Zobacz wyniki ankiety: Jak ważne są dla Ciebie osiągnięcia w wydarzeniu? (zostawiając na boku temat nagród)

Głosujących
1349. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Zarówno osiągnięcia ogólne, jak i te związane z wydarzeniami są dla mnie bardzo ważne

    413 30.62%
  • Lubię osiągnięcia w wydarzeniach. Widzę dzięki temu, swoje dokonania w grze

    640 47.44%
  • Nie zwracam uwagi na osiągnięcia, ale lubię nagrody podczas wydarzeń

    341 25.28%
  • System osiągnięć pomaga mi w wydarzeniu. Nie chcę ich przegapić

    326 24.17%
  • Osiągnięcia nigdy nie były dla mnie ważne i nigdy nie będą

    121 8.97%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 49

Wątek: Osiągnięcia

  1. #31
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.03.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Kolonia
    Fajnie jak są !, zawsze to urozmaica grę.

  2. #32
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.03.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Kolonia
    Fajne i przydatne, motywacja jest większa by zaglądnąć do gry.

  3. #33
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowy Świat
    osiągnięcia są spoko

  4. #34
    Osadnik
    Dołączył
    18.09.2012
    Posty
    73
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    pytania są subiektywne, 4 z nich wymuszają aprobatę dla BB
    więcej w odpowiedziach wazeliny niż prawdy

    ... "Zarówno osiągnięcia ogólne, jak i te związane z wydarzeniami są dla mnie bardzo ważne" - niby dlaczego i co w nich takiego ważnego ?
    to że może je oglądać kilkanaście osób z przyjaciół , których ilość maleje z miesiąca na miesiąc to uważacie za takie ważne ?
    czy też mamy stać się narcyzami, którzy chcą połechtać tylko własne chore ego ?

    ... "Lubię osiągnięcia w wydarzeniach. Widzę dzięki temu, swoje dokonania w grze" - serio ? większość z nas ma gdzieś wydarzenia, robi je tylko dla waluty eventowej, której ilość jest co roku zmniejszana,
    zastanawia mnie jedno... cena grubasów w czarnym markecie jest wciąż stała, ale ich praca co roku jest gorsza, w zeszłym przynosili po 14-16 sztuk waluty, w tym 8-9, głupieją z wiekiem czy może jakaś demencja starcza ?
    i nie chcę odpowiedzi BB, że takie są ustawienia w tym roku czy podskoczyły podatki,
    skoro kasujecie stałą realną kasę za nich chciałbym aby ich pomoc była równomierna podczas całej mojej gry w TSO,

    taką politykę prowadzili developerzy z Anno OnLine, ... wszyscy wiemy jak to się skończyło

  5. #35
    Osadnik Awatar Cadaveria
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    94
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Amber_Pl Zobacz posta
    pytania są subiektywne, 4 z nich wymuszają aprobatę dla BB
    więcej w odpowiedziach wazeliny niż prawdy

    ... "Zarówno osiągnięcia ogólne, jak i te związane z wydarzeniami są dla mnie bardzo ważne" - niby dlaczego i co w nich takiego ważnego ?
    to że może je oglądać kilkanaście osób z przyjaciół , których ilość maleje z miesiąca na miesiąc to uważacie za takie ważne ?
    czy też mamy stać się narcyzami, którzy chcą połechtać tylko własne chore ego ?

    ... "Lubię osiągnięcia w wydarzeniach. Widzę dzięki temu, swoje dokonania w grze" - serio ? większość z nas ma gdzieś wydarzenia, robi je tylko dla waluty eventowej, której ilość jest co roku zmniejszana,
    zastanawia mnie jedno... cena grubasów w czarnym markecie jest wciąż stała, ale ich praca co roku jest gorsza, w zeszłym przynosili po 14-16 sztuk waluty, w tym 8-9, głupieją z wiekiem czy może jakaś demencja starcza ?
    i nie chcę odpowiedzi BB, że takie są ustawienia w tym roku czy podskoczyły podatki,
    skoro kasujecie stałą realną kasę za nich chciałbym aby ich pomoc była równomierna podczas całej mojej gry w TSO,

    taką politykę prowadzili developerzy z Anno OnLine, ... wszyscy wiemy jak to się skończyło
    Brawo! Nic dodać nic ując, zwłaszcza jeśli o odkrywców chodzi. Dorobiłeś się i mógłbyś zebrać wszystkie potrzebne surowce wyłącznie dzięki odkrywcom? Spoko, utniemy Ci to. Nie dość że musisz wydać na odkrywców klejnoty które są za kasę (nie wiem ile trzeba by odkładać w grze klejków z tego co dają żeby uzbierać na wszystkich odkrywców. Chyba nierealne.) to jeszcze BB odbiera to co się jawnie należy. Inwestuje w to co uważam ale to bez sensu jeśli nagle to coś traci swoją wartość bo BB ma takie widzi mi się.

  6. #36
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Po za niektórymi "zadaniami" reszta to na zasadzie zaliczyć i tyle, w eventach ? bardziej jako dodatek niż coś na co się zwraca uwagę.

  7. #37
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.01.2013
    Posty
    14
    Serwer
    Złota Góra
    Brakuje mi tu odpowiedzi: Osiągnięcia są spoko, tylko nagrody za nie są do d..."

  8. #38
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Szkoda że po zaliczeniu osiągnieć nie działa licanik przynoszonych fażdzetów z poszukiwac czy zdobytóch fantów z przygód, wysp daje to pogląd na koniec w co warto inwestować w odkrywców czy genralow co daje więkcej fantów

  9. #39
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.08.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    osiagniecia osiagnieciami fajnie byłoby stowzyc ranking ogolny na swiecie z miejscami ....wiadome wtedy musiałoby być jakies punkty doświadczenia itd. sam level i rywalizacja poprzez niego już dawno przestal być interesujący..klasyfikacja graczy według punktów doswiadczen bylaby dodatkowa rywalizacja ;p

  10. #40
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez roberrt Zobacz posta
    klasyfikacja graczy według punktów doswiadczen bylaby dodatkowa rywalizacja ;p
    rywalizacja o co, jesli jakas grupa graczy ma juz max level i wiecej pktow ani oni ani nikt inny nie zdobedzie ?
    "A necromancer is just a really, really late healer"

Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.