Zamknięty wątek
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 32

Wątek: Ulepszenia budynków za klejnoty

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.03.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Nowy Świat

    Ulepszenia budynków za klejnoty

    Jako że, opcja ta jest już dostępna od dłuższego czasu to możne BB robiło wewnętrzne badanie ile osób z tego sposobu skorzystało. Moim osobistym zdaniem ceny w klejnotach są tak wyssane z palca że szkoda gadać, i niech nikt mi nie mówi że na zachodzie inne pieniądze zarabiają, bo nie uwierzę że aż się palą żeby wydać 5 euro na najtańsze ulepszenie z 4 na 5 poziom (np gospodarstwa ) lub ponad 50 (np ludwisarni z 1 na 2poziom).
    Patrząc na przelicznik klejnotów na granit (przy np sprzedaży chatek łowców) wychodzi ok 1 niebieski za 5 granitu więc proporcje gdzie za 6k granitu i 3k monet mam wydać 20k klejnotów są chore i moim zdaniem szkodzą BB. Chociaż to ostatnie dużego grona graczy nie zmartwi.

  2. #2
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    374
    Serwer
    Nowy Świat
    to jest chyba zrobione jako pulapka na graczy a moze jak ktos ma za duzo klejnotow to kliknie w zle miejsce i klejnoty pojda sie tracic... innego wytlumaczenia nie ma

  3. #3
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    08.10.2012
    Posty
    337
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Oczywiście wszędzie chcą biednych graczy naciągać. Tylko o ile wiem, to nie ma możliwości się "pomylić" wybierając jakąkolwiek opcję zakupu za klejnoty, bo trzeba to jeszcze potwierdzić. Więc należałoby się wykazać ostrą pomrocznością jasną, żeby zaliczyć taki wyczyn. To, jak i inne opcje za klejnoty, są dla niecierpliwych, którzy nie chcą czekać na budowę (chociaż nie jestem pewny, czy w tym przypadku budynek podnosi się bez zużycia materiałów, czy też przy okazji jest podnoszony od razu). Oczywiście dla mnie cena takiej "przyjemności" też jest stanowczo za duża i wolę wykazać się cierpliwością niż tracić na to klejki. Jest kilka ciekawszych sposobów na ich wydanie.

  4. #4
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    374
    Serwer
    Nowy Świat
    nie wiem czy trzeba potwierdzac nigdy nie probowalem wiem ze zrobienie woja za klejki potwierdzenia nie potrzebuje ....

  5. #5
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Mam wrażenie, że natychmiastowe zakończenie budowy w kolejce budowania też nie pyta czy może zabrać klejnoty.

  6. #6
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Gdyby ceny były o połowę mniejsze to czasami jeszcze mógłbym się zastanowić nad ulepszaniem za klejnoty, ale ze względu że są tak wysokie to już rok temu uznałem to za rzecz z której nigdy nie skorzystam. A wiadomym jest że lepiej aby połowa graczy miała możliwość zastanowienia się and kupnem niż nieliczne jednostki kupiły przypadkiem.

  7. #7
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Na testowym sprawdzałem:
    za klejnoty podnoszenie budynków jest natychmiastowe i nie zżera surki, lecz jest stanowczo za drogie, na Twoim miejscu dodał bym ankietę i wrzucił temat do sugestii do gry, gdyż jest bardzo ciekawy- sam na +100% co miesiąc wydaje kasę z esów (nie wykorzystane abonamenty z 2ch tel), więc chętnie raz na jakiś czas wydał bym je na jakieś ulepszenie, ale nie w takiej kwocie jak są teraz, bo na prawdę trzeba być ostro narąbanym, aby za kleje podnosić w takich cenach, bo trzeba każda transakcje potwierdzić.
    • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
    • Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........

  8. #8
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Chodzi głównie o czas i o tych niecierpliwych - a tych w tej grze nie brakuje co na każdym kroku słychać i widać, więc nie byłbym taki pewny czy nie korzystają z tego "dobrodziejstwa"

    Oczywiście zgadzam sie z autorem wątku, ceny są z kosmosu

  9. #9
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Dobra co do ulepszania na 5 lvl i czekania 7 dni to się zgodzę.
    Ale dla przykładu ulepszanie gospodarstwa na 4lvl.

    Czekać 24h to nie jest zbyt długo. A płacić ponad 1900 klejów jest raczej burżuazyjnym krokiem.
    Za tyle kryształów można kupić dwa silosy i jeszcze zostanie, do tego je sprzedać i mieć na ulepszenie na 5lvl. Trochę jak by to powiedzieć zrypana logika tak wysokich kosztów.

  10. #10
    Początkujący Osadnik Awatar Herbanos
    Dołączył
    15.04.2013
    Posty
    7
    Serwer
    Nowa Ziemia
    To działa tak:
    Wchodzi nowy gracz, widzi że LVL szybko się nabija, podoba mu się, a że lubi dynamiczną grę to nawet budowle co budują się po 2 minuty przyspiesza za klejnoty. Po kilku LVLach już nie jest mu tak łatwo, musi czekać, więc kupuje klejnoty smsem i chwile się cieszy poczym znowu zaczyna mu brakowac klejnotów, znowu kupuje, jednak szybko traci i stwierdza, że głupia gra i już nie kupi i przestaje grać.
    No ale pieniądze wydał?- Wydał.
    Zarobili na nim?- Zarobili.
    Wilk syty i owca zjedzona.

    I tylko o to chodzi, innego wyjscia nie widzę.

    Innym przypadkiem jest mój przypadek, gdy wszedłem w grę dostałem tu klejnocik za zadanko, tu klejnocik, tu klejnocik znowu wydałem, i tak powydawałem, że mam 26 lvl i 5 klejnotów a od 18lvl już gram bez nich Wydawałem je bo nie spodziewałem się, że gierka mnie przyciągnie do siebie.
    Wiem, że dalej będzie ciężej, i w tedy by się one przydały bardziej, ale co z tego, ważna jest przyjemność z gry.

    No ale kupowac klejnoty?- musiał bym z konia się ***.

    Mam wrażenie, że natychmiastowe zakończenie budowy w kolejce budowania też nie pyta czy może zabrać klejnoty.
    Masz rację, nie pyta.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Zakrecony ; 18.04.2013 o 11:30 Powód: poprawka.

Zamknięty wątek
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.