Zamknięty wątek
Strona 14 z 25 PierwszyPierwszy ... 4 12 13 14 15 16 24 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 242

Wątek: Wydarzenie "Czarni Rycerze" - Dyskusja

  1. #131
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.06.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie wiem jak u was, ale po relogu czas trwania "eventu" mam niecałe DWIE godziny. o.O

  2. #132
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Kolonia
    Ciemność! Widzę ciemność! Ciemność widzę!

  3. #133
    Elelkal_
    Cytat Zamieszczone przez Lumpola Zobacz posta
    Cytat ze strony BB:
    Niektóre przygody "Czarnej Rycerzy" w kategorii wydarzeń u kupca.
    Żetony: Nie będzie dostępnych zadań z żetonami. "Dodatkowe" przygody u kupca są fałszywymi nowościami i są tam tylko w celu uczczenia najlepszej przygody wszechczasów.
    Jak, jak te niektóre przygody są za żetony, których nie będzie i jest to zapisane w dziale wiadomości co będzie wprowadzone, nie w tym poniżej "RZECZY KTÓRYCH NIE ZROBIMY PODCZAS WYDARZENIA" - uściślijcie co zrobiliście
    Przesunęli to wyżej bo mało kto zauważył, że został dodany nowy post. A jako, że też mało kto zauważa, że to wydarzenie jest podzielone na "FUNKCJE W WYDARZENIU" oraz "RZECZY KTÓRYCH NIE ZROBIMY PODCZAS WYDARZENIA", to najlepiej było od razu dodać zapis o żetonach na samej górze, żeby był widoczny

  4. #134
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.04.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Faktycznie 1h 42m.

  5. #135
    Osadnik
    Dołączył
    13.02.2012
    Posty
    70
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez bart_las16 Zobacz posta
    Faktycznie 1h 42m.
    Jedyna pozytywna informacja o tym evencie.

  6. #136
    Elelkal_
    I po evencie

  7. #137
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    507
    Serwer
    Nowa Ziemia
    mam duzo gienkow i WSZYSTKIM dałem przynajmniej manuskrypty... czyli choćbym chciał udziału w wielkim evencie nie wezmę... a z***any czyt. czarny ekran jednak mam.

  8. #138
    Elelkal_
    Cytat Zamieszczone przez Zee4c Zobacz posta
    mam duzo gienkow i WSZYSTKIM dałem przynajmniej manuskrypty... czyli choćbym chciał udziału w wielkim evencie nie wezmę... a z***any czyt. czarny ekran jednak mam.
    Nie ma już żadnego info o umiejętnościach.

  9. #139
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.04.2013
    Posty
    23
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Tak jak już napisałam - Wyspa pozostanie czarno - biała do środy 26 lipca.
    Do tego czasu nie ma możliwości powrotu do normalnych kolorów.
    Jeżeli bardzo Wam przeszkadza efekt, jaki widzicie na swojej Wyspie, mogę Wam podpowiedzieć, abyście użyli "Prochu Piaskuna", "Farby zimowej" lub "1000 płatków śniegu".

    BB_Penelopa
    Fajnie, ale powtarzasz się. Raz wystarczy napisać, nie mamy problemów z czytaniem tak jak BB, które już kilka godzin po wprowadzeniu tego gówna powinno to cofnąć widząc fale oburzenia i krytyki ze strony (chyba nie skłamię jak tak napiszę, bo nie widziałem tutaj pozytywnego komentarza na temat tego eventu (?)) WSZYSTKICH graczy.

    Cytat Zamieszczone przez egon-73 Zobacz posta
    Dziś odbywa się jeden z najwspanialszych, doskonałych i najlepszych wydarzeń.

    Wspaniałe jest to, że wdrożyliśmy je bez przerwy konserwacyjnej!

    Jesteśmy bardzo podekscytowani i czekamy na Wasze opinie dotyczące najlepszej wersji "The Settlers Online" jaka kiedykolwiek stworzyliśmy.
    Chyba dziś odbywa się jedno z najgorszych, najsłabszych i najbardziej odstraszających wydarzeń. Czekają ale chyba na nasze opinie dotyczące najgorszej wersji TSO jaką można było kiedykolwiek stworzyć.

  10. #140
    Osadnik
    Dołączył
    24.06.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Kolonia
    Nie wiem jak u Was ale u mnie przez ten "udawany event" nie mogę odpalić TSO na chromie, musiałem sobie zainstalować firfoxa

Zamknięty wątek
Strona 14 z 25 PierwszyPierwszy ... 4 12 13 14 15 16 24 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.