Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Statki za klejnoty

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    04.02.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Nowy Świat

    Statki za klejnoty

    Witam!

    Wiele razy robiłem przygodę Wyspa Piratów i zawsze podobały mi się zacumowane tam okręty.

    Mapka z tematu Poznańczyka:


    No i pomyślałem że fajnie by było gdybyście dodali je do ozdób za klejnoty :P (Pomosty można dać oddzielnie).

    Pozdrawiam!

  2. #2
    Osadnik Awatar Saxza
    Dołączył
    13.10.2012
    Posty
    53
    Serwer
    Złota Góra
    @up ma rację, co do statków może dodadzą przy wyjściu pvp. A jak brakuje tobie ozdób to skułuj sobie 50 bram aniołów :P

  3. #3
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wg mnie ciekawym rozwiązaniem byłoby dodanie takiego okrętu do zdobycia (nie koniecznie za klejnoty, może nowa przygoda z dropem takiego statku), żeby pełnił podobną funkcje co obecne wieże wiedźm / mroczne fortece / białe zamki, tylko na wodzie, nadchodzący event ma umożliwić budowanie na wodzie, wiec czemu nie pójść w te strone.

  4. #4
    Osadnik Awatar Archax
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    29
    Serwer
    Słoneczny Gród
    hmm to już lepsza propozycja, zrób taki temat jednak ja bym dodał jeszcze inną funkcje dla niego np. piraci lubili napitek (: więc czemu on miałby go nie produkować? nie mówie 4x jak opactwo tylko 1x albo max 2x no i na wodę go

  5. #5
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    to ja poproszę 5 statków w stylu fortecy i 5 w stylu opactwa, jestem za"))
    tylko gdzie ankieta???????
    • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
    • Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    25.01.2013
    Posty
    108
    Serwer
    Kolonia
    Bardzo fajny pomysł. Moim zdaniem gra powinna się rozwijać w każdym aspekcie, także w ilości ozdób dostępnych w grze.

  7. #7
    Ply4fun
    Nie zgadzam sie z tym. Po co statki jako ozdoba ? Jesli juz to wprowadzac po kolei jednostki wodne ale jak najbardziej spelniajace konkretne zadania, zaczynajac od budowy stoczni, potem np. statki rybackie, masztowce do transportu, okrety wojenne i statki kolonizujace wyspy - to tak. A nie tam statki dla ozdoby, ktore ''wygladaja''.

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    19.04.2012
    Posty
    142
    Serwer
    Kolonia
    Play i okręty podwodne...
    Co do pomysłu to można by sobie stateczek postawić jak komuś takie wizualizacje pomagają ale po co te klejnoty;p Czemu nie.

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    02.05.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Kolonia
    Takie statki by były fajne jako transport wojska na przygodę. Np 1000 chłopa w 15 minut. Gdyby była druga wyspa, np taka gildijna, ggdzie mogą się zainstalować ludzie z gildii i wydobywać wspólnie marmur, albo rudę żelaza na zasadzie przejęcia danego regionu, albo przydzielenia go komuś na okres 3 dni ....oczywyiście potem potrzebny by był transport na wyspę macierzystą .....kurcze pomysły same się rodzą.

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Ply4fun Zobacz posta
    Nie zgadzam sie z tym. Po co statki jako ozdoba ? Jesli juz to wprowadzac po kolei jednostki wodne ale jak najbardziej spelniajace konkretne zadania, zaczynajac od budowy stoczni, potem np. statki rybackie, masztowce do transportu, okrety wojenne i statki kolonizujace wyspy - to tak. A nie tam statki dla ozdoby, ktore ''wygladaja''.
    To nie jest Age of Empires, to jest Settlers. :P

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.