Zamknięty wątek
Strona 11 z 15 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 150

Wątek: Zmiany w grze - 20.11.2018 - Dyskusja

  1. #101
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,074
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Niestety tak jak się obawiałam, informatycy się napracowali i wszystkie te nowości można wyrzucić do śmieci.

    Podobnie jak w poszukiwaczu zadania są absurdalne, tam poza kilkoma przypadkami ciągle dostaję do wykonania węża morskiego lub oblężone miasto. Tu dostałam oblężone miasto, kolega też, inny dostał zrobienie dwa razy 2 złodzieja. nawet robiąc zadania w ciągu tygodniowym, to ile trzeba natłuc drwali żeby dostać 2 złodzieja? a ile innych przygód żeby trafić oblężone miasto?

    No przykro, dla mnie to kolejna "zachęta" aby rozstać się z tą grą, wielu starych graczy jest jak ja zmęczonych, no chyba że BB na tym zależy aby starzy gracze przestali obciążać serwery.
    niestety idiotyzm goni idiotyzm , do czego juz nas przyzwyczaili

  2. #102
    Osadnik
    Dołączył
    09.06.2013
    Posty
    186
    Serwer
    Kolonia
    przykład - konie oraz konni zbrojni

    koszary - 100% 2 minuty, 150% 1 min 20 sekund
    elitarne - 100% 5 minut, 150% 3 minuty 20 sekund

    chyba coś się nie zgadza
    Zapraszam do głosowania na moje pomysły dotyczące nowych budynków oraz usprawnień istniejących!
    Jeśli pomysł uzyska minimum 40 głosów "za" - zostanie przekazany do developerów.

  3. #103
    konkur4
    Cytat Zamieszczone przez Freha Zobacz posta
    Zaraz tam chytrość. Ja bym chciała zrobić bo to zawsze jakieś nowe wyzwanie, ale skoro nie mam przygody (lub dopóki jej nie zdobędę) to odpuszczę i dziury w niebie nie będzie. Tylko bb dając zadanie- nie daje narzędzi- szkoda.
    No to masz podwójne wyzwanie
    Dzisiejsze wyzwania też byłyby pewnie takiej maści, gdyby nagrodą w nich nie byłoby 21 żetonów, tylko 2100 np. :P

  4. #104
    Osadnik
    Dołączył
    09.06.2013
    Posty
    186
    Serwer
    Kolonia
    czy te przedmioty dla statku wikingow mozna robic sobie na zapas czy np do kazdego 'tygodniowego' zadania są inne przedmioty albo sie one kasuja z gwiazdy?
    Zapraszam do głosowania na moje pomysły dotyczące nowych budynków oraz usprawnień istniejących!
    Jeśli pomysł uzyska minimum 40 głosów "za" - zostanie przekazany do developerów.

  5. #105
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez konkur4 Zobacz posta
    No to masz podwójne wyzwanie
    Dzisiejsze wyzwania też byłyby pewnie takiej maści, gdyby nagrodą w nich nie byłoby 21 żetonów, tylko 2100 np. :P
    i tu się zgadzam- za 2100 żetonów bym pewnie spod ziemi wykopała to oblężone miasto- za 21 mogę sobie jedynie pomarudzić
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 23.11.2018 o 03:09 Powód: połączenie postów

  6. #106
    Osadnik
    Dołączył
    26.06.2013
    Posty
    42
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    a ma ktoś tak że jest tylko główne zadanie i żadne inne się nie otwiera ?? może jakiś patent na to jest które przegapiłem...

  7. #107
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Te zadania co było już od dawna wiadomo to porażka i nic więcej jak czyściec magazynu,
    To że dali węża czy miasto to myk aby rozruszać grę bo w nagrodę jest 25 żetonów, wow tylko na arabski pałac trzeba 120 więc ... dziękuje.
    Statek nie działa wrzuciłem premie zrobiłem relog i znów jest komplet, szkoda surowców. Poligon stoi za łodyżki,

  8. #108
    Osadnik
    Dołączył
    09.06.2013
    Posty
    186
    Serwer
    Kolonia
    to miały byc krotkie zadania, a jest ich lacznie 6 i to typu "wyprodukuj i wydaj 600 obleznikow"... czy kogos pogrzało?
    Zapraszam do głosowania na moje pomysły dotyczące nowych budynków oraz usprawnień istniejących!
    Jeśli pomysł uzyska minimum 40 głosów "za" - zostanie przekazany do developerów.

  9. #109
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia
    podwyzki cen przygod w mapach , tej zmiany , nie podawali do wiadomosci.


  10. #110
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    widać dobra zmiana działa i tutaj jest coraz drożej i coraz gorzej.

Zamknięty wątek
Strona 11 z 15 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 13 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.