Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Zbugowane zadanie?

  1. #1
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    325
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Zbugowane zadanie?

    Ukończyłem dziś pierwszą przygodę świąteczną. Po kilku godzinach dostałem zadanie na wyprodukowanie kilku premii, a później zadanie polegające na ukończeniu pierwszej przygody świątecznej. Pytam się co teraz? Przygoda skończona przed pojawieniem się zadania, teraz wisi niezaliczone Dodam jeszcze, że jest w języku angielskim

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Trzeba było poczekać aż to zadanie się pojawi by zaliczyło, a tak to kiszka. supporcik

  3. #3
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    325
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Skąd miałem wiedzieć, że będzie mnie takie zadanie czekać?

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    27.04.2014
    Posty
    65
    Serwer
    Nowy Świat
    wczoraj zakosiło mi około 1600 żołnierzy miałem 3440 a gdy wszedłem o około 15 00 stwierdziłem brak.dziś ponowna sytuacja mam już tylko 1100 zamiast dodawać odejmuje mi

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Kolonia
    Mam podobny problem z armią jak i tym pierwszym zadaniem świątecznym:-(

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Kolonia
    Jak widać znikająca armia jak i polecenia wydawane wstecz nie są problemem jednego serwera

  7. #7
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.03.2014
    Posty
    362
    Serwer
    Kolonia
    Iskidv niestety, ale w tym przypadku pozostał Ci tylko support. Co event są takie problemy i zawsze support pomaga z tymi zadaniami A na przyszłość należy pamiętać, że jak z kalendarze eventowego wypada przygoda, to na 90% będzie zadanie, żeby ją ukończyć i trzeba cierpliwie poczekać

    Edit: na innych wątkach gracze piszą, że odpalenie innej przygody zalicza to zadanie (później wystarczy ją anulować). W tym przypadku wierzę im na słowo Spróbuj, może Tobie też się uda

    Pozdrawiam
    Mod Ziva
    Ostatnio edytowane przez MOD_Ziva ; 13.12.2014 o 17:58

  8. #8
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Ziva Zobacz posta
    Iskidv niestety, ale w tym przypadku pozostał Ci tylko support. Co event są takie problemy i zawsze support pomaga z tymi zadaniami A na przyszłość należy pamiętać, że jak z kalendarze eventowego wypada przygoda, to na 90% będzie zadanie, żeby ją ukończyć i trzeba cierpliwie poczekać

    Edit: na innych wątkach gracze piszą, że odpalenie innej przygody zalicza to zadanie (później wystarczy ją anulować). W tym przypadku wierzę im na słowo Spróbuj, może Tobie też się uda

    Pozdrawiam
    Mod Ziva
    Odpalenie innej przygody nie którym rzeczywiście pomaga ale nie każdemu. Mnie nie nie pomogło kilka różnych przygód, w tym byk podobno zaliczający to zadanie.

  9. #9
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.03.2014
    Posty
    362
    Serwer
    Kolonia
    Milady84 to niestety, ale pozostał tylko support.

    Pozdrawiam
    Mod Ziva

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    31.12.2012
    Posty
    40
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ja też mam dokładnie taki sam problem z przygodą z zadania eventowego. Odpalenie innej w moim przypadku nie pomaga. Czyli co? Pozostaje tylko support?

Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.