Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: przygoda "na końskim grzbiecie"

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    70
    Serwer
    Nowy Świat

    przygoda "na końskim grzbiecie"

    czy w tej przygodzie da sie ominąć jakis obóz wgl? wypełniam ją i jak na razie nie wiedziałem takiej możliwości

  2. #2
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Nowa Ziemia

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    70
    Serwer
    Nowy Świat
    jak mam przestawić generała do G2 ? po drodze chyba go przechwycą

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    70
    Serwer
    Nowy Świat
    dzięki za poradnik , dopiero moja 2 przygoda i za bardzo nie rozkminiem tego ;D

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    70
    Serwer
    Nowy Świat
    poj..bana ta przygoda , namęczyłem sie i dupa , ja je...ie

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    70
    Serwer
    Nowy Świat
    tyle woja poszło sie ***..cc aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

  7. #7
    Odkrywca Awatar spyderek
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    877
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nie rozumiem? Toż to jedna z najłatwiejszych przygód, a zważywszy że, jak HOOVER pisał, pół mapy da się pominąć masz z niej dobry exp z minimalnymi stratami. Co dokładnie poszło nie tak?

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    70
    Serwer
    Nowy Świat
    to 2 przygoda moja i nie wiedziałem jak ją zrobić, dużo ta gra pochłania czasu, na wszystko sie długo czeka i jak tak dalej będzie to przestane w nią grać,
    a mianowicie po kolei leciałem i niszczyłem obozy a później HOOVER mi pokazał jak ją zrobić ale juz prawie pół mapy oczyściłem i straty były duże i juz po prostu za brakło mi czasu zeby dorobić jednostek, taki jest zamiar twórców takich gier jak ta, zeby człowiek spedził jak najwiecej czasu nad tą grą, lipa jest to że chyba nie można na mapie przygody budynków stawiać i trzeba robić jednostki na mapie podstawowej i tak sie schodzi duzo czasu, az generał wróci , jednostki sie zrobią i z powrotem na mapę przygody wróci -.- jeżeli istnieje sposób na szybsze przemieszczanie sie generała i produkcje jednostek podczas przygod to prosze tu napisać
    Ostatnio edytowane przez Otteporowo ; 24.04.2012 o 00:08

  9. #9
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Nowa Ziemia
    I widzisz? Po to piszemy te poradniki. Lipa z tą grą, bo wymaga myślenia, a w dzisiejszych czasach o to trudno;] No dobra, na początku ja też nie ogarniałem, ale przynajmniej czytałem o tej grze na niemieckich i amerykańskich forach. Trzeba dodać, że nie znam żadnego z tych języków :/
    Przypomniało mi się, że niedawno uczestniczyłem w pre-beta gry na przeglądarkę mmorpg, gdzie... Wystarczyło klikać "OK" i postać sama wszystko wykonywała. Dosłownie wszystko! Exp, upgrade broni, questy itd. Niedługo nie trzeba będzie grać by bić lewel. Dokąd to zmierza? Czy rzeczywiście chcemy takich gier? Odpowiedz sam sobie na te pytania i idź poducz się jak rozkminiać przygody, albo szukaj czegoś bardziej bezmyślnego. Jest takich wiele, na pewno znajdziesz.

  10. #10
    Odkrywca Awatar spyderek
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    877
    Serwer
    Nowa Ziemia
    naskrobałeś 27 postów na tym forum i nie udało ci się znaleźć poradnika do przygody. Brawo.
    Tu masz grę zrobioną dla Ciebie

    http://www.mofunzone.com/online_game...rpg_2009.shtml

    (czy coś takiego miałeś na myśli HOOVER?)

Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.