Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Problem z logowaniem

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Kolonia

    Problem z logowaniem

    Dlaczego nie chce mi przyjąć hasła za pierwszym razem, tylko muszę wpisywać trzy a niejednokrotnie cztery razy? Ponadto teraz wogóle nie chce mi wgrać gry. Po kliknięciu na ikonę "graj" pokazuje się pierwsza plansza potem znika i dalej nic.

  2. #2
    Osadnik Awatar Naito
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    67
    Serwer
    Nowa Ziemia
    U mnie to samo...
    The Settlers Online w 3D ? - Zapraszam do dyskusji na Youtube bo na tym forum nie wiem z jakiego powodu, ktoś uznał iż temat ten powinien zostać zarchiwizowany a przecież jest bardzo aktualny....

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.05.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    jakich uzywacie przeglądarek ja open opera i tez nie laduje sie mam niebieski ekran i koniec na fire fox mam to samo

  4. #4
    Osadnik Awatar Naito
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    67
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Na Chrome mam niebieski ekran, na IE próbowałem to tam zatrzymuje się na 5% i nie wczytuje dalej. Niby to nie jest już beta, ale zachowuje się gorzej niż beta, na becie nie było takich cyrków a tu już kolejny raz w ciągu kilku dni raptem.
    The Settlers Online w 3D ? - Zapraszam do dyskusji na Youtube bo na tym forum nie wiem z jakiego powodu, ktoś uznał iż temat ten powinien zostać zarchiwizowany a przecież jest bardzo aktualny....

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Kolonia
    Ja mam chrome. Widać, że problem nie leży w przeglądarce.

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.05.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    mi na chrome normalnie zalogowalo sie ale tylko na niej IE nie dziala opera ff thunderbird tak samo i jeszcze 3 inne tylko chrome u mnie

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.05.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Kolonia
    Próbuje wejść do gry od 16:00 z marnym skutkiem. Jestem wdzięczny Ekipie bb że skutecznie wyleczyła mnie z gry. Kto mi zwróci za premium ?
    Mam dość ciągłych awarii i tłumaczenia że coś im tam nie wyszło. Dostaniemy jakieś ochłapy na odczepnego a gra dalej będzie działać jakby chciała a nie mogła.

  8. #8
    Początkujący Osadnik Awatar Bonzosante
    Dołączył
    23.09.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Złota Góra
    Po prostu masakra... odechciewa się... rozumiem takie tłumaczenia w becie. A tu co? druga awaria w ciągu tygodnia. Tydzień w settlersach : 6-8 h konserw 1 - 2 po 4-5h awarii. Mam nadzieję, że te proporcje się nie odwrócą np. zapraszamy jak co tydzień na 5h gry online po tygodniowej przerwie konserwacyjnej hehehe. A na stronie głównej? W ogóle śladu nie ma , nic się nie stało ;-)
    Na dziś z gry mam tyle co sobie tu z Wami popiszę. Strach jakieś premki lepsze rzucać czy kopki na 5 uruchamiać? Kto za to odpowiada??? Czy to tzw ryzyko inwestycyjne hehe :-) Proszę niniejszym o podanie godzin otwarcia serwerów, abym-śmy nie marnowali czasu na próby logowania skoro wtyczka i tak jest wyciągnięta z zasilania ;-) Do końca roku żadnego sms-a...
    Ostatnio edytowane przez Bonzosante ; 30.09.2013 o 21:11

  9. #9
    Osadnik Awatar Miesiączka
    Dołączył
    18.03.2012
    Posty
    56
    Serwer
    Słoneczny Gród
    pisać do supportu panowie/panie bo inaczej nikt tego nie zgłosi bo ma mają nas gdzieś

    Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

  10. #10
    Początkujący Osadnik Awatar Bonzosante
    Dołączył
    23.09.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Złota Góra
    Miesiączka, pisałem, dzisiaj też o 19 czy jakoś. Akurat dostałem odpowiedź w sprawie poprzedniego zgłoszenia równie enigmatyczną jak poprzednie;-) Wiesz ctrl+c i ctrl +v hehe i tak wszystkim co zawracają 4 litery:-)

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.