Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 49

Wątek: Serwer zajety

  1. #31
    Osadnik
    Dołączył
    03.09.2012
    Posty
    36
    Serwer
    Kolonia
    Widać dalej nic niezrobili i na co czekaja , znajomi nawet niemoga wejśc na moja wyspe bo ich wywala inni na przygody co je rozpoczeli tez niemoga wejsc wiec chyba cos sie zepsulo drogie BB i zrobcie konserwe serwera jak tu Wszyscy ludzie pisza pozdrawiam Wszystkich oczekujacych

  2. #32
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Społeczne czyszczenie przeglądarek DNS i flasha Penolopa sorki ale czasami trzeba pomyśleć zanim się coś napisze jak nagle wszyscy nie mogą wejść to każdy ma problem i music cookie posprzątać??

  3. #33
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.03.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez ArturGrab Zobacz posta
    Społeczne czyszczenie przeglądarek DNS i flasha Penolopa sorki ale czasami trzeba pomyśleć zanim się coś napisze jak nagle wszyscy nie mogą wejść to każdy ma problem i music cookie posprzątać??
    Czego się spodziewać? Ich automatyczną odpowiedzią jest czyszczenie ciastek, przeglądarek itp. Od początku gry, więc czemu miałby się to zmienić?
    [KAC] - gildia Krwawa Armia Ciemności zaprasza wszystkich złaknionych miłego towarzystwa i ciekawych konkursów!
    PW w grze proszę do mnie kierować ~~Kolonia~~

  4. #34
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.01.2013
    Posty
    8
    Serwer
    Kolonia
    Kolonia.od wczoraj nie moge wejsc ,serwer przeciążony ,ktoś sobie robi z nas żarty

  5. #35
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2013
    Posty
    44
    Serwer
    Kolonia
    Penelopo Ty sobie kpisz czy o droge pytasz?... Na forum coraz wiecej osob pisze o przeciążonym serwerze KOLONIA , fb-ukowa strona settlers krzyczy od północy.. A Ty proponujesz czyszczenie ciastek javy flasha dns i najlepiej postawic system na nowo??!! Nawet z telefonu sie wejsc nie da czyli fona do serwisu bo gra nie dziala....

    Wesołe jest życie... szalonego naukowca...

  6. #36
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez ZZuuzzkkaa Zobacz posta
    Nawet z telefonu sie wejsc nie da czyli fona do serwisu bo gra nie dziala....
    Tam też musisz porządek (sprzątanie) zrobić

  7. #37
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.02.2013
    Posty
    3
    Serwer
    Kolonia
    cały czas bez zmian nie można wejść do gry komunikat , o przeciążonym serwerze ale kicha (((

  8. #38
    Osadnik
    Dołączył
    13.01.2013
    Posty
    39
    Serwer
    Kolonia
    A co ja będę gorszy. Nadal nie mogę wejść na serwer. Też dostałem propozycje czyszczenia przeglądarek Także proszę o działanie informatyków BB.

  9. #39
    Osadnik
    Dołączył
    09.07.2012
    Posty
    82
    Serwer
    Kolonia
    Cif nie pomaga, bleach też nie...może trzeba do pralki wrzucić aby wyczyścić??? Albo wiem - powiem dzieciakom, że są ciasteczka do wyczyszczenia...

  10. #40
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.07.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Kolonia
    jak mi padną przez BB administracje pola dyń to kto za to zapłaci?
    xDDD
    a tak całkiem serio... kto? ;D

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.