Strona 4 z 11 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 103

Wątek: Problem z logowaniem

  1. #31
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.02.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jakimś cudem, w niedzielę po 18:30, czyli po całym straconym weekendzie odpuściło, czyli samo się coś naprawiło, zresetowało, albo zapłacili rachunek za neostradę, i ruszyła maszyna ospale. Ciekawe na czym stoi ten serwer, Atari, Commodore. Kod jest nagrany na taśmie chyba bo jakoś strasznie długo się wczytuje...

    Żeby nie było kolorowo, oczywiście nie zapisywałem ile czego miałem w magazynie ale akurat kryształów miałem około 300, zapamiętałem, że po kolejnej rundzie będzie 300. Po zalogowaniu mam 116 szt. ciekawe, że akurat na kryształy trafiło a nie zwykłe łuki. Jak pisałem wcześniej, ode mnie dutków już nigdy nie dostaniecie. To jednak nie powód żeby zajumać, te które miałem. Kasa misie, kasa na konto za kupione przeze mnie wcześniej kryształki. Wyrośnijcie z pieluch chłopaki.

  2. #32
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.04.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    jedno wielkie gówno

  3. #33
    Początkujący Osadnik Awatar renmaister
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Nowa Ziemia
    i w końcu udało im się mnie w***ić

  4. #34
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.05.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zastanawiam się ile jeszcze lat będzie to pod szyldem - wersja beta ? Mnie w tej chwili udało się wejść. 5 prób na stronę główną i jakieś 7 kliknięcie przycisku graj. A co później ? Przyślą koszyk w przeprosiny no i info ,że to beta...

  5. #35
    Osadnik
    Dołączył
    28.04.2012
    Posty
    72
    Serwer
    Kolonia
    Ja juz nie mam problemu z logowaniem. Właśnie zalogowałem się do gry polskiej produkcji. Powoli zaczynam mieć po dziurki w nosie niemieckich produkcji.

  6. #36
    Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    68
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Na razie wynika ze przywilejem jest gra w ta gre, tylko nie wiem czy chce tego przywileju

  7. #37
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.05.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Porazka.... im wiecej kombinujecie w tej grze, im wiecej zmian robicie tym bardziej psujecie gre.... wy jej nie naprawiacie ,po kazdej konserwacji gra sie gorzej !!Od kilku dni gra nie jest stabilna, wiesza sie , a teraz problem z logowaniem.... Jak dlugo jeszcze??????

  8. #38
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    86
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Normalnie paranoja co się dzieje z tą grą. OD kilku godzin nie można wejść na grę a później nam dają jakieś badziewia, że niby rekompensata za to :/

  9. #39
    kemocik17
    Widzę że chyba czas kończyć z tą grą, żeby nie opanować problemu od paru dni.....??? po co te reklamy w TV.

  10. #40
    TomaszMa
    Cały tydzień i co gorsza wygląda,że jest coraz gorzej.
    Makabra!!!
    Mimo całej sympatii dla gry i zainwestowanego czasu i pieniędzy powoli mam dość.

Strona 4 z 11 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.