Zamknięty wątek
Strona 13 z 21 PierwszyPierwszy ... 3 11 12 13 14 15 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 206

Wątek: Zadanie kryzysowe: Kontratak bandytów - Dyskusja

  1. #121
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.06.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowy Świat
    dzięki jednak jakiś bug wizualny

  2. #122
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    1. NUS 165 koni,
    2.MSW 220 r ,
    3.MSW 220 r ,
    4.MSW 220 łuk ,
    5.MAjor 50kz 220ka (43kz)- ale mozna inaczej kombinowac

  3. #123
    Osadnik
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez gabi8484 Zobacz posta
    Mam takie zadanie:
    zdobądz:granit/50szt/ za pomocą szukanie przygód/bardzo długie/
    Czy to nie jest pomyłka?
    Teraz to już nie wiem czy szukać granit czy przygody.
    Wielkie UPSS!!!!
    podbijam

  4. #124
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.12.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Mam poziom 55. Czyli robię zadania dla 46-55. W czwartym zadaniu czwartego Fazy, czwartego etapu, muszę zebrać 50szt. granitu za pomocą: Szukaj przygód (b.długie), a dopiero od 56 poziomu będę mógł ich wysłać na b.długie poszukiwania przygód. Znaczy to że nigdy nie zaliczę zadania kryzysowego Myślę że to błąd. Co robić?

  5. #125
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.08.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja mam 54 lev. i mam bardzo długie szukanie !
    Oczywiście ufam, że jest błąd i chodzi o poszukiwanie skarbów
    Ostatnio edytowane przez Plumss ; 22.09.2017 o 06:16

  6. #126
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jakim wojskiem rozwalić fortecę bandytów na 52 lvl?

  7. #127
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2016
    Posty
    225
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Zeszycik Zobacz posta
    Mam poziom 55. Czyli robię zadania dla 46-55. W czwartym zadaniu czwartego Fazy, czwartego etapu, muszę zebrać 50szt. granitu za pomocą: Szukaj przygód (b.długie), a dopiero od 56 poziomu będę mógł ich wysłać na b.długie poszukiwania przygód. Znaczy to że nigdy nie zaliczę zadania kryzysowego Myślę że to błąd. Co robić?
    moze BB sie ustosunkuje do tego pytania

  8. #128
    Osadnik
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    43
    Serwer
    Złota Góra
    Hmm, ale granit to szukamy przez skarby a nie przygody, a w skarbach b.długie są aktywne w tym przedziale. Na pewno w zadaniu jest wpisane za pomocą poszukiwania przygód??

  9. #129
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2016
    Posty
    225
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Kirk_tk Zobacz posta
    Hmm, ale granit to szukamy przez skarby a nie przygody, a w skarbach b.długie są aktywne w tym przedziale. Na pewno w zadaniu jest wpisane za pomocą poszukiwania przygód??
    na 100%, pewnie BB chce odzyskac klejnoty

  10. #130
    Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Generalnie, moim zdaniem, event na plus. To, że zadania trudne/ czasochłonne, no to co? Na tym ma to polegać, żeby jednak było jakieś wyzwanie, a nie kolejne klepanie przygody po sznurku krok po kroczku z opisem. Że nie informowali wcześniej... To jest event kryzysowy i moim zdaniem na tym polega; ja mam myśliwych puszczonych do rozbudowy na 6 lvl a jakoś 25k mięsa zdobyłem; są premie, można domki podostawiać. Tak bywa. Jedyny problem to koszary, bo te można mieć tylko jedne, więc jak są w rozbudowie to jest problem i to spory (klejnoty lub wyburzanie...???).

    Uważam również, że dobrze, że nie było infa dwa tygodnie wcześniej bo to Zadanie Kryzysowe, a nie zwykły event. A inna sprawa, że eventy nie są obowiązkowe do zrobienia, bo jak nie zrobisz to: skasują ci konto, będziesz gorszy czy (wpisz dowolne); robi kto może i jak może. Ci co zrobią otrzymają nagrodę, ci co nie zrobią jej nie otrzymają, ale nikt niczego nikomu nie zabiera. To jak w sporcie: każdy ma taką samą szansę, ale różne są predyspozycje i nie każdy zdobywa złoto. Proste. chcesz nagrody - przebudujesz gospodarkę/ zboostujesz ją czy w inny sposób osiągniesz cel. A zadanie z ciekawą nagrodą, gdzie go można ot tak odfajkować to nic ciekawego - od razu lepiej przyznać wszystkim główna nagrodę i nie marnować czasu (twórców zadania i uczestników)

    Jak zadanie za trudne, można klejnotami zaliczyć jeśli komuś bardzo zależy.

    A inna sprawa, jest na niego 6 dni i nie trzeba go zaliczyć w jeden dzień, jak chciałaby większość. Więc w przypadku tego rodzaju eventu (kryzysowy) uważam, że wszystko jest OK. Jak komuś nie pasuje bo za dużo trzeba zrobić/ przebudować, niech go nie robi. Ew może zaliczyć klejnotami. A większość się już tak nauczyła i rozleniwiła, że wszystko robią według opisu podanego przez kogoś innego, żeby samemu czegoś nie musieć zrobić, nie stracić czasem o jednego rekruta za dużo, po czym narzekają, że w grze wieje nudą. Na początku opisów nie było i ludzie się dobrze bawili. A teraz wszystko podać na tacy :]

    Więcej takich zadań z ciekawymi nagrodami (których w inny sposób zdobyć nie można).
    I byle więcej nie było czarnych rycerzy, bo to była jednogłośnie maksymalna porażka pod każdym względem.
    Ostatnio edytowane przez rolnik35 ; 22.09.2017 o 10:02

Zamknięty wątek
Strona 13 z 21 PierwszyPierwszy ... 3 11 12 13 14 15 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.