Odpowiedz w tym wątku
Strona 10 z 15 PierwszyPierwszy ... 8 9 10 11 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 149

Wątek: Gwarantowane receptury z zadań z Excelsiora

  1. #91
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Bez znajomości szans na trafienie nic nie można powiedzieć o szczęściu czy pechu.
    Przykładowo przy 2% szans szansa na trafienie w 50 próbach wynosi 64%, czyli nie trafienie nie jest jakimś strasznym pechem.
    Przy 1% ta szansa (w 50 próbach) maleje do 28%.
    Ale jak mówiłem, bez znajomości tej szansy to tylko gdybanie.

  2. #92
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    Ja jak dotąd "tylko" 14 razy i próbuję dalej. To potencjalne 50 razy, które nie muszą zakończyć się powodzeniem, zniechęca mnie bardzo. Mam wrażenie, że albo ktoś zdobędzie recepturę w miarę szybko, będzie próbował do u...ej śmierci. Jakiś gwarantowany limit by się przydał, po którym kolejna próba zakończona by była pewnym zdobyciem. Tak, tak- wiem losowość, brak przymusu gry i inne takie, ale to wkurza. Nawet wspomniane wyżej wieże wpadają a manuskrypt nadal nie.

  3. #93
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Receptura jest zbedna, jesli sie nie marnuje manuskryptow na bezwartosciowe skille to do czasu az pojawia sie nowe drzewka umiejetnosci z samego faktu codziennej gry mozna zebrac wystarczajacy zapas.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  4. #94
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    Interesujące co piszesz. Gram codziennie, nastawiam introligatora codziennie, nie marnuję i nadal mam biedaków niedoszkolonych. Mi tam receptura nie wydaje się zbędna. PS. po którym razie zdobyłeś

  5. #95
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Biedakow tez mam niedoszkolonych, bo wiekszosc skillow nie jest warta czasu jaki potrzeba na wyprodukowanie ksiazek.

    Z uzytecznych dla mnie jestem w stanie znalezc moze dwa, i obu nie potrzebuje nawet na wszystkich specjalistach tylko max kilkunastu. Manuskryptow bede niedlugo mial w zapasie 600, a od wprowadzenia introligatora nie buffowalem go ani razu.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  6. #96
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    U nas na serwerze są i tacy co po 60 razy próbowali i nic. Jednym wpada za pierwszym razem inni celują i trafić nie mogą - jedyne czego nie braknie to podręczników z tej serii

  7. #97
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    BB przebąkuje już coś oficjalnie na temat drzewka generałów. Jeśli na przykład przy prostym drzewku 5x manu, 5x tom, 5x kodeks, 1x kodeks do pełnego wyszkolenia generała, samych manuskryptów potrzeba 120, czyli prawie dwa miesiące pracy przy maksymalnych kosztach introligatora, to jednak się upieram, że receptura jest bardzo wskazana. Nawet jeśli skupić się tylko na Majorach, MSW, Czempionach i ewentualnie Weteranach.

    Mi na szczęście się udało po 20+ próbach, są tacy, którym udało się za pierwszym razem. Cierpliwości, powodzenia. Zazwyczaj wpada wtedy, kiedy pogodzisz się z tym, że nigdy nie wpadnie

  8. #98
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Larxand Zobacz posta
    BB przebąkuje już coś oficjalnie na temat drzewka generałów. Jeśli na przykład przy prostym drzewku 5x manu, 5x tom, 5x kodeks, 1x kodeks do pełnego wyszkolenia generała, samych manuskryptów potrzeba 120, czyli prawie dwa miesiące pracy przy maksymalnych kosztach introligatora
    logika podpowiada ze:
    a) nie bedziesz u wszystkich generalow wrzucal tych samych skillow
    b) nie wiesz jakie skille beda wiec nie ma gwarancji ze wyjdziesz ze szkoleniem poza tier1-2
    c) patrzac na mechanike gry mozna juz teraz latwo wykombinowac ze wiekszosc skillow bedzie bezuzyteczna

    Ja sie dalej upieram, ze nie oplaca sie marnowac ksiazek na slabe skille u grubasow czy, tym bardziej, geologow, lepiej poczekac i wykorzystac je w ten sposob dopiero jak bedziemy pewni, ze nowe drzewka nie przyniosa niczego wartosciowego
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  9. #99
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.04.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj
    ja mniałem farta i trafiłem za pierwszym razem na manuskrypt

  10. #100
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    a ja dalej go nie mam, mimo że zrobiłem już chyba 40 razy zadania...
    CENOWA DEMOLKA
    Najtaniej - tylko u Polka!


    Zgarnij już teraz najlepsze oferty -> waga Polk

Odpowiedz w tym wątku
Strona 10 z 15 PierwszyPierwszy ... 8 9 10 11 12 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.