Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Zadanie kryzysowe - Warto sie dzielic

  1. #1
    Osadnik Awatar alek377
    Dołączył
    10.06.2012
    Posty
    34
    Serwer
    Nowy Świat

    Zadanie kryzysowe - Warto sie dzielic

    W zadaniu jak w temacie przydzielilem znajomemu 25 koszy premii natomiast w pasku zadania nadal mam 0/100. Czy ktos wie jaka moze byc przyczyna. Czyzby jakis blad w grze?

  2. #2
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Widać że ani nie czytasz forum, ani czatów w grze. Przecież ludzie o tym problemie trąbią odkąd pierwsze osoby dostały to zadanie do zrobienia. Jak dobrze poszukasz, to znajdziesz wskazówki jak rzucać premie, żeby zaliczało.

  3. #3
    Osadnik Awatar alek377
    Dołączył
    10.06.2012
    Posty
    34
    Serwer
    Nowy Świat
    No faktycznie nie czytam forum. Zgladam tu w razie wystapienia problemow. Dziekuje za informacje. Poszukam sobie. A swoja droga to jak to jest ze ludzie odpowiedzialni za takie sprawy nic z tym nie robia. Zadanie ma ograniczony czas przeciez.

  4. #4
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    dlatego w środku zadania jest konserwa i co nieco w niej poprawią
    • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
    • Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........

  5. #5
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    269
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jesli chcesz dobrze rzucic kosze to rzucaje jednego odczekaj 5sekund i dopiero nastepnego ja takim sposobem zaliczylem wszystko odrazu ale wiecej czasu zabiera ale chociaz masz pewnosc

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.11.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra

    szukam znajomego

    szukam znajomego
    Witam, nie mam żadnych znajomych, a w zadaniach kryzysowych muszę rozdać 150 kanapek. szukam więc znajomego w celu oddania mu 150 kanapek, proszę o jakiś login i zatwierdzenie

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    27.09.2012
    Posty
    85
    Serwer
    Czarci Gaj
    lelol szukaj znajomych w zakładce global, pomoc. tam bedziesz mjal aktywnych graczy ze swojego serwera.

  8. #8
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    DODAWANIE ZNAJOMEGO:
    Sposób #1. W oknie chatu klikasz na czyjś nick i wybierasz Dodaj.
    Sposób #2. Przycisk z plusikiem (na lewo od listy znajomych), wpisujesz nick osoby i klikasz OK.
    A potem czekasz na akceptacje zaproszenia.

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.