Zobacz wyniki ankiety: Czy podoba ci się pomysł zamiany przygód?

Głosujących
109. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, w końcu oczyszczę gwiazdę

    85 77.98%
  • Nie, lubię mieć zaśmieconą gwiazdę

    11 10.09%
  • Obojętnie, i tak klepię każdą przygodę

    13 11.93%
Odpowiedz w tym wątku
Strona 6 z 9 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 86

Wątek: przeróbka '100 przygód' na jedną jakąś nowa>> ANKIETA

  1. #51
    Osadnik Awatar eryk_dzaffar
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    86
    Serwer
    Czarci Gaj
    wymiana powinna być zależna od typu przygody lub lvl dostępności
    co do poziomu trudności to np poziom 8/10 mamy tylko dwie przygody Wiktora i dzielnego
    lub dla poziomu 2/10 Na końskim i zaginioną czaszke

    dlatego lepiej wymiana zależna od lv dostępności czy też od typu przygody (bez eventowych)

    lvl dostępności to chyba najlepsze rozwiazanie bo nie wpłynie tak na graczy z niższymi levelami
    np gracz z niższym lv przy wymianie przygód nie natrafił by na przygode dla siebie nie dostępna

    dla graczy z wyższym lv to i tak było by bez znaczenia (nie chcesz słabszych przygód to usuń, oddaj, sprzedaj)
    Ostatnio edytowane przez eryk_dzaffar ; 06.03.2016 o 23:49

  2. #52
    EX_Persefona
    Witam,
    ponieważ istniało kilka podobnych tematów, wątki zostały połączone.
    Bardzo proszę używać wyszukiwarki, aby tematy się nie dublowały.
    Jeżeli watek znajduje się w archiwum, proszę poprosić moderatora forum o otwarcie w celu podbicia tematu.
    Pozdrawiam,
    MOD_Persefona

  3. #53
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Złota Góra
    Nie rozumiem tych skomplikowanych algorytmów. Pewnie jestem tępy ale nie sądzę, żeby to miało uprościć grę.
    Mam 3 szczęśliwych odkrywców i jednego doświadczonego, których puszczam na poszukiwanie przygód (tubylczych zwiadowców i zwykłych odkrywców puszczam na poszukiwanie skarbów). Za każdym razem (tzn 2x na dobę) ci szczęśliwcy przynoszą mi co najmniej 1 przygodę kooperacyjną, której nie będę robił bo nie mam czasu i nie mam z kim. Mam już ponad 100 Wirów (o innych nie wspomnę), których nikomu nie sprzedam bo każdy ma ich po dziurki w nosie. Usunąć mi szkoda bo pazerny jestem z natury. A wystarczy żeby kupiec kupił je ode mnie za nawet 10 fragmentów mapy, a mógłbym sobie kupić dowolną inną przygodę, na którą mam akurat ochotę. Tak samo jeśli miałbym np. 20 lvl a miałbym zachciankę zrobić sobie któregoś z Krawców to wystarczy, żebym sprzedał tych swoich Banitów czy Dzieci sawanny a w końcu uciułam na Dzielnego czy Sprytnego. Proste? Po co niepotrzebnie komplikować? Po to wymyślono pieniądze żeby nie trzeba było wymieniać za każdym razem kaszanki na buty. I po to m/w są fragmenty mapy.

  4. #54
    Osadnik Awatar eryk_dzaffar
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    86
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez DobromirPL Zobacz posta
    Tak samo jeśli miałbym np. 20 lvl a miałbym zachciankę zrobić sobie któregoś z Krawców to wystarczy, żebym sprzedał tych swoich Banitów czy Dzieci sawanny a w końcu uciułam na Dzielnego czy Sprytnego. Proste?
    Odpal z 20lv krawca

  5. #55
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez eryk_dzaffar Zobacz posta
    Odpal z 20lv krawca
    Niech odpali jakąkolwiek przygodę skoro są od 26 lvlu... I krawiec samymi reksami i łucznikami - powodzenia

  6. #56
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Złota Góra
    No dobrze - niech będzie, że na 30tym levelu.
    Nie ma co ukrywać, że są wśród nas przeróżni dewianci. Może są i tacy, którzy do nas dołączyli bo nie mogli się oprzeć pokusie zagrania w Krawca ;-) To co im żałować.
    Pewnie ja też zaliczam się do takich dewiantów bo spodziewałem się bardziej merytorycznych odpowiedzi ;-)

  7. #57
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    22.12.2012
    Posty
    309
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez zwolk Zobacz posta
    Jak zawsze, jestem PRZECIWNY wszelkim pomysłom mającym na celu intratne pozbywanie się niechcianych przygód. Ewentualne uatrakcyjnienie tych przygód powinno się odbyć poprzez modyfikację w dropach.

    Zapomniałaś wspomnieć o "nieśmiertelnych" Dzieciach Sawanny Wbij 48 lvl i dorób się puszkarzy, to Ci się oczy otworzą na atrakcyjność Zdrajców
    Popieram Zdracy super przygoda od 48lvl pada niecałe 300 rek a robi sie 5 minut

  8. #58
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez DobromirPL Zobacz posta
    No dobrze - niech będzie, że na 30tym levelu.
    Nie ma co ukrywać, że są wśród nas przeróżni dewianci. Może są i tacy, którzy do nas dołączyli bo nie mogli się oprzeć pokusie zagrania w Krawca ;-) To co im żałować.
    Pewnie ja też zaliczam się do takich dewiantów bo spodziewałem się bardziej merytorycznych odpowiedzi ;-)
    Nie ogarniasz o co chodzi. Przygody mają limit minimalnego lvlu, na którym można je uruchomić

  9. #59
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Złota Góra
    Ja rozumiem Rosa o co Wam chodzi tylko, że mnie nie o to chodzi ;-). Przecież te levele podałem przykładowo. Wiem, że przygody można robić od 26tego, a Krawców nawet od 42giego levelu.
    Inna sprawa - chociaż to temat na oddzielny wątek - dlaczego, skoro koszary można stawiać na 15tym, a nawet stajnie już na 23cim levelu. Może ktoś miałby ochotę dłubać Krawca mając tylko reków i łuczników (i sporo wolnego czasu). Bo powiedzmy szczerze Rosa: jak już robisz tego Dzielnego po raz 120ty Mistrzem SW z Puszkarzami to jak byś się zaparła to mogła byś go rozwalić nawet nie patrząc na ekran w trakcie małej przepierki i smażenia schaboszczaków jednocześnie ;-).
    To gdzie tu przyjemność i adrenalina? ;-)

  10. #60
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez DobromirPL Zobacz posta
    (...)
    To gdzie tu (...) adrenalina? ;-)
    Masz wtedy, gdy net Ci się zacina lub gra muli

Odpowiedz w tym wątku
Strona 6 z 9 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.