Zobacz wyniki ankiety: Czy powinniśmy przenosić rownież magazyn?

Głosujących
134. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, bardzo mi to pomoże

    117 87.31%
  • Nie

    12 8.96%
  • Ściągałem wygląd wyspy od znajomych

    4 2.99%
  • Nie bede nigdy przebudowywał wyspy

    1 0.75%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: Mozliwość przeniesienia magazunu

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    07.10.2012
    Posty
    117
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    To jest dobry pomysł. Trzeba wtedy pamiętać, że:
    - w trakcie rozbudowy nie można przestawiać magazynu,
    - przestawianie magazynu dotyczy TYLKO tej strefy, gdzie pierwotnie stał.
    Tu rozwiążesz problemy techniczne - http://forum.thesettlersonline.pl/th...zwi%C4%85zania
    Wejdź, jeśli chcesz znać rozwiązania banalnych problemów.

  2. #12
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mam 47lvl, zaraz 48 wbijam, pojemność magazynu 51600 (dopiero jeden na 4ce, reszta 3ki- inne chatki były ważniejsze), mało mi, bo nie produkuje węgla, a na 12h mam (ponad) 42k zużycia i teraz mam dylemat wychodząc do pracy ile mam na skupie węgla wystawić , aby mi nie zbrakło zanim wrócę, a przez ciągłe przebudowy wyspy nie opłaca się upować magazynów, to jak dla mnie taka możliwość przeniesienia magazynu z miejsca w miejsce była by cudowna i zaoszczędzony czas (na zbudowanie i up) i koszta niższe, chodź uważam, że jeśli jest więcej niż jeden magazyn na strefie, to ten dodatkowy powinien jeździć po całej wyspie, a ten jeden co zajmuje włości tylko po danym sektorze.
    • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
    • Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........

  3. #13
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez opona94 Zobacz posta
    - w trakcie rozbudowy nie można przestawiać magazynu,
    A dlaczego nie w trakcie rozbudowy? Przecież każdy inny budynek, obojętnie czy to w trakcie ulepszania, czy na premii, można przenosić. Magazyn nie różniłby się niczym od innych budynków.

    Cytat Zamieszczone przez anael6669 Zobacz posta
    ...uważam, że jeśli jest więcej niż jeden magazyn na strefie, to ten dodatkowy powinien jeździć po całej wyspie, a ten jeden co zajmuje włości tylko po danym sektorze.
    Zgadzam się, jeden obowiązkowo w obrębie strefy tak jak jest to teraz, ale reszta - pełna dowolność.

  4. #14
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    269
    Serwer
    Nowa Ziemia
    fajny pomysl z tym jezdzeniem po calej wyspie

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.10.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Powinni to odrazu wprowadzić a nie wiem na co czekają? Wogóle nie wiem czemu ale gra powinna się szybciej rozwijać.
    Co do przenoszenia magazynów jestem z pewnością na TAK!

  6. #16
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    269
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Oczywiscie ze powinni to odrazu dodac a czemu zrobili inaczej to jest juz zagadka... jak narazie poczekajmy na nowe budynki i dodatkowe klejnoty bo mozliwosc przenoszenia magazynu moze wprowadza moze nie... i trzeba bedzie burzyc magazyny z 5pz zeby zyskac dodatkowe miejsce na wyspie

  7. #17
    Odkrywca Awatar Gizmo09
    Dołączył
    11.01.2013
    Posty
    855
    Serwer
    Kolonia
    Szkoda czasami burzyć magazyn na 5lvl z powodu tego, że się reorganizuje trochę gospodarkę, żal najbardziej tych 7 dni podnoszenia na 5lvl. Powinno być tak, że nie da się ruszyć wszystkich magazynów, 1 powinien być nie naruszalny i by grała gitara

  8. #18
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    269
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Trzeba to odświeżyć bo ludziom tak samo jak i mi zależy na tym. Może ktoś w końcu zobaczy tego posta...

    Kiedy nas usłyszycie? Wołamy tylko o mała zmianę z przenoszeniem magazynów. Będę odświeżać temat aż do skutku!
    Ostatnio edytowane przez MOD_Zorro ; 23.06.2013 o 20:30 Powód: połączenie postów
    You Will Never Walk Alone!
    H3ll For Ever!

  9. #19
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    269
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jak wcześniej zapowiadałem będzie up
    You Will Never Walk Alone!
    H3ll For Ever!

  10. #20
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    moim zdaniem przydatny pomysł

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.