Odpowiedz w tym wątku
Strona 6 z 18 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 16 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 177

Wątek: Problemy po aktualizacji 26 stycznia 2021

  1. #51
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.02.2019
    Posty
    5
    Serwer
    Złota Góra
    Zrobiliście wszystko zgodnie z instrukcją? - https://forum.thesettlersonline.pl/t...ErlWxDSR_7i4#2
    Następnie z roamingu usuńcie folder adobe

  2. #52
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.01.2013
    Posty
    4
    Serwer
    Kolonia
    Śledzę temat od początku, robie różne rzeczy co są pisane że pomogają ale mi wcale nie pomagają poza tym zmarnowałem 5h popołudnia, trochę nerwów, pare lat gry i chyba już wystarczy. Nie każdy kto gra w Sety musi być inforamtykiem. Informatycy biorą kase za to żeby ta gra była dla gracza przystępną a nie odwrotnie!

  3. #53
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.05.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez edenland Zobacz posta
    U mnie zadziałało. Gra nie działa, ale nie mam tego folderu już ;-)
    hahaha

  4. #54
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.02.2019
    Posty
    5
    Serwer
    Złota Góra
    Jak tylko usunąłem folder gra ruszyła.

  5. #55
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Może od razu lepiej usunąc gre niż takie teksty. Bo to dalej nie pomaga, gra nie działa

  6. #56
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.05.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Czarci Gaj
    Szaraxi U mnie nie ruszyło. Usunąłeś też z kosza? Czy adobe będzie w ogóle działać? Od razu się przyznam, że jestem komputerowym prawie ignorantem

  7. #57
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.04.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ale emocje. Usuwam pliki, dogrywam jakieś inne pliki polecane, instaluję i deinstaluję. Dzieje się, dobrze że gra nie rusza, bo to też ciekawe

  8. #58
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.02.2019
    Posty
    5
    Serwer
    Złota Góra
    Tak z kosza też. Kilka razy miałem już problem z odpaleniem. Odinstalowywałem czyściłem pliki tymczasowe, wywalałem pozostałości po programie. Teraz musiałem jeszcze wywalić folder Adobe. launcher odpalił się po tym w kilka sekund i do teraz działa.

    Cytat Zamieszczone przez AndrzKudr Zobacz posta
    Szaraxi U mnie nie ruszyło. Usunąłeś też z kosza? Czy adobe będzie w ogóle działać? Od razu się przyznam, że jestem komputerowym prawie ignorantem
    "Nie ruszyło" czyli nic Ci się nie pojawia, nawet błędy?
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 27.01.2021 o 19:29 Powód: połączenie postów

  9. #59
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.05.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Szaraxi Zobacz posta
    "Nie ruszyło" czyli nic Ci się nie pojawia, nawet błędy?
    Mieli, mieli i wyskakuje informacja, że klient nie może się updatować :/ wywaliłem z kosza też. Cookisy wywalone i dalej to samo. Tylko folderu adobe nie mam

  10. #60
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.02.2019
    Posty
    5
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez AndrzKudr Zobacz posta
    Mieli, mieli i wyskakuje informacja, że klient nie może się updatować :/ wywaliłem z kosza też. Cookisy wywalone i dalej to samo. Tylko folderu adobe nie mam
    Odinstaluj tylko nie instaluj ponownie, po prostu zamknij instalator. Wejdź potem w C:\Users\"USER"\AppData i z tych 3 folderów wywal foldery TSO. Looknij też czy w folderze ubisoft coś zostało i czy dalej nie ma tego adobe. (Jeśli jest usuń)
    Następnie zainstaluj. Odpal TSO przez przycisk graj. Kiedy wyskoczy błąd zamknij i wklej tu C:\Users\TWOJA-NAZWA-KOMPUTERA\AppData\Local\Ubisoft\The Settlers Online\Client ten plik, który kazali pobrać https://forum.thesettlersonline.pl/t...ErlWxDSR_7i4#2
    Jeśli wkleisz plik launcher powinien zadziałać prawidłowo
    Ostatnio edytowane przez Szaraxi ; 26.01.2021 o 23:36

Odpowiedz w tym wątku
Strona 6 z 18 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 16 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.