Strona 10 z 20 PierwszyPierwszy ... 8 9 10 11 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 199

Wątek: Brak zadań wielkanocnych

  1. #91
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    19
    Serwer
    Kolonia
    no, zgadza sie, 3x5 tj 15 dni a nie niecałe 11, chyba, że event będzie dłuższy

  2. #92
    Osadnik
    Dołączył
    14.08.2012
    Posty
    41
    Serwer
    Czarci Gaj
    nawet tak prostej matematyki nie potrafią liczyć w tym BB. Przy tych licznikach Osiągnięcia pójdą w p....
    Uprzejmość to iluzja. Barbarzyństwo to naturalny stan ludzkości

  3. #93
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,074
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez comdar Zobacz posta
    nawet tak prostej matematyki nie potrafią liczyć w tym BB. Przy tych licznikach Osiągnięcia pójdą w p....
    przyzwyczaili nas do tego

  4. #94
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam serdecznie!

    Po konserwacji zadania wróciły, proszę o informację, jeżeli u kogokolwiek zadania się nie pojawiły.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  5. #95
    Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    49
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Wydaje mi się, że: teraz macie odpalony 2gi cykl. Za 4 dni z godzinami odpali się 3 następnie po 5 dniach (czyli 9 i paręnaście godzin od teraz) odpali się 4. Czyli na 4 cykl będziemy mieli 1 dzień (chyba ze można będzie dokończyć w fazie zakończenia lub zadania magicznym sposobem odpala się zaraz po zakończeniu jednego cyklu)

  6. #96
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    19
    Serwer
    Kolonia
    A my prosimy o informację jak to bedzie z tymi zaległymi zadaniami, bo czasowo się nie zgadza

  7. #97
    Osadnik
    Dołączył
    08.07.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Kolonia
    Gratulacje BB zadania wróciły, ale tak trochę bez sensu z wykonaniem 3 serie po 5 dni a do końca ewentu 10 dni i trochę

  8. #98
    Osadnik
    Dołączył
    25.09.2013
    Posty
    42
    Serwer
    Złota Góra
    Przegięcia z grą mnie już nie dziwią - to norma - ale dzisiaj ten licznik odliczania 5 dni troszkę mnie wku.... - czy te "zaj..... informatyki" z BB naprawdę czegoś nie potrafią "z...." .

  9. #99
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.04.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Słoneczny Gród
    U mnie wpadło zadanie nowe do oczekujących, ponieważ nie zakończyłem poprzedniego, teraz pomimo że zakończyłem, to nowe wisi sobie w oczekujących nadal (już ponad 2 godz.)...

  10. #100
    Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    84
    Serwer
    Słoneczny Gród
    najlepszym rozwiazaniem bylo by przedluzenie o 5 dni eventu takie minimum. Zawaliliscie sprawe nie podjelisice odrazu dzialania czemu gracze maja stwac na rzesach by osiagniecia zdobyc bo wy nie umielsice zadan zrobic?

Strona 10 z 20 PierwszyPierwszy ... 8 9 10 11 12 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.