Zamknięty wątek
Strona 15 z 23 PierwszyPierwszy ... 5 13 14 15 16 17 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 226

Wątek: [Dyskusja] Pamiętnik dewelopera: Więcej miejsca na wyspie

  1. #141
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez renegade79 Zobacz posta
    To wedlug ciebie mam zburzyc magazyn na 5lvl i zakupic za klejnoty ten nowy niewymiarowy bezpatentowy/ uszczesliwiacz ? Ja podziekuje i poczekam na nastepne wynalazki.:P
    Pewnie, ja już mam miejsce na 10 tych nowych, a 500 monet za up na 4tę(koszta upów są takie same co zwykłego) i 300 granitu na 5kę to nie jest dużo bo i tak na 3ce już masz go sporego (pojemność).
    Cytat Zamieszczone przez Piotru70 Zobacz posta
    To czekaj. Inni burzą i budują nowe bezpatentowe uszczęśliwiacze.
    Cytat Zamieszczone przez renegade79 Zobacz posta
    Ale jak ? Z importu z testowego maja ? :P
    będą burzyć
    • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
    • Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........

  2. #142
    Osadnik
    Dołączył
    17.08.2012
    Posty
    31
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez anael6669 Zobacz posta
    Pewnie, ja już mam miejsce na 10 tych nowych, a 500 monet za up na 4tę(koszta upów są takie same co zwykłego) i 300 granitu na 5kę to nie jest dużo bo i tak na 3ce już masz go sporego (pojemność).


    będą burzyć
    Dolicz jeszcze koszty przestawiania budynków, bo ten nowy magazyn nie zmieści się w miejsce starego.

  3. #143
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Peleom Zobacz posta
    Dolicz jeszcze koszty przestawiania budynków, bo ten nowy magazyn nie zmieści się w miejsce starego.
    Już mam przestawione, pewnie jak większość, co testowała i chce ich więcej wstawić niż 3 (po ewencie będą nielimitowane, ale niezdatne do handlu) Jutro z rana od razu 3x magazyn stanie na mych włościach, hehe"=))
    • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
    • Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........

  4. #144
    Początkujący Odkrywca Awatar kazuja
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Większość tych co myśli ten magazyn jest gówno warty tak samo jak te szkółki wiejskie. Kupić i tak kupie ale nie mam zamiaru tego stawiać kiedyś może dostępne na handlu będzie to się sprzeda



    DAJCIE NAM JUŻ PVP BO NUDĄ WIEJE
    REKRUTACJA DO XIII Legionu
    Wymagania: 32 poziom i aktywność

  5. #145
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez kazuja Zobacz posta
    Większość tych co myśli ten magazyn jest gówno warty tak samo jak te szkółki wiejskie. Kupić i tak kupie ale nie mam zamiaru tego stawiać kiedyś może dostępne na handlu będzie to się sprzeda
    Polemizatory bym włączył.
    Dla osób które chcą rozbudować swoją pojemność magazynów (nie burząc istniejących magazynów) rozwiązanie ma 2 zalety:
    1. Nie zabiera patentu
    2. Mimo swojej wielkości zabiera mniej miejsca niż 3 magazyny.
    Wysoki koszt rekompensowany jest trochę niższym kosztem rozbudowy na 5 lvl (niby taki sam jak normalnego ale otrzymujemy 3 razy większą pojemność).

  6. #146
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    374
    Serwer
    Nowy Świat
    ja osobiscie magazynow uzywam do skrocenia czasow produkcji dlatego mam siec magazynow na calej wyspie ... tak sie tego narobilo ze mam 232k pojemnosci wiec zwiekszanie pojemnosci jest dla mnie bez sensu .... jedyny plus jaki w moim przypadku maja to zwrot patentow przy czym poki nie wprowadza skal i tak ich nie wykorzystam bo miejsca na mapie nie ma ... i tak mam w zapasie 17 patentow juz ... a miejsca brak ... zaznaczam ze nie mam studni a pol mam tyle by gospodarstwa efektywnie pracowaly czyli jakies 10 w sumie
    ciasno strasznie sie zrobilo ...
    pozdr

  7. #147
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    30.09.2012
    Posty
    353
    Serwer
    Złota Góra
    Wy tu gadu gadu o magazynach a te zmiany wyburzeniowe to takie raczej kosmetyczne sa. Myslalem, ze bede gory przenoslil, a tu taka niemila niespodziewanka A tak na serio, to jedynym godnym uwagi "detonatorem" jest (tak zgadliscie) ta najdrozsza opcja... Moze by tak dalo sie je w przyszlosci produkowac np z saletry?

  8. #148
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.11.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    Pomysł dobry jako dekoracja do wyspy, ale nie jest to pomysł na więcej miejsca w zależności jaką ktoś chce mieć ekonomię. Mogli by dodać możliwość kolonizacji innych wysp tak jak było to możliwe w settlers 2
    Innym negatywnym aspektem jest cena jeżeli ktoś chciałby wyburzyć niewielki placyk na komplet farm i silosów musi ostro zabulić.
    Gram od roku i widać że gra nastawia się na zysk nie dając nic w zamian, czekam na pvp możliwe że dadzą w 2014 a to że pvp prawdopodobnie będzie buy to win chyba raczej nikogo nie zdziwi.

  9. #149
    MATEUSZ101
    Dobrze by było mieć dodatkowom wyspe na której bendzie można się rozbudować i wszyscy bendom zadowoleni

  10. #150
    Początkujący Odkrywca Awatar Duszysko40
    Dołączył
    18.01.2013
    Posty
    457
    Serwer
    Czarci Gaj
    bendzie i bendom hihi....masakra..
    EXP2 -NIESPRZEDAWALNI
    In hoc signo vinces

Zamknięty wątek
Strona 15 z 23 PierwszyPierwszy ... 5 13 14 15 16 17 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.