Zamknięty wątek
Strona 24 z 35 PierwszyPierwszy ... 14 22 23 24 25 26 34 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 231 do 240 z 347

Wątek: System osiagniec

  1. #231
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.05.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Kolonia
    RedJul ale w wikingach wojacy oznaczaja wlasnie zolniezy
    Nie wiedome o co chodzi dopoki sie nie najedzie

  2. #232
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    319
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ale mogli napisać "określonego wojska", albo "wojska wg wykazu". A pokazywanie dodatkowych informacji w formie dymków, bo okno jest za małe, to też jest jakaś kpina. Interface gry jest kompletnie nieprzystosowany do wyświetlania informacji i dlatego kombinują z dymkami.
    Gildia GBG - Gramy Bez Gildii - tylko dla graczy lubiących grać samodzielnie.

  3. #233
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Naprawdę, jet w tym systemie osiągnięć tyle błędów że narzekanie, na to że trzeba najechać na ikonkę żeby dokładnie zrozumieć treść zadania to czepialstwo.
    Albo chęć zaistnienia na forum.
    Nie wiedome o co chodzi dopoki sie nie najedzie
    Najechanie na ikonkę boli czy za trudne?

    Interface gry jest kompletnie nieprzystosowany do wyświetlania informacji i dlatego kombinują z dymkami.
    Hm, co to znaczy nieprzystosowany?
    Za mały?- powiększenie spowoduje jeszcze mniejszą czytelność.

    Pamiętać trzeba o jeszcze jednym drobiazgu - to nie jest panel z którego korzystamy naście razy dziennie. Wchodzę, robię zadanie i zapominam o nim.
    Ostatnio edytowane przez RedJul ; 19.05.2014 o 11:15

  4. #234
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    319
    Serwer
    Słoneczny Gród
    RedJul, nie obraź się, ale może spojrzyj dalej niż za koniec własnego nosa który widać na twoim awatarze. Nie każdy gracz ma 50 level i wypchane magazyny i zrobione zadania. Większość sprawdza co może zrobić i potem wykonuje. A przeglądanie zadań w formie w jakiej to zostało zrobione woła o pomstę do nieba. Podobnie jak całe systemy rozwoju geologów czy grubasów. Guzik wiadomo z opisów. Ciągle trzeba najeżdżać gdzieś myszką, a to na ikone a to na pasek a to gdzieś nie wiadomo gdzie aby pokazał się dymek z dodatkowym opisem. Swoją drogą wydaje mi się, że Ciebie i całe BB przerasta pojęcie ergonomii interface programów czy gier. Jakoś w innych grach radzą sobie doskonale. Tutaj błąd za błędem i dziwne problemy.
    Gildia GBG - Gramy Bez Gildii - tylko dla graczy lubiących grać samodzielnie.

  5. #235
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mam problem z grą.
    1. Próbuję sam go rozwiązać - nie udało się
    2. Szukam rozwiązania na forum - nie znalazłem
    3. Zadaję pytanie na forum
    Z reguły nigdy nie zaczynam od punktu 2 a na pewno nigdy od 3.
    I nie płaczę, nie marudzę i nie narzekam.
    A niższy poziom od 50 nie zwalnia od myślenia.
    Większość zadań rozgryzłem sam, więc nie przeszkadza mi interfejs tylko błędy.
    Dla mnie może być i brzydki byle było bez błędów.

  6. #236
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    319
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nie chcę przeciągać OT, ale nie zgadzam się z "I nie płaczę, nie marudzę i nie narzekam." zgodnie z tą reguła od wielu lat WCISKAJĄ NAM KIT na około. Bo Polak uchodzi wszędzie za człowieka, który nie potrafi walczyć o swoje prawa. I tak samochody na Polskę w standardzie nie mają nawet połowy tego co mają w Europie Zachodniej, proszki do prania może mają 50% skuteczności, itp. Bo Polak nie będzie płakał, marudził i nie będzie narzekał. A to podstawowy błąd.
    Jeżeli coś nie działa tak jak powinno to ZGŁASZAM swoje zastrzeżenia, płacze i żale!
    Gildia GBG - Gramy Bez Gildii - tylko dla graczy lubiących grać samodzielnie.

  7. #237
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Heh to może inaczej:
    Wiesz ile osób gra na poszczególnych serwerach - nie wiesz.
    Wiesz jaka jest średnia zakupu klejnotów przez gracza - nie wiesz.
    To są podstawy marketingowe, których BB nie chce ujawniać.
    Dlaczego, ponieważ przeciętny Kowalski zaczynający grę, gdy zobaczy, że jest na miejscu +1kk, to za miast wydawać swoje plny na grę i wpompowywać w nią jakieś budynki/przygody za klej, aby coś w niej osiągnąć, odpuści sobie.
    Co za tym idzie?? Gra podzieli się na tych co już "coś mają" i jakoś dadzą sobie rade w top 2k, na tych co "nie mają co robić" i tak pykają, coś tam ugrają i na "świeżaka z portfelem", która zapcha serwery na 5 minut i zobaczy, że nie ma co grać bo na 26lvl zajmuje miejsce 500.345 lub coś kolo tego. Taki Kowalski odpuści sobie. Gra przestanie przynosić zyski, to i przestaną wprowadzać, (choć mało ciekawe, ale) jakiekolwiek nowości.
    Edit:
    Dlatego wolałem argument: "nie bo nie" - studia z Zarządzania i marketingu dają swoje.
    • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
    • Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........

  8. #238
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Slavetti Zobacz posta
    Nie chcę przeciągać OT, ale nie zgadzam się z "I nie płaczę, nie marudzę i nie narzekam." zgodnie z tą reguła od wielu lat WCISKAJĄ NAM KIT na około. Bo Polak uchodzi wszędzie za człowieka, który nie potrafi walczyć o swoje prawa. I tak samochody na Polskę w standardzie nie mają nawet połowy tego co mają w Europie Zachodniej, proszki do prania może mają 50% skuteczności, itp. Bo Polak nie będzie płakał, marudził i nie będzie narzekał. A to podstawowy błąd.
    Jeżeli coś nie działa tak jak powinno to ZGŁASZAM swoje zastrzeżenia, płacze i żale!
    1. Sam interfejs nie jest zły, uroda to kwestia gustu. Zmaszczone zostało tłumaczenie a i sam system osiągnięć ma wiele błędów.
    2. Jest różnica między krytyką a krytykanctwem. Jeżeli czepiamy się wszystkiego to nic nie załatwimy.
    3. Dlatego konsekwentnie punktujmy błędy, domagajmy się ich usunięcia a urodę pewnych rozwiązań po prostu odpuśćmy.

  9. #239
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    413
    Serwer
    Czarci Gaj
    O to chodzi slavetti
    Dodałbym jeszcze że jak trzeba to opier..am kto jest za coś odpowiedzialny a nie kładę uszy po sobie bo jestem ..... uprzejmy.
    Po części sami jesteśmy sobie winni prosty przykład
    Polskie serwisy części komputerowych czy rtv
    Poślij tam coś to : oddadzą Ci to samo i zaczną wciskać że twoja wina, ślesz odwołanie, znowu nie uznają lub wyślą "naprawione"-"podmienione"postraszysz paragrafami i rzecznikiem to miękną i nagle wszystko się da.
    A omiń serwis w PL i poślij coś do UK czy Niemiec czy Holandii
    Dostałem nowy ram , dysk i mikrofale w ciągu 4-5 dni. Parę zdań po ang i całkiem inny świat...
    Dlatego trzeba walczyć o poprawę na każdym froncie:P
    Jak 90% mówi że coś jest złe czy niewygodne to raczej tak jest... chyba że jesteśmy w Rosji i ktoś 'nagrał" takie głosowanie hehe
    Ostatnio edytowane przez AndyKozakow ; 19.05.2014 o 13:30
    Uznaje starą mądrość: GDZIE ZGODA TAM SIŁA

  10. #240
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Rozumiem, że menagerzy z innych gier kończyli inne studia i dlatego u nich są rankingi.
    I kurcze - te gry kwitną i przynoszą zyski

Zamknięty wątek
Strona 24 z 35 PierwszyPierwszy ... 14 22 23 24 25 26 34 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.