Zamknięty wątek
Strona 10 z 23 PierwszyPierwszy ... 8 9 10 11 12 20 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 226

Wątek: [Dyskusja] Pamiętnik dewelopera: Więcej miejsca na wyspie

  1. #91
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    JA PIER>>>E!!!! Nie powiększać miejsca na wyspie, źle, powiększyć kosztem skał, także źle, a nikt nie zwrócił uwagi, że usunięta góra to (przynajmniej dla mnie) 4 miejsca, bo to nie jest odblokowanie samego miejsca pod górą, alee także przynależnych do niej kawałków ziemi, ehhh
    • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
    • Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........

  2. #92
    Początkujący Odkrywca Awatar Duszysko40
    Dołączył
    18.01.2013
    Posty
    457
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez anael6669 Zobacz posta
    JA PIER>>>E!!!! Nie powiększać miejsca na wyspie, źle, powiększyć kosztem skał, także źle, a nikt nie zwrócił uwagi, że usunięta góra to (przynajmniej dla mnie) 4 miejsca, bo to nie jest odblokowanie samego miejsca pod górą, alee także przynależnych do niej kawałków ziemi, ehhh
    nie denerwuj sie normalka...:P
    EXP2 -NIESPRZEDAWALNI
    In hoc signo vinces

  3. #93
    Odkrywca Awatar Angelkaxd
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    806
    Serwer
    Kolonia
    Zawsze muszą ponarzekać, zawsze jest możliwość NIE USUWANIA skał, także nierozumiem narzekań co niektórych.
    anael don't stress ;p
    wg mnie usuwanie skał to wielki krok do przodu i w koncu będę miała trochę więcej mniejsca, nawte jesli to będzie dla kilku bydynków, dla mnie zawsze coś.
    Choć wciąż jestem za dodatkową możliwością karczowania drzew i sadzenia ich tam gdzie każdy gracz by wolał. Jak w normalnych settlersach

    Zapoznaj się z ofertą naszej gildii.
    WYMAGANIA: aktywność i wykonywanie codziennych zadań gildi
    i

  4. #94
    Osadnik Awatar Steelkill
    Dołączył
    29.04.2012
    Posty
    247
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Już to widzę jak ten mały chłopek targa drzewo na "plerach" i przesadza... w inne miejsce.
    proponuje nazwę Odkrzaczacz lub Dewastator ;P

    PS.
    A nie boita sie ekologów?
    Świat milczy, Ty wołaj!
    ”Za największego wroga ludzie mają tego, kto mówi prawdę” (Platon)

  5. #95
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    374
    Serwer
    Nowy Świat
    tak na dokladke ..... wg mnie te usuwacze powinny byc dostepne za StarCoinsy tylko .... bylaby dodatkowa motywacja i dodatkowy bonus dla 50tek

  6. #96
    Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Użyję tej nowości może raz dwa razy, tak by spróbować, jest wiele innych rzeczy które podobały by mi się bardziej, a nikt ich ni proponuje. Chętnie skorzystała bym z opcji wycinki drzew, ale wersji jedno drzewo jedna premia.
    Już mam sporo budynków, wolała bym je bardziej rozwinąć niż stawiać nowe. Niech nawet zaczną zajmować więcej miejsca niż podstawowy kwadracik.
    Ponadto nie zamierzam płacić za tę grę, gdy ktoś próbuje mnie terroryzować;]

  7. #97
    Odkrywca Awatar Angelkaxd
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    806
    Serwer
    Kolonia
    Nikt nikomu płacić za grę nie każe, jakąś tam premię do usunięcia skal dostaniesz z zadań za friko ;p

    Zapoznaj się z ofertą naszej gildii.
    WYMAGANIA: aktywność i wykonywanie codziennych zadań gildi
    i

  8. #98
    Początkujący Osadnik Awatar Hinode
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Kolonia
    Witam.

    Wolałabym mieć możliwość rozbudowy wyspy o nowe terytoria, czyli: Powiększenie mapy. Pomysł z wyburzeniem skał jest dobry, aczkolwiek nie chcę zyskiwać miejsca kosztem zrobienia z wyspy - trawnika z budowlami. Lubię tą grafikę i chciałabym zostawić sobie wszelkie oryginalne 'ozdoby'. Jednakże bardzo dobrze, iż dodano taką możliwość, ponieważ znam masę osób, którym na wyglądzie wyspy nie zależy, albo po prostu taka "wyczyszczona" wersja im odpowiada. Im więcej możliwości modyfikacji wyspy, tym przyjemniejsza gra.
    Apeluję jednak o możliwość:

    1. Odkrywania nowych terytoriów
    - np. jakiś wysepek, na których zmieści się magazyn i możliwość ustawienia chociaż sześciu budynków wokół niego.
    1. A. Dodatnie portów i możliwości budowy mostów.
    1. B. Nowa jednostki:
    Pirat - do odkrywania nowych terytoriów i łupienia napotkanych pomniejszych wysepek ozdobnych, czy też statków zabezpieczających nieznane dotychczas tereny.
    Żeglarz - do zbierania surowców pojawiających się pomiędzy nowymi wyspami lub transportu jednostek budowniczych w przypadku większej odległości i braku mostu.
    1. C. Więcej surowców i linii produkcyjnych - np. materiał na żagle do statków, ozdabianie ich tudzież całego statku.
    -> Podwaliny modułu PVP.
    1. D. Więcej patentów budowlanych.
    1. E. Więcej kopalni na nowo odkrytych terytoriach - może jakieś nowe surowce, albo np. odnawialne rośliny, znaleziska archeologiczne zaopatrujące nas w nowe zasoby.
    2. Więcej ozdób - nowe pomniki, statuy, urozmaicone mury, roślinność, ozdoby wodne, kolorowe drzewa...Niby jest tego sporo, ale po jakimś czasie się nudzi. Skoro nie ma PVP można spokojnie bawić się w robienie z wyspy 'cacka', a przecież to nikomu nie zaszkodzi, bo nikt do niczego nikogo nie zmusza
    3. Możliwość koloryzacji budynków np. w wyniku rzucenia premki.
    4. Możliwość zdobywania budynków takich jak: Silos, Młyn wodny w przygodach, zadaniach lub specjalnych eventach im poświęconych np. Miesiąc Bogini Wody czy coś w ten deseń.


    Wszystkie wymienione przeze mnie dodatki lub elementy takie jak patenty budowlane, można by wprowadzać na zasadzie eventów - nowe zadania, nowe przygody. Jestem za tym, aby elementy PVP wprowadzać do gry stopniowo np. zaczynając od jednostek pływających.

    Zdaję sobie sprawę, iż każdy dodatek do gry wiążę się z masą pracy, testów itp. Ale przecież nie wszystko na raz Gra ruszyła zdecydowanie do przodu i bardzo mnie to cieszy. Im więcej możliwości, tym lepiej. Jestem za indywidualizacją wysp. Ta gra ma ogromny potencjał, mama nadzieję, że w przyszłości pojawią się tego typu dodatki urozmaicające grę

    Pozdrawiam i dziękuję za wszelkie dotychczasowe zmiany w grze, bo wg. mnie są zdecydowanie na +
    Ostatnio edytowane przez Hinode ; 05.10.2013 o 20:47

  9. #99
    Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    70
    Serwer
    Słoneczny Gród
    wyburzanie skał dobry pomysł tak właściwie jestem za wszystkimi nowościami które dają nowe miejsce, choć co do pniaków to osobiście bym nie korzystał bo taki smolarz musi mieć to drewno a że ja bym takich drzew nie usuwał co nie znaczy że ktoś inny by tak nie zrobił. Bo każdy wkońcu ma swoją indywidualną wyspę. I tak po prawdzie mówiąc dodatkowa wyspa była by bardzo mile widziana ale to już osobny temat...

  10. #100
    Odkrywca Awatar Angelkaxd
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    806
    Serwer
    Kolonia
    Mi by się podobały dodatkowe wysepki wokół głównej wyspy, do tego statek i port jak mówił mój przedmówca, świetna sprawa by to była.
    Tylko obawiam się jednej rzeczy, ze flash tego nie wytrzyma ;p

    Zapoznaj się z ofertą naszej gildii.
    WYMAGANIA: aktywność i wykonywanie codziennych zadań gildi
    i

Zamknięty wątek
Strona 10 z 23 PierwszyPierwszy ... 8 9 10 11 12 20 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.