Strona 5 z 11 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 103

Wątek: Problem z logowaniem

  1. #41
    Początkujący Osadnik Awatar Tillig
    Dołączył
    22.08.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowy Świat
    Ja nie wydałem nawet grosza na tą grę (poza prądem), nie żałuję i innym radzę to samo. Gra fajna, ale stabilność serwerów gry... najgorsza jaką do tej pory widziałem.
    Ostatnio edytowane przez Tillig ; 26.11.2012 o 00:29

  2. #42
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.09.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat
    Gdybym ja tak pracował jak Ci fachowcy już dawno by mnie zwolnili. Skandal.

  3. #43
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.08.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Słoneczny Gród
    wczoraj 6 godzin nie mogłam się zalogować , dzisiaj już 3 może jednak zrezygnować , widocznie nie interesują ich starzy gracze .
    mile widziani ciekawscy , którzy zalogują się zrobią samouczek i więcej się nie pokażą

  4. #44
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowy Świat
    Ile czasu będzie jeszcze trwał problem z zalogowaniem, skandal to mało powiedziane,moze zamiast wprowadzania nowych eventów , informatycy zajmą się serwerami i ich stabilizacją ,bo to co obecnie sie dzieje przekracza wszelkie granice

  5. #45
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.05.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Szanowny Panie BB_xaar
    Co Pan powie na to?
    Art. 7 ustawy o świadczeniu drogą elektroniczną w zw. z art. 471 kodeksu cywilnego.
    regulamin jasno określa czas braku dostępu do gry i dotyczy to wyłącznie według niego przerw konserwacyjnych.
    Czy naprawdę chcecie, żeby do pańskich zwierzchników dotarły tysiące skarg z żądaniem zwrotu poniesionych kosztów za nie wykonanie usługi???

  6. #46
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.09.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Kolonia
    to są normalne jaja

  7. #47
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Mógłbym pisać o niekompetencji i wieszać chuje ale w z wiązku z reklamą w tv proponuje:
    [COLOR="rgb(0, 0, 0)"] "SETTLERSONLINE gra z którą spędzisz długie godziny ......na próbie zalogowania!!!"[/COLOR]

  8. #48
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ja miałem problemy z zalogowaniem wczoraj i dzisiaj jest to samo . Może w końcu ktoś odpowie co jest grane ?? Czy już czas zawijać się z tą grą i poszukać coś lepszego ??

  9. #49
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Słoneczny Gród
    szkoda tej kasy co pakują w reklamy skoro pewnie i tak 98% tych co wchodzi rezygnuje bo nie może się zalogować lepiej jak by to włożyli w serwery a dopiero potem reklama w tv... ew lepszych techników o.O

  10. #50
    Początkujący Osadnik Awatar Ariel30
    Dołączył
    02.09.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Może tak dla informacji! Kontaktowałem się z prawnikiem i otrzymałem informację, że można złożyć pozew zbiorowy. Jeżeli np ktoś zakupił wersję pudełkową TSO lub dokonywał płatności telefonicznych tzw esmes ma prawo żądać zwrotu poniesionych wydatków. To że w tytule jest napis Beta nie zwalnia producenta czy wydawcy gry z obowiązku sprawnego działania. Tym bardziej jeżeli pobiera jakiekolwiek opłaty z tego tytułu. Tak więc może weźmy się do dzieła i może na Facebooku postawny stronę dotyczącą pozwu zbiorowego. Tam przynajmniej jest za darmo - jeszcze i jeszcze wszystko działa sprawnie i szybko. Jak jest na Facebooku strona TSO niech też będzie strona tych którzy zostali oszukani przez UBI! Pokażmy, że nie wolno z nas robić idiotów i naciągać nas w bezczelny sposób na kasę!!!

Strona 5 z 11 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.