Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: [Satyra] Serwer przeciążony!!! vs UPODLONKO Z UPOKORZONKIEM!!!

  1. #1
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia

    [Satyra] Serwer przeciążony!!! vs UPODLONKO Z UPOKORZONKIEM!!!

    Serwer przeciążony!!! vs UPODLONKO Z UPOKORZONKIEM!!!
    tekst oryginalny //Edit: Na stronie z tekstem znajdują się treści nieprzeznaczone dla dzieci od lat 7

    Ogólnie przyjęte jest, że jak odlewasz się do zlewu podczas mycia zębów, bo nie chce ci się przenieść do kibla, to jesteś „lekko powalony”. Raczej w normie. No przecież nie zrobiłeś kupy. To byłoby chore!

    Za to jak hejtujesz wszystkich w necie i trolujesz każdy pojawiający się komunikat, to wszystko z tobą OK. Ty też czujesz się z tym dobrze. Upodlonko z upokorzonkiem to taki nowy sport narodowy co po nie których na Forum TSO.

    Liczba użytkowników Forum TSO – nadal rośnie – to ta strona z wyżalaniem się nad non stop pojawiającymi się, nowymi Mega Bugami, co ją prowadzimy (tak my prowadzimy forum CM-owie i Modzi się tylko dokładają) . W tej sytuacji czasem jest niemiło, bo pojawiają się trolle, muminki, pokemony i inne wiedźminy – pewnie wie to każdy, kto chodź raz na forum wstąpił, a tym bardziej jak zajmuje się prowadzeniem jakiejkolwiek strony, której odwiedzających jest więcej niż twoja Stara i dziewczyna. Każdy z nas się z trollami spotyka, ale jeden czy dwóch porąbanych znajomych na prywatnym profilu to nie pięćdziesięciu czy stu na stronie. Ci są gorsi, bo są kreatywni – a tak im się przynajmniej wydaje i tego bardzo by chcieli. Tak więc, poza standardowymi “sucharami”, “Bym się nie zdziwił jakby BB zablokowało grę forumowym płaczkom...” i “Wał-w-ten-postami”, dostajemy wykwintniejsze pojazdy, takie jak: “To nie jest śmieszne, a autor powinien się zastanowić nad swoim życiem...”, “Widać z daleka, że w ogóle nie macie do czynienia z BB...”, “Jesteście ignorantami i ośmieszacie się tylko...”,"A jak już o realu piszemy ... bla bla bla..." i tu następuje trzepnięcie linkiem do artykułu z Wikipedii – najbardziej uwielbianego źródła wiedzy trollasów (PWN? Nie znam), albo do wykwitnie nasmarowanego z przed X czasu posta swojej twórczości, bądź twórczości któregoś z CM-ów BB.

    Wiele z tych komentarzy jest tak ładnie, kreatywnie napisane, przemyślane i dopieszczone. Chodzi o to, żeby nikt nie pomyślał, że ma tu do czynienia ze zwykłym prostakiem z Wykopu, Wrzuty, albo jakiejś fejsowej "Beki z..." - takim co ci CAPSLOCKIEM zrobi krater z doopy, wyśle na priva wiadomość, że będziesz jechany dwudziestocalowym naganiaczem, albo jeszcze pod chatę z kolegami przyjedzie - tylko z kimś, kto sprawnie włada słowem, jak ublyża, to po młodopolsku, ma czarny pas w poniżaniu, zna się na polityce BB i wszystko robi, aby się modom podlizać.

    Tak więc trzeba uważać. Każde posunięcie jest bacznie obserwowane i na pewno zostanie skomentowane. Można by się pokusić o stwierdzenie, że twoi hejterzy są twoimi najwierniejszymi fanami. Baa, może nawet warto takich zacząć doceniać za uwagę i czujność. Założę się, że koszą wszystkie konkursy, gdzie pierwsza osoba, która wyśle maila, wygrywa.

    Teraz na Forum zawitał temat ( i się ciąąągnie), "co do wała się dzieje z TSO, że grać nie można od kąt się 'Mundial" zaczął". Ach, rozpętało się małe piekiełko w szeregach hejterów (czytaj - "sam wiesz kogo"). “Co to ma, kuźwa, być, że muszę wszystkim tłumaczyć, że tematów o braku wejścia do gry jest wiele i nie trzeba zakładać już nowych - aaaa!!!”.

    Jednak do moich ulubionych należą ci, którzy po komentarzu w klimacie wyżej wymienionych, dopisują magiczne... “A myślisz ze się przejmuje brakiem wsparcia takich płaczków jak ty? Wcale... Mam gdzieś ciebie i twoje problemy życiowe spowodowane brakiem możliwości zalogowania się do gry", brakuje tylko fejsowego "zbieram Lajka!”. Zabieram wam, wały, mojego wartego 35 tysięcy Euro lajka i niech wszyscy o tym wiedzą! I każdemu kto dopisze nowy post, czy nowy temat o tym, że ciężko się zalogować/nie da się wejść na grę, to to wypomnę. I... Nabije sobie postów, że łola Boga. I 3k osób z całego TSO zajrzy przypadkiem do komentarzy i to zobaczy. 3% się tym przejmie. 0,01% pomyśli: “Zrobię to samo. Niech se wały nie myślą, będę za wszelką cenę bronił BB za ich domniemane partactwo, niech reszta społeczeństwa TSO sobie nie myśli, że będzie mną rządzić!”. Ty: 1, Admini/inni użytkownicy - wały: 0. So much win!!!!! So much fun!!! Myślę, że młodszemu bratu z gimnazjum to zaimponuje.

    Bawi mnie to niemiłosiernie i zawsze zastanawia mnie, co sobie taki koleś albo taka kolesiuwa myśli. Siedzi sobie, taki czerwony i lekko trzęsący się, przed monitorem służbowego Maca i dochodzi do wniosku, że nie zostawi tego (np. znów założonego nowego tematu o tym samym, albo nowego wpisu w wałkowanym temacie) tak po prostu. W końcu Forum TSO to poważna sprawa. Tym bardziej wpisy ze śmiesznymi obrazkami!

    Najpierw układa sobie w głowie tekst. Ma być kreatywny hejt, więc trzeba to przemyśleć. Przypomina sobie wszystkie giganty literackiego pojazdu, szperając w książkach Bukowskiego. „Niech wiedzą, jaki ze mnie lyterat-straceniec”. Potem sprawdza w Google’ach pisownię co trudniejszych wyrazów. Jakikolwiek pojazd zostanie zdisowany, jeżeli wkradnie się literówka, albo ortograf (choć nasze trollasy często i nagminnie je robią, a znaki przestankowe, łooooj...). Przez kolejne pół roku znajomi będą takiego oznaczali w statusach tuż obok słowa “.... - sami wiecie kto”, a pan obsługujący windę w budynku, w którym pracuje, będzie strzelał z palca na osoby widok.

    Jak już złoży to swoje śmiercionośne narzędzie zagłady, wpisuje i wysyła. Potem siedzi chwilę i odświeża stronę, żeby zobaczyć, czy znajdą się tacy, co go poprą. Bach! Jedna osoba go popiera! Jest zemsta! Jest sława! Na pół powiatu! Reszcie trzeba jechać dalej, ale to za chwilę!! Teraz wstanę, wezmę chusteczki i kremik, pójdę do lustra... albo nie – dziś pojadę na sucho.


    Twórczość na dzień dzisiejszy zakończyłem!! Lecę na jakiś "napitek", może i nawet z dodatkowym akceleratorem fermentacji":P Wiem, wiem, a ten kto wie czytaj: PS 4!!
    PS 1:
    W miejsce "sam wiesz kto" wstaw nick swojego ulubionego hejtera/trolasa":PP

    PS 2:
    Mody, CM'y (jak coś nie kaman ze słownictwem itp proszę najpierw o kontakt, zmienię, a nie od razu wycinać po kawałku, lub blokować tekst)

    PS 3:
    Znaczenie słowa Satyra z Wiki, ot tak dla trolasów.

    PS 4:
    Zapraszam do kreatywnych i pozytywnych feedbacków.
    Do hejtowania, trolowania, wiedźmowania i psioczenia")) Pokemony i muminki także mile widziane!!! W końcu to my tworzymy tak ważne dla wszystkich (poza poradnikami) Forum TSO
    Ostatnio edytowane przez MOD_Zakrecony ; 29.06.2014 o 20:06 Powód: Wycięcie linka
    • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
    • Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........

  2. #2
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    447
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Gratki , super tekst

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    05.05.2012
    Posty
    222
    Serwer
    Nowa Ziemia
    że też chciało ci się tak rozpisywać

    ps. ale lubię eseje

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    05.05.2012
    Posty
    222
    Serwer
    Nowa Ziemia
    mógł chociaż cytować i umieścić link do oryginału , bo jak skradziony tekst to b.nieładnie

  5. #5
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Właśnie dodałem po to, to:
    Wiem, wiem, a ten kto wie czytaj: PS 4!!
    a tekst miałem skopiowany i szukać mi się nie chciało linku, thordis mnie wyręczył")))
    • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
    • Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........

  6. #6
    Odkrywca Awatar thordis
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    629
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Tja, bo ciężko było wkleić jedno zdanie do google i sprawdzić skąd to jest Pomijam już fakt że wystarczyło dopisać że tekst nie twój a tylko troche przerobiles, ale jak widać podpieprzanie czyjejs pracy w narodzie mocne
    "w związku ze zgłoszonymi przez Was utrudnieniami jeszcze dziś nastąpi krótka przerwa techniczna:
    Start: teraz"
    "Generał Major NIE WALCZY, służy jedynie do transportu wojsk."
    "W przypadku liczby 88 cenzura wiąże się z tym, iż liczba ta jest często stosowana jako zamiennik HH, będącego skrótem od "Heil Hitler"."

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    05.05.2012
    Posty
    222
    Serwer
    Nowa Ziemia
    "Gotowce" są zawsze w modzie

  8. #8
    Odkrywca Awatar thordis
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    629
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wiadomo, a jak sie nikt nei zorientuje to można sie lansować swym geniuszem i lotnością;p
    "w związku ze zgłoszonymi przez Was utrudnieniami jeszcze dziś nastąpi krótka przerwa techniczna:
    Start: teraz"
    "Generał Major NIE WALCZY, służy jedynie do transportu wojsk."
    "W przypadku liczby 88 cenzura wiąże się z tym, iż liczba ta jest często stosowana jako zamiennik HH, będącego skrótem od "Heil Hitler"."

  9. #9
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    wejście do pubu powitanie z kelnerką i wino na mnie białych spodniach ląduje, przez jakiegoś jełopa, dobrze, ze pub na przeciwko, hehe.
    Już raz publikowałem tu na forum ten tekst, tylko, że w formie gołej- bez wulgaryzmów, tam był link, w notatniku też, musiałem coś przy kopiowaniu sknocić. Dziś nad głową urodziny kumpla, to jak się tekst już wstawiło (po ponad 2h nad nim dumania co by na TSO wyszedł), to się nie chciało szukać, a że spodnie od razu po namaczaniu trzeba zaprać, to już link w edycji dostawiam i czekam na dalsze trolowisko, znaczy feedbacki")))
    • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
    • Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.