Zobacz wyniki ankiety: Jak podoba Ci się to rozwiązanie?

Głosujących
44. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    38 86.36%
  • nie

    6 13.64%
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Centralny Magazyn Gildii

  1. #1
    mixer_pl

    Centralny Magazyn Gildii

    Byłoby sympatycznie, gdyby do budynku Gildii można było dobudować Magazyn Gildii.

    Do takiego magazynu gracze mogliby oddawać nadwyżkę swoich zasobów i wybierać inne, wg. wcześniej ustalonego przelicznika, np. ktoś wysyła do magazynu deski liściaste, a potrzebuje marmur, więc jeśli ten w magazynie się znajduje to zgodnie z przelicznikiem np. 1:1, może go zabrać. Można tez np. ustalić limit w ilości wysłanych i pobranych z magazynu surowców.

    Tak wiem, że w grze jest handel, jednak mój pomysł na ma na celu zintegrowanie graczy, którzy są gildii.

    ps. Pytanie miało brzmieć: Czy podoba Ci się to rozwiązanie, ale nie wiem jak je edytować.
    Ostatnio edytowane przez mixer_pl ; 07.05.2013 o 14:09 Powód: błąd w pytaniu

  2. #2
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ostatni odcinek Backstage's zdaje się wspomina o czymś w stylu magazynu gildii, tak że coś takiego jest już w planach. Oby nie równie odległych jak szumnie zapowiadane od dość dawna PvP

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.08.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Super pomysł. Popieram

  4. #4
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    269
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jak dla mnie to troche za latwo by bylo

  5. #5
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    W skromnej i kameralnej gildii [ZH] ZMIERZCH na serwerze Nowa Ziemia zajmuje się loteriadą, co za tym idzie często zbieram masę fantów na loterię, wręcz taki magazyn jest niezbędny do jej prowadzenia na większą skalę (jest nas 39/50), ale tylko wybrane osoby miały by do niego dostęp i nie z żadnym przelicznikiem 1:1 tylko jak ktoś coś do magazynu wrzucił to poszczególny gracz zgłaszał by się do rady gildii, jeśli nikt w danym momencie nie może nic użyczyć (zwłaszcza WP) i wtedy dopiero jest to sprawdzane w magazynie, a tu możecie sprawdzić, że na prawdę sporo fantów się zbiera na jedną loterię:
    bez logowania można wejść w niektóre tematy

    http://www.tso-zmierzch.com.pl/index.php/forum/loteria
    • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
    • Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........

  6. #6
    kotlet_schabowy
    Dodałbym jeszcze inne budynki gildii, które poprawiają gospodarkę wszystkim graczom w niej przebywającym.
    Cała gildia zbiera surowce na budowę i rozbudowę takiego budynku, a to jej daje bonus do jakiegoś elementu ekonomi czy wojska.

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.12.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Złota Góra
    ja bym jeszcze inaczej rozwiazal ten problem... a mianowicie wplaty surowcow na gildie do wspolnego magazynu... ok. Ale moze stworzyc w tym przypadku wyspe gildi ktora mozna bedzie rozwijac i czerpac rowniez zyski dla calej gildi wlasnie na jakies loterie czy wlasnie jakas pomoc czlonkom gildi... dodatkowo moznaby wtedy zorganizowac jakies zadania gildi dodatkowe np na zbieranie jakiejs okreslonej ilosci danego surowca czy cos w tym stylu ;]

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.