Zobacz wyniki ankiety: Czy uważasz, że odłączenie przygód od paska kolejki budowania jest potrzebne?

Głosujących
10. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    6 60.00%
  • Nie

    4 40.00%
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Odpięcie przygód od kolejki budowania

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.04.2013
    Posty
    20
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Odpięcie przygód od kolejki budowania

    W tej chwili przesuwając sobie aktywne przygody skracamy albo wydłużamy kolejkę budowania. W praktyce oznacza to, że nie można zrobić czegoś takiego, żeby umiejscowić je obok kolejki. Niby nic, ale są tacy jak ja, którzy mają ekran o rozdzielczości rzędu 1024x600 (netbook), 1366x768 (średni laptop). Dodatkowo, nawet jak nie ma aktywnych przygód, maksymalna długość zasobnika na kolejkę budowania jest ograniczona o to miejsce na przygody. Więc nawet jak wywalę pasek start na bok, wyłączę wszystkie paski w przeglądarce (albo dam grę na pełen ekran), zwinę pasek znajomych, to i tak nie mogę rozwinąć całej kolejki.
    Tu się pojawia sugestia, czy prośba do programistów gry, by po prostu rozłączyli te elementy i pozwolili manipulować nimi tak jak trzeba.

  2. #2
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Przygody powinny być obok Avatara"=))))
    • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
    • Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........

  3. #3
    Początkujący Odkrywca Awatar romsheff
    Dołączył
    08.01.2013
    Posty
    346
    Serwer
    Czarci Gaj
    u mnie aktywną przygodę można przesunąć prawie w dowolne miejsce ekranu

  4. #4
    Odkrywca Awatar thordis
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    629
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ano, mozna przesunac to okienko, najlepiej klikac w te ozdobniki na dole albo na gorze.
    "w związku ze zgłoszonymi przez Was utrudnieniami jeszcze dziś nastąpi krótka przerwa techniczna:
    Start: teraz"
    "Generał Major NIE WALCZY, służy jedynie do transportu wojsk."
    "W przypadku liczby 88 cenzura wiąże się z tym, iż liczba ta jest często stosowana jako zamiennik HH, będącego skrótem od "Heil Hitler"."

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.04.2013
    Posty
    20
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Owszem, można ją przesunąć, ale takie przesunięcie jej skraca panel kolejki budowania. Te dwa elementy - emblemat przygody i panel kolejki budowania są ze sobą nierozerwalnie połączone, a konkretnie pozycja jednego i rozmiar drugiego. Z tym chcę się rozprawić.

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    114
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Vatharian Zobacz posta
    Owszem, można ją przesunąć, ale takie przesunięcie jej skraca panel kolejki budowania. Te dwa elementy - emblemat przygody i panel kolejki budowania są ze sobą nierozerwalnie połączone, a konkretnie pozycja jednego i rozmiar drugiego. Z tym chcę się rozprawić.
    Wrzuć zrzut ekranu który to pokazuje jak możesz

  7. #7
    Banned
    Dołączył
    26.10.2012
    Posty
    535
    Serwer
    Nowa Ziemia
    @Vatharian własnie sprawdziłem i kolejka budowania (4 sloty) nie zmienia rozmiaru po przesunięciu okienka przygody...

  8. #8
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    269
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Moim zdaniem są 3 budynki w kolejce budowania aktywne cały czas dodatkowo +3 możemy sobie dokupić za kleje +1 z premium. Chodzi o to aby tyle ile mamy slotów kolejki dostępnych były pokazane cały czas np. u mnie gdy wejdę do przygody i wrócę to znów muszę rozwijać pasek...
    You Will Never Walk Alone!
    H3ll For Ever!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.