Zamknięty wątek
Strona 9 z 10 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 98

Wątek: Międzynarodowy Dzień kobiet

  1. #81
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    61
    Serwer
    Kolonia
    też jestem za Nusalą na wyprawach mnie ratuje

  2. #82
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.08.2015
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nusula jedyny czempion kobieta, osiągnęła mistrzowski poziom w łucznictwie, z tego powodu wszyscy chcą się od niej uczyć, a do tego jest piękna, mądra i nieustraszoną wojowniczką walczącą wciąż o wolność i pokój swojego państwa; troszczy się o swoich ludzi, między innymi dlatego wybrała jako swą dziedzinę łucznictwo, boi się, że straci dobrych żołnierzy; niewielu wie, że pobierał nauki taktyki od generał Mikołajowej, a jej matką jest nieustraszona odkrywczyni, która to właśnie zaszczepiła w niej chęć odkrywania nieznanych zakamarków świata

  3. #83
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Kolonia
    Nominuje wojowniczkę Nusale bo bez niej życie puste pozostaje.

  4. #84
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.02.2013
    Posty
    3
    Serwer
    Kolonia
    Wspaniała Nusala ponownie atakuje nie czekając po przegranej walce gdyż wie, że to od niej zależy wygrana.

  5. #85
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.11.2015
    Posty
    3
    Serwer
    Kolonia
    Ja również nominuje Nusale. Gdy jest przy mnie, czuje że wygram każdą przygodę. Jej wspaniałe umiejętności przenikają przez wrogów robiąc spustoszenie w ich szeregach. Sama walcząca na polu bitwy położy więcej niż kilkadziesiąt rekrutów. Będą pisali o niej jeszcze długo, długo za nami...

  6. #86
    Osadnik
    Dołączył
    03.06.2016
    Posty
    48
    Serwer
    Kolonia
    Wszystkim przedstawicielkom płci pięknej składam najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności i samych pięknych dni w życiu. Życzę by uśmiech rozpromieniał Wasze twarze i byście zawsze czuły się doceniane.

    Moja kandydatka HAGIX

  7. #87
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.11.2014
    Posty
    9
    Serwer
    Nowy Świat
    Ja nominuję Szeherezadę, nie widziałem jej ale już się zakochałem i nie mogę się doczekać kiedy wysłucham jej wszystkich bajek.

  8. #88
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.11.2012
    Posty
    25
    Serwer
    Kolonia
    Aga2000 zawsze pomagam innym jak mnie na to stać w miarę moich sił

  9. #89
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.07.2016
    Posty
    11
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Wink nominuje

    Nusale

  10. #90
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.02.2012
    Posty
    28
    Serwer
    Nowy Świat
    Ja nominuję własną mamę, ponieważ jest ucieleśnieniem większości cech, które posiadają nasze bohaterki z gry. Jest silna jak Nusala, nieustraszona jak odkrywczyni i doświadczona jak Mikołajowa. W dzieciństwie nie raz ratowała mnie z opresji ;] Dla mnie to moja Mama jest największą bohaterką, ponieważ urodziła mnie

Zamknięty wątek
Strona 9 z 10 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.