Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: powrót oferty limitowanej

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia

    powrót oferty limitowanej

    No po prostu kpina z ludzi po raz kolejny. Dlaczego oferta limitowana której limit się wyczerpał wraca? a skoro już limitowana nie jest limitowana i może sobie wracać, to dlaczego mają cierpieć ci, którzy skorzystali wcześniej?
    przestrzegana była polityka, że każdy event liczony jest oddzielnie, skoro zmiana zasad to ja bym chciał w haloween kupić sobie rzeczy z poprzedniego roku "bo nie zdążyłem".

  2. #2
    Początkujący Odkrywca Awatar Metz
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    295
    Serwer
    Nowy Świat
    Popieram.

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    28.10.2012
    Posty
    96
    Serwer
    Złota Góra
    Też popieram.

  4. #4
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Również popieram powrót ofert limitowanej.
    Oczywiście, nasz dział techniczny pracuje nad wyeliminowaniem poprawnego działania gry, jednak nie możemy przewidzieć jak długo prace te potrwają. Stan: To nie jest bug.

  5. #5
    Początkujący Odkrywca Awatar kazuja
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A juz myslalem ze sobie znowu kupie rezydki na wode i zwiadowce :]



    DAJCIE NAM JUŻ PVP BO NUDĄ WIEJE
    REKRUTACJA DO XIII Legionu
    Wymagania: 32 poziom i aktywność

  6. #6
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Lyype z wycofaniem premium i klejek z handlu chcą jakoś załagodzić, ehhh też bym se jeszcze grubasków dokupił"(
    • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
    • Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........

  7. #7
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    a wg mnie nawet dobrze, zwłaszcza dl;a ludzi którzy nie wydaja kasy, przez ostatnie pare tyg mogli zdobyc klejnoty za surowce w grze a teraz spokojnie będą mogli kopić to na co nie mogli sobie pozwolić wczesniej, i mam nadzieje za te zaciagi potanieją bo teraz na NZ nawet 2,5-3k monet wołaja za nie :O

  8. #8
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    374
    Serwer
    Nowy Świat
    a ja wczoraj klejki wydalem i tym razem nie zdaze kupic wszystkiego co chce z oferty limitowanej wiec pytanie:

    BB_Xaar , kiedy bedzie znowu ta ''limitowana'' oferta bo jak juz wspomnialem nie zdaze teraz kupic , wiec chcialbym sie przygotowac na jej powtorzenie.

    pozdrawiam

  9. #9
    konkur4
    Cytat Zamieszczone przez winoTu Zobacz posta
    skoro zmiana zasad to ja bym chciał w haloween kupić sobie rzeczy z poprzedniego roku "bo nie zdążyłem".
    Ależ proszę bardzo, niewykupione szkółki wiejskie przeszły do zakładki kupiec -> architekt
    Z tego co widze, dla tych, co kupili 2 tubylców, teraz będzie dostępny 1, pewnie z rezydką wodną będzie to samo, na co tu narzekać? Nic, tylko brać.

  10. #10
    Początkujący Odkrywca Awatar romsheff
    Dołączył
    08.01.2013
    Posty
    346
    Serwer
    Czarci Gaj
    Nie macie większych problemów ?

    BTW od kiedy oferta limitowana była związana z jakimś eventem ?

Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.