością chciała "góra", ale mam nadzieje że owa "góra" chociaż raz wejdzie na forum i przeczyta co myślą gracze zarówno na plus jak i na minus o wydarzeniu wielkanocnym

  8. #88
    konkur4
    Daję wielki minus za brak dodatkowego ciągu zadań, który zwykle aktywował się w 20 dniu eventu.

  9. #89
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    19.01.2014
    Posty
    291
    Serwer
    Złota Góra
    Kiedyś to było event wielkanocny a teraz to nie event tylko coś dziwnego.

  10. #90
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    23.11.2012
    Posty
    306
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Roben Zobacz posta
    Gra poszła w złym kierunku to wie każdy.Śmiało można postawić tezę że osoby które ją tworzą w nią nie grają i nie orientują się jak obecnie działa handel widać to po kierunku w jakim poszła grach,pomysłach cenach przy niektórych surowcach,rzeczach itp.Jak zaczynało się grać w tso gra opierała się na gospodarce wymianie i handlu,zbierało sie podstawowe surowce węgiel,deski marmur biło monety by kupić coś lepszego na rozbudowę wyspy.A teraz jaki sens ma gospodarka skoro robiąc jednego Drwala w 20 minut mam drop za około 100 tyś monet.Kilka lat temu tyle monet nie był bym w stanie w miesiąc wybić w mennicach a teraz nie produkuję nic bo po co jak mogę to sobie kupić.Kierunek w jakim gra poszła juz raczej trudno będzie odwrócić bo za daleko to poszło.Ale kilka dobrych pomysłów gracze tacy jak ja mogą podrzucic by gra jeszcze odżyła ale wymagało by to radykalnej zmiany kierunku w jakim podąża gra.Chociaż zapewne twórcy maja opracowany zarys i plany na co najmniej rok do przodu i rewolucja nie wchodziła by w grę.
    a mnie wydaje się że Ci co wymyślili tę gre już nie pracują ad nią ani wcale

Zamknięty wątek
Strona 9 z 10 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.