Strona 8 z 20 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 18 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 194

Wątek: problem w wyprawie wielka bitwa

  1. #71
    Osadnik
    Dołączył
    31.03.2016
    Posty
    73
    Serwer
    Złota Góra
    BB prowadzi bezsensowne dialogi z graczami zamiast po prostu wysłać wszystkim brakujące przedmioty (mocne narzędzia, 4 odłamki obsydianu i dynamit), bedzie trochę łatwiej ale nie z naszej winy

  2. #72
    Osadnik
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    80
    Serwer
    Nowy Świat
    Też od 2 dni jestem zablokowany w Wielkiej Bitwie, ale nawet nie próbuję pisać do supportu. Ostatni raz prowadziłem z nim korespondencję kilka lat temu, kiedy na archipelagu zniknęło mi parę bardzo kosztownych wtedy budynków. Zadawali w kółko te same pytania, odpowiadali na zasadzie kopiuj/wklej, domagali się np. print-screenów, za każdym razem grozili, że jak natychmiast nie odpowiem, to uznają temat za zamknięty, a na koniec oświadczyli, że w regulaminie jest wyraźnie napisane, że BB nie ponosi odpowiedzialności za żadne błędy w grze. Straciłem mnóstwo czasu i nerwów, ale za to zyskałem bezcenną nauczkę, a BB nie zobaczyło od tego czasu nawet złamanej złotówki ode mnie.

  3. #73
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.11.2013
    Posty
    7
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Witam serdecznie!

    Zdajemy sobie sprawę, że podczas gry na mapach kampanii Górski klan mogą wystąpić pewne trudności (np. Brakujący element zdań) Pracujemy nad rozwiązaniem, więcej informacji na ten temat w przyszłym tygodniu.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    A tak z łaski swojej może byście udostępnili informacje na temat postępowania w razie jak ktoś ma ten błąd i chce anulować przygodę żeby nie wisieć kolejny tydzień!
    Suport na moje pytanie odpowiedział tradycyjnie "problem jest nam znany i pracujemy nad rozwiązaniem" po czym zamknął zgłoszenie!!!! Ani cześć ani pocałuj mnie ... Ciekawe czy odzyskam wyprawę....
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 25.11.2018 o 14:18 Powód: korekta treści

  4. #74
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Czarci Gaj
    Myślę że brakujące premki są, ale ich nie widać
    Swoją drogą po tych paru latach już chyba nie są w stanie przewidzieć jak wprowadzana zmiana w jednej partii gry wpłynie na inną, zdawałoby się niepowiązaną
    Na tą chwilę cierpliwie czekam.. liczę na info o konserwie (w poniedziałek/wtorek) naprawiającej konserwę, po konserwie wprowadzającej super oczekiwane funkcje z nieoczekiwanymi konsekwencjami dla Wielkiej Bitwy ..
    Pozdrawiam programistów BB..

  5. #75
    Osadnik
    Dołączył
    07.08.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Czarci Gaj
    4-ty dzień cierpliwego czekania i zero wiadomości. ostatni mail w czwartek i potem cisza. Oni chyba czekają aż wyjdzie czas przewidywany na zrobienie przygody i jak ktoś nie anulował to sama się skończyła Czyli jeszcze jakieś 10 dni

  6. #76
    Osadnik
    Dołączył
    16.08.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Kolonia
    Też, tak czekam i wiadomości brak. Bardzo lekceważą graczy. Mogli napisać co mamy robić, a tu nic. Czekać czy anulować, wysyłać zrzuty z ekranu? Gra to rodzaj rozrywki a nie trening cierpliwości.

  7. #77
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    38
    Serwer
    Kolonia
    a o problemie wadliwego poligonu elitarnego ktos wspominal? bo zamiast zmniejszac czas werbunku to produkcja wojska elitarnego po wybudowaniu poligonu staje sie dluzsza o 50% a nie krotsza

  8. #78
    Osadnik
    Dołączył
    07.08.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Czarci Gaj
    Problem wadliwego elitarnego poligonu tez im zgłosiłam. Powiadomili że działa prawidłowo tylko źle wyświetla. Też nad tym "pracują"

  9. #79
    Osadnik
    Dołączył
    16.08.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Kolonia
    To mają dużo pracy.

  10. #80
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.08.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Nowy Świat
    I znowu BB mija się z prawdą jest już poniedziałek i nadal nie wiadomo jak zamierzali rozwiązać ten problem i kilka innych starszych błędów.Bo produkowanie błędów to już opanowali doskonale i rekordzistami w robieniu konserwy po konserwie i czekaniu na następną konserwe.

Strona 8 z 20 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 18 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.