Zamknięty wątek
Strona 26 z 38 PierwszyPierwszy ... 16 24 25 26 27 28 36 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 251 do 260 z 380

Wątek: Tak sie nie da grac!!!! Ciagle problemy z serwerem!!!!

  1. #251
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    200
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Myślałem, że po Xaarze gorzej już być nie może, a kolega BB_Termofor nie odzywa się wcale od 2 dni. Nie wiem czy ma kolejkę logowania do forum, ale mógłby łaskawie zabrać głos w sprawie problemów. Czy może za dużo wymagam od kogoś, kto ma prowadzić kontakt z graczami?

  2. #252
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez mar_uda Zobacz posta
    Myślałem, że po Xaarze gorzej już być nie może, a kolega BB_Termofor nie odzywa się wcale od 2 dni. Nie wiem czy ma kolejkę logowania do forum, ale mógłby łaskawie zabrać głos w sprawie problemów. Czy może za dużo wymagam od kogoś, kto ma prowadzić kontakt z graczami?
    The Settlers Online Polska Wszystkie zgłoszenia, zarówno z komentarzy, jak i te uzyskane w grze, zostały przekazane do działu technicznego w celu przeanalizowania tego, co jeszcze można zrobić, by poprawić sytuację. Za utrudnienia przepraszamy.

    BB_Teromort
    Informacja z fb.....

  3. #253
    Osadnik
    Dołączył
    04.04.2012
    Posty
    32
    Serwer
    Kolonia
    w kajrheahbv z taką grą !!! 2 dni w plecy ! i kto mi da ten magazyn ?! oczywiscie nikt bo drzwi nie otwarte ! a kogo powod ?? no kogo ?? NORMALNIE BEZNADZIEJA ! jeszcze pare dni i koncze grac definitywnie

  4. #254
    Osadnik
    Dołączył
    04.04.2012
    Posty
    32
    Serwer
    Kolonia
    w kajrheahbv z taką grą !!! 2 dni w plecy ! i kto mi da ten magazyn ?! oczywiscie nikt bo drzwi nie otwarte ! a kogo powod ?? no kogo ?? NORMALNIE BEZNADZIEJA ! jeszcze pare dni i koncze grac definitywnie

    P.S modzi zawsze kasują posty jak IM sie nie podobają ehhh cała ta gra jest chora jak i nasz polski rzad ;/

  5. #255
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    Informacja z fb.....
    Taaaaaaaaaaa łoślico każdy kto gra w TSO MUSI śledzić poczynania TSO na FB. zamilknij, skoro nic nie możesz wskórać...........
    • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
    • Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........

  6. #256
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Kolonia
    trzeba kupic nowe servery z pieniedzy za diamenty

    cytat gracza:
    "to są serwery prosto z Nigerii, świeżo wygrzebane z wysypiska za wioską"

    niezle sie usmialem

  7. #257
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    200
    Serwer
    Nowa Ziemia
    @Tornados
    Fajnie, że pisze na FB, ale nie każdy ma FB. Nie ma obowiązku posiadania tam konta. Gdzie jest informacja na stronie głównej albo na forum?!?

  8. #258
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez anael6669 Zobacz posta
    Taaaaaaaaaaa łoślico każdy kto gra w TSO MUSI śledzić poczynania TSO na FB. zamilknij, skoro nic nie możesz wskórać...........
    Sam z fb prawie wogole nie korzystam...
    Ale faktu ze jednak COKOLWIEK Teromort napisal nie zmienisz

  9. #259
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.08.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Nowy Świat
    ale ja nie czytam co na FB wypisujecie
    nie bede Was subskrybowac ani polubiac
    jedyne co na FB moge zrobic to Wam poleciec po calosci na stronie ogolnej Ubisoftu
    bo mam wrazenie ze centrala nie ma zielonego pojecia jak sobie lecicie w kulki z graczami
    od informacji biezacych jest STRONA GLOWNA zebyscie tam wstawiali wiadomosci
    a tak na marginesie, sprawdzilem serwery niemieckie
    dziwnym trafem u nich jakos wszystko gra

  10. #260
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.06.2013
    Posty
    14
    Serwer
    Nowy Świat
    od godziny próbuję wejść na przygodę a premka mi się kończy ale jak to zwykle bywa zmuszają nas do kupowania klejek a za nie premii

Zamknięty wątek
Strona 26 z 38 PierwszyPierwszy ... 16 24 25 26 27 28 36 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.