Zobacz wyniki ankiety: Czy chcecie dodania dodatkowych manufaktur w sklepie w ofercie limitowanej?

Głosujących
149. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    95 63.76%
  • Nie

    39 26.17%
  • Jest mi to obojętne

    15 10.07%
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26

Wątek: manufaktury

  1. #11
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Kolonia
    Ja nie mam manufaktury i sobie daję rade, może i lv idą powoli ale jednak, nie problem rzucić 2 razy dziennie na 2-3 smolarzy koszy

  2. #12
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez aTenSion Zobacz posta
    Ja nie mam manufaktury i sobie daję rade, może i lv idą powoli ale jednak, nie problem rzucić 2 razy dziennie na 2-3 smolarzy koszy
    Na manufakturę też możesz.
    A zamiast smolarzy choćby łuczników wstawiasz

  3. #13
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mam 2 manufki z prezentów na 4kach, w ogóle nie produkuje poza nimi węgla, ale jakby była możliwość handlu manufkami, lub chociaż były by ze 3 dostępne w limitowanej (wtedy w sumie 8), z chęcią bym wykupił wszystkie które by się tylko dało, by zaspokoić swoją produkcję na popyt wegla i po wykupieniu na obecną chwile jeszcze 34 silosów jedynie została by mi przyjemność z gry - stawianie parudziesięciu kopalń dziennie i klepanie przygód, a tak ciągły skup, heh...
    • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
    • Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    08.07.2012
    Posty
    63
    Serwer
    Czarci Gaj
    Sprzeciw dla darmowego węgla , co za problem zbilansować sobie gospodarkę , fakt - pozera sporo drwali i lesnikow ale wlasnie to jest plusem ,
    ze trzeba pomyśleć jak ustawić budynki , ile ma ich być itd .

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    22.06.2012
    Posty
    34
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Myślę, że co za dużo, to niezdrowo.

  6. #16
    konkur4
    Cytat Zamieszczone przez RadzioTrolik Zobacz posta
    wielu z Was ma po 5-6 manufaktur, gdyż dostaliście je w prezencie za coś tam. Inni gracze muszą się zadowolić 3 manufakturami zakupionymi ze sklepu. Fajnie by było jakby bb sprawiedliwie pozwoliło wyrównać szanse dając wszystkim graczom możliwość zakupu kilku manufaktur Albo neich bb da możliwość chociaż handlu manufakturami tak jak młynami wodnymi lub silosami


    P.S. dodałem ankietę.
    Równie dobrze można powiedzieć, że gra nie istnieje od wczoraj i nowi gracze mogli się wcześniej zalogować...
    Aczkolwiek dla tych, co mają konta, a nie logowali się na nich dość długo, może czekać miła niespodzianka, bo część prezentów od BB dochodziła mimo zapewnień, że otrzymają je tylko "aktywni".
    Ale nie offtopując, grasz - masz, to jasne, że Ci, co konta na tso mają dłużej, będą w jakimś tam stopniu wyróżniać się od tych nowo zalogowanych. A takie żądanie unikatowych budynków (bo jednak limit 5 to jakiś tam unikat) dla każdej wyspy jest troche nie na miejscu, za darmo nic nie ma, trzeba cierpliwie poczekać a napewno na święta będą manufkatury (używam tu liczby mnogiej jak przy odkrywcach w tegorocznej wielkanocy, 2 dla nowych lub 1 dla tych, co kupił w zeszłym roku).
    Oczywiście "Nie".

  7. #17
    Osadnik
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    114
    Serwer
    Złota Góra
    Raczej Nie.
    Takie rozwiązanie, mając na uwadze to co i w jakiej ilości można już kupić za klejnoty, może przyczynić się to wprowadzenia dychotomii miedzy wydającymi realne pieniądze na klejnoty, a tymi grającymi bez wpłat.

  8. #18
    Początkujący Odkrywca Awatar Majamas
    Dołączył
    13.05.2012
    Posty
    387
    Serwer
    Kolonia
    Jestem na "nie". Wkrotce tu bedzie wszystko samo sie produkowalo bez zadnych surowców, myslenia strategicznego i planowania.
    Stawiajcie pomniki Szalonego Kórlika, on jeden przeszedł tą grę do końca.

  9. #19
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.04.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Nowy Świat
    Wow jaki bunt

  10. #20
    Osadnik
    Dołączył
    01.05.2012
    Posty
    34
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Osobiście jestem za, mnie zadowoli nawet sam fakt umożliwienia dawania manufaktur w prezencie, bo na handlu jak wskoczą to znowu będzie młyn z cenami wszystkiego, pozdrawiam

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.