Zobacz wyniki ankiety: USUWANIE DRZEW I KRZEWÓW W CELU ŁATWIEJSZEGO ROZMIESZCZANIA BUDYNKÓW?

Głosujących
625. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

    565 90.40%
  • NIE

    60 9.60%
Odpowiedz w tym wątku
Strona 6 z 10 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 98

Wątek: Usuwanie drzew i krzewów

  1. #51
    Osadnik
    Dołączył
    19.04.2012
    Posty
    142
    Serwer
    Kolonia
    Ja bym jednak nie ryzykował...ale jak już by to wprowadzili to fajnie by było jakby nie dało się spowrotem zalesiać...(kto spieprzy ten kupuje bale)
    Na samą myśl lepiej mi sie zrobiło^^Tak jak z niszczeniem kamieni...kto rozwali nie będzie miał kopalni^^

  2. #52
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.02.2012
    Posty
    272
    Serwer
    Nowy Świat
    Ja tez jestem za!

    jestem za!
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 29.11.2016 o 16:29 Powód: połączenie postów

  3. #53
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.11.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jak najbardziej się zgadzam. Te drzewa, to jeden z większych problemów przy ustawianiu budynków. Wszystko trzeba pod nie podporządkowywać...

  4. #54
    Osadnik Awatar Marcja
    Dołączył
    20.09.2012
    Posty
    131
    Serwer
    Złota Góra
    oooo, przesadzanie ! To mi się podoba i za tym głosuję Drzewka jednak ładnie wyglądają ale niektóre mogłyby sobie rosnąć w innych miejscach..

  5. #55
    Osadnik Awatar QueenPen
    Dołączył
    16.11.2013
    Posty
    82
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ja również jestem ZA

  6. #56
    Osadnik Awatar Myvu
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    191
    Serwer
    Kolonia
    jestem za !

  7. #57
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    tak!!!
    "Everybody lies"

  8. #58
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.12.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jestem za a nawet przeciw :-)

  9. #59
    Lipek
    Ja od zawsze twierdziłem (<--odnośnik do mojego pomysłu, który przeszedł bez zainteresowania :/), iż w sprawie drzew to powinno być to tak rozwiązane jak w przypadku Settlers 3/4 (nie pamietam dokładnie, która to była część), gdzie każdy leśnik miał, hmm... jakby to nazwać, zasięg, "obszar produkcyjny", który można było sobie samemu ustawić wedle potrzeb (nie pamiętam czy odnośnie drwala było podobnie). Problem z "ruchomym" lasem, czy też z przesadzaniem drzew nazywa się silnik gry. O ile usunięcie na stałe jakiegoś krzaczka czy kępki trawy może i nawet poprawić działanie silnika (w końcu to jeden element mniej na wyspie to wczytywania, kilka bajtów ale zawsze), to hurtowa zamiana miejsc każdego drzewa, na każdej wyspie w inny sposób może spowodować czkawki silnika/serwerów. Pamiętacie problemy z przesuwaniem budynków...? Niemniej jednak jestem ZA.
    Ostatnio edytowane przez Lipek ; 11.03.2014 o 19:13

  10. #60
    Początkujący Osadnik Awatar arturgg10
    Dołączył
    28.07.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Słoneczny Gród
    za USUWANIE DRZEW I KRZEWÓW W CELU ŁATWIEJSZEGO ROZMIESZCZANIA BUDYNKÓW

Odpowiedz w tym wątku
Strona 6 z 10 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.