Odpowiedz w tym wątku
Strona 14 z 19 PierwszyPierwszy ... 4 12 13 14 15 16 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 181

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Wyzwanie tygodnia i Poligony

  1. #131
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    507
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Bartexio Zobacz posta
    ale wielu graczy odpuszcza te zadania.
    ciekawe bo ja zadanie na 63 lvl zrobiłem w 2 dni, dostałem tokeny i od razu zacząłem drugie i gdyby nie konserwa to bym dzisiaj je skończył. Przerobiłem 2 z czterech możliwych i oba sie dają zrobić po dwa dni. każde z zadań WYPRODUKUJ zajmowało mi mniej niz 12 godzin bez żadnych zmian funkcjonowania wyspy. Nie wiem czy np 6 opactw z bafem ze steka to taki wyczyn . Jedynym problemem to przygody ale 2 wiry w 1 dzien jak dużo osób ma to zadanie nie jest teraz az takim problemem ;D i 3x pierwszy złodziej tez nie. Ale ja chyba należę do mniejszości skoro mi to juz nie przeszkadza -choc łatwiej by było gdyby lista przygód miała więcej niz jedna pozycje ;D
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  2. #132
    konkur4
    Cytat Zamieszczone przez z3nfist Zobacz posta
    tylko de.bi.l, mogl dac przygody kooperacyjne w zadaniach "zrob dowolną przygodę"..
    Myślę, że według pierwotnego założenia w tym miejscu miała pojawić się lista przygód, spośród których można ukończyć zadanie. Ostatecznie zmieniła się koncepcja i został pierwotnie ustawiony tekst, albo jest to błąd w wyświetlaniu tekstu, i być może ktoś kiedyś w ciemno trafi inną przygodę, która zaliczy zadanie w wyzwaniu.

  3. #133
    Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    92
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Zee4c Zobacz posta
    ciekawe bo ja zadanie na 63 lvl zrobiłem w 2 dni, dostałem tokeny i od razu zacząłem drugie i gdyby nie konserwa to bym dzisiaj je skończył. Przerobiłem 2 z czterech możliwych i oba sie dają zrobić po dwa dni. każde z zadań WYPRODUKUJ zajmowało mi mniej niz 12 godzin bez żadnych zmian funkcjonowania wyspy. Nie wiem czy np 6 opactw z bafem ze steka to taki wyczyn . Jedynym problemem to przygody ale 2 wiry w 1 dzien jak dużo osób ma to zadanie nie jest teraz az takim problemem ;D i 3x pierwszy złodziej tez nie. Ale ja chyba należę do mniejszości skoro mi to juz nie przeszkadza -choc łatwiej by było gdyby lista przygód miała więcej niz jedna pozycje ;D
    wbijesz wyzszy lvl, zamiast dwóch wirów beda 3, zamiast 3x pierwszy złodziej bedzie 3x mądrosć, w kolejnych zaś oblęzone miasto / 3 x odbudowa po burzy oraz zwiększy się ilośc surowców które musisz wyprodukować / wydać jak i wojska - chcąc zrobić 4 ciągi w ciągu tygodnia nie zrobisz wiecej nic innego , stąd większość może mieć ból wiadomo czego , pomijam fakt, ze w kazdym z zadan z ciągu kolejno musisz wyslać odkrywców na bardzo długie poszukiwania 4rech/6ciu/8smiu/8smiu - a więc jedyna opcja to miec wykupionych / wyszkolonych zielonych odkrywców bo na zwyklych możesz się przyblokować . pozdrawiam

    Cytat Zamieszczone przez konkur4 Zobacz posta
    Myślę, że według pierwotnego założenia w tym miejscu miała pojawić się lista przygód, spośród których można ukończyć zadanie. Ostatecznie zmieniła się koncepcja i został pierwotnie ustawiony tekst, albo jest to błąd w wyświetlaniu tekstu, i być może ktoś kiedyś w ciemno trafi inną przygodę, która zaliczy zadanie w wyzwaniu.
    w zadaniu 3x odbudowa po burzy - sprawdziłem wiekszość scenariuszy i lipa, być może jakaś zamienna przygoda , a nie scenariusz.


    oho to poleciałem, jak to usunąć ?
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 23.11.2018 o 02:51 Powód: połączenie postów

  4. #134
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez vmapik Zobacz posta
    w zadaniu 3x odbudowa po burzy
    musisz zrobić 3x odbudowę nie żaden inny scenariusz

  5. #135
    Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    92
    Serwer
    Słoneczny Gród
    no przecież wiem DDD

  6. #136
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Zee4c Zobacz posta
    ciekawe bo ja zadanie na 63 lvl zrobiłem w 2 dni, dostałem tokeny i od razu zacząłem drugie i gdyby nie konserwa to bym dzisiaj je skończył. Przerobiłem 2 z czterech możliwych i oba sie dają zrobić po dwa dni. każde z zadań WYPRODUKUJ zajmowało mi mniej niz 12 godzin bez żadnych zmian funkcjonowania wyspy. Nie wiem czy np 6 opactw z bafem ze steka to taki wyczyn . Jedynym problemem to przygody ale 2 wiry w 1 dzien jak dużo osób ma to zadanie nie jest teraz az takim problemem ;D i 3x pierwszy złodziej tez nie. Ale ja chyba należę do mniejszości skoro mi to juz nie przeszkadza -choc łatwiej by było gdyby lista przygód miała więcej niz jedna pozycje ;D
    niskolevelowcy maja latwiej, a reszta jest karana za to, ze posuwa sie coraz dalej z expem
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  7. #137
    Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    199
    Serwer
    Czarci Gaj
    Nie wiem co za "geniusz" wymyślał te zadania, ale w Settlersów na co dzień na pewno nie gra. Gdyby grał, to by przecież wiedział, że przygody takie jak Złodzieje, Skarb Mądrości a tym bardziej Oblężone Miasto nie wpadają od odkrywców, ani nawet z każdego Drwala. Jak już chcecie żebyśmy mieli szansę na ukończenie, to je przynajmniej wrzućcie do kupca za mapki. I to za mapki maksymalnie w setkach (100-200) a nie w dziesiątkach tysięcy.
    Nie wiem jaki jest sens i czemu ma służyć np. produkowanie 445 oblężników żeby ich "wydać" (czyli zannihilować, eksterminować, itp.) Już wolałabym ich uśmiercać w przygodzie na jakimś obozie, chociaż szkoda. Szkoda i czasu, i surowców i samego wojska.
    Z jednej strony dajecie jakieś poligony żeby szybciej wojsko produkować, z drugiej "każecie" (opcjonalnie oczywiście) się ich pozbyć zaraz po zakończeniu produkcji. W sumie bilans wyjdzie nie tylko na zero, nawet na minus.
    Dochodzę do wniosku, że cały wasz pomysł z zadaniami tygodniowymi ma na celu ułatwienie zdobywania PD i wbijania leveli osobom, które nie chcą bądź nie potrafią robić przygód. Zamiast wybić wojsko w przygodzie, wydadzą je za PD. A co z tego mają normalni gracze? Ból głowy, rozterkę i ostatecznie pusty śmiech.
    Dobrze, że mi brakuje łodyg na te poligony. Bo pewnie bym kupiła i znowu się nabrała na genialne tłumaczenie słowa elitarny. Już tak raz zrobiłam szkoląc generała. Elita elicie nie równa. To które wojska w końcu są dla was elitarne? Może lepiej na obrazkach pokazywać zamiast tłumaczyć. Zobaczymy, to sobie sami dojdziemy co do czego.
    Słów brak. Zrobiłąm jedyne Oblężone Miasto jakie miałam, przechodzę do kolejnego etapu a tu na zmarnowanie setki oblężników, KZ, żołnierzy, łuczników i co tam jeszcze. Naprawdę, pusty śmiech mnie ogarnia. I kolejna konserwa na ochłodę.

  8. #138
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Margherita Zobacz posta
    Nie wiem jaki jest sens i czemu ma służyć np. produkowanie 445 oblężników żeby ich "wydać" (czyli zannihilować, eksterminować, itp.) Już wolałabym ich uśmiercać w przygodzie na jakimś obozie, chociaż szkoda. Szkoda i czasu, i surowców i samego wojska.
    Taki, aby gracze, którzy ciągle produkują wózki, armatki, pukawki i inne od wielu lat wyczyścili się z tego. Następnym genialnym posunięciem na ud...pianie aktywnych graczy będą zadania typu wydaj lodową rezydencję, straszny dwór itp

  9. #139
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Lord_Crain Zobacz posta
    Taki, aby gracze, którzy ciągle produkują wózki, armatki, pukawki i inne od wielu lat wyczyścili się z tego. Następnym genialnym posunięciem na ud...pianie aktywnych graczy będą zadania typu wydaj lodową rezydencję, straszny dwór itp
    zeby sie wyczyscili to trzeba jeszcze ich zmusic do tego, zeby te zadania zrobili zamiast skwitowac usmiechem politowania.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  10. #140
    konkur4
    Wprowadzenie tych wyzwań objawiło pewną ciekawostkę - nagle wszyscy gracze mają problemy z populacją, bo za wszelką cenę muszą robić te ciągi i zdobywać tokeny
    Albo połowa myśli, że za słowem "wyzwanie" kryje się jakaś konieczność, przymus. Czym byłaby ta nowość, gdyby do każdego zadania dorzucać przygody, które trzeba zrobić? Tu jest to słowo klucz - WYZWANIE.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 14 z 19 PierwszyPierwszy ... 4 12 13 14 15 16 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.