Zobacz wyniki ankiety: USUWANIE DRZEW I KRZEWÓW W CELU ŁATWIEJSZEGO ROZMIESZCZANIA BUDYNKÓW?

Głosujących
626. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

    566 90.42%
  • NIE

    60 9.58%
Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 10 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 98

Wątek: Usuwanie drzew i krzewów

  1. #41
    Osadnik
    Dołączył
    25.11.2012
    Posty
    32
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    nnajlepisze rozwiazanie to dac kwadrat zielony jako wyspe i samemu se wszystko poustawiac jak np w sims

  2. #42
    MarekzBedzina
    za!!! odchwaścić wyspe

  3. #43
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.10.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    jestem za

  4. #44
    Osadnik
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    66
    Serwer
    Nowy Świat
    Jestem za, ale wprowadzając pewne ograniczenia. Usuwając krzaki/drzewa - nie odrosną nigdy. Nie będą w tych miejscach funkcjonować już leśnicy, więc trzeba by bardzo rozważnie funkcji używać.

  5. #45
    Osadnik Awatar Luxui
    Dołączył
    26.09.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    jak najbardziej za

  6. #46
    Początkujący Odkrywca Awatar The_BEAST_r10
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    327
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Jestem za ale może by tak kornika stworzyli co by takie drzewo sobie skubał aż je zlikwiduje a leśnikowi dodali funkcje, że odpowiednie miejsce jakie chcemy to zasadzi drzewo, czy to iglaste, liściaste a i można by się pokusić na egzotyczne czerwone, takie jak jest w przygodzie Synowie Małego Krawca

  7. #47
    Początkujący Osadnik Awatar Aver
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Nowy Świat
    Pomysł bardzo dobry! Skoro chcą już zrobić kogoś od usuwania skał to następnym krokiem powinna być możliwość karczowania konarów i krzewów. Na co BB wymyśla co rusz nowe budynki, skoro powoli nie ma już gdzie ich stawiać? Podobnie można by się zastanowić poważnie nad możliwością obracania budynków, tak by jak najlepiej wykorzystać dostępny pod ich stawianie grunt.

  8. #48
    Początkujący Osadnik Awatar Trinixa
    Dołączył
    19.01.2014
    Posty
    7
    Serwer
    Złota Góra
    Ja też jestem za TAK. To trochę denerwujące kiedy próbuje wybudować względnie symetryczne miasto a tu na drodze stają mi pieńki. Albo porozrzucane po całej wyspie krzaki. Wygląda to nie najlepiej kiedy między budynkami są 'dziury' bo akurat tam trafił się krzak. Możliwość karczowania i przesadzania lasów gdzie indziej byłaby by przydatna a gracze mieliby większe pole do popisu budując swoje miasta.

  9. #49
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.09.2012
    Posty
    248
    Serwer
    Złota Góra
    jestem za jeśli będzie można usuwać drzewa i gdzieś indziej sadzić

  10. #50
    Początkujący Osadnik Awatar Matiz_G
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Usuwanie pni i krzeww to powinna byc podstawa, a wlasciwie to powinni to pousuwac w czasie konserwy

Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 10 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.