Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 62

Wątek: problem z logowaniem

  1. #41
    Początkujący Osadnik Awatar emmika
    Dołączył
    10.12.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Złota Góra
    Ponownie nie mogę wejść do gry, po zalogowaniu przy próbie wejścia do gry pokazuje się ludzik z młotem, po chwili zrywa się polaczenie i komunikat "odśwież połączenie klikając OK". Po odświeżeniu historia się powtarza i tak w nieskończoność. Mam tak po aktualizacji, wcześniej nie miałam z tym kłopotu.

    Nie są to ciasteczka czy inne rzeczy związane z przeglądarką. Tak dzieje się na różnych przeglądarkach. Na nowo zainstalowanym firefoxie również, w nim pierwsza otwierana strona to The Settlers.
    "Życie jest krótkie, więc łam zasady: wybaczaj szybko, całuj powoli, kochaj szczerze, śmiej się bez opamiętania i nigdy nie żałuj niczego, co wywołało uśmiech na Twojej twarzy."

  2. #42
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.07.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Nowy Świat
    I co ? I dalej *****

  3. #43
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam
    Nie było mnie w weekend, myślę sobie zacznę gra porządnie - wyczyściłam wszystko, puściłam skanery, przeglądarki pozamiatane i od godziny widzę ładujący się pasek belki i uplay chwilowo niedostępny. Ręce opadają

  4. #44
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    A czy udało się komuś na telefonie z Andoridem zalogować do gry, jeśli tak to na jakiej przeglądarce. Bo Puffin nie daje rady .. nie wczytuje gry

  5. #45
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.07.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Nowy Świat
    Dlaczego nie mogę grać ? Zostałem ukarany ? Może ktoś coś ?

  6. #46
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam serdecznie!

    Nasi Gracze zauważyli, że dzięki zaktualizowanemu Java niektóre z głównych problemów poprawiły się.
    Zmniejszyło się opóźnienie, zniknęły wyskakujące okienka odświeżania stref i podczas normalnej sesji gry nie pojawiły się żadne błędy związane z Java.
    Dlatego chciałabym doradzić, abyście to przetestowali.
    Należy zainstalować najnowszą wersję z oficjalnej strony: https://www.java.com/en/download/manual.jsp

    Uwaga: wiemy, że problem jest związany z naszym systemem i cały czas nad nim pracujemy. Jednak nadal ważne jest aktualizowanie własnego systemu, a Java najwyraźniej nie aktualizuje się automatycznie u wszystkich.

    Pozdrawiam,
    BB_Peneopa
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 10.08.2021 o 14:10

  7. #47
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,074
    Serwer
    Złota Góra
    nic nie daje

  8. #48
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.03.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Słoneczny Gród
    dokładnie to nic nie daje...

  9. #49
    Początkujący Osadnik Awatar DEMIGODBLACK
    Dołączył
    01.05.2014
    Posty
    18
    Serwer
    Czarci Gaj
    nadal problem z logowaniem na każdej przeglądarce ten sam monit sie wyświetla - "Problem z połączeniem"

  10. #50
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.11.2012
    Posty
    25
    Serwer
    Kolonia

    pomoc

    Nie da się grać wszystko wolno chodzi zacina się naukowców gdy się wysyła dwa razy się naciska ,pocztę się odbiera to trzeba przejeżdżać na dół co to za pierdoły ,po prostu teraz się nie da grać ,nawet premi nie daję by jej nie stracić ,wszystko jest beznadziejne nie podoba mi się wcale ,chyba zrezygnuję z gry. Dziękuje

Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.