Zamknięty wątek
Strona 7 z 17 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 169

Wątek: Pamiętnik Dewelopera - Drzewko umiejętności generałów - Dyskusja

  1. #61
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    1 pkt w fasunek nic nie daje praktycznie, puszkarze nie maja obszarówki więc w większości przypadków dmg ulatuje w powietrze, na krawcach aby była róznica potrzeba 2pkt wtedy zdejmie niedźwiedzia (w 90% przypadków). Obleżników zazwyczaj się daje do walk trwających dłużej, więc lepiej spisze się szał bitewny niż fasunek. Więc wolałbym dac ten pkt w kurs nawigacji niż w fasunek.


    Dawanie 1 pkt w potężną szarże też jest bez sensu. Albo 3 albo żaden, bo ten bonus dmg nic nie wnosi praktycznie, najważniejsze są obszarowe obrażenia.
    To jeden pkt z fasunku przejdzie w szarżę, da mi to 33% szans na to że rycek albo konny zada obszarówkę, więc to już jest coś
    Ostatnio edytowane przez aTenSion ; 13.05.2017 o 16:33
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Najgorsze w tej dyskusji jest to, ze moderacja nie pozwoli jej zachowac dla potomnych

  2. #62
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez aTenSion Zobacz posta
    Straty w młodym drwalu przy użyciu czempionów + umiejętności

    141r 2 ZB 211 KZ (przy czym można zejść do 191 KZ używając w g3 zamiast majora, anslema )

    Drop : 188 SC za przygodę (157 + 31 )
    Niestety nie pamiętam dokładnie jakie skille, ale można rozwalić w drugim sektorze dodatkowy obóz bez strat (nr 7 z wiki) i poprawić nieco ten wynik.


  3. #63
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    433
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    W takim razie wypadaloby jeszcze okreslic jaka jest wartosc SC.

    - jesli ktos nie kupuje premium za nie to moze je realnie wydawac tylko na strzalki/ assasinow/ katapulty, moze sporadycznie kupic jakiegos krawca
    - jesli ogranicza sie tylko do robienia krawca/ zlodziei to debuffow i tak nie potrzebuje (a do tego z pand i excelsiora moze miec wystarczajaco duzo SC na wszystko).

    Ja mimo wszystko sklanialbym sie bardziej do 10% celnosci, bo to przynajmniej jest przydatne we wszystkich przypadkach.
    Jeszcze niebieskie można.

    Tak właściwie to co robią ludzie na wyższych poziomach z saletrą i zaprawą, że nadal są drogie?
    Bo jeżeli nie będą, to się zacznie opłacać Odbudowa po burzy, a z niej można SC wyciągnąć. Po 70 można wydłubać 5k gwiezdnych na tydzień ze statku poszukiwacza, a to już są ilości moim zdaniem nie do przerobienia.

  4. #64
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Iphoris Zobacz posta
    Tak właściwie to co robią ludzie na wyższych poziomach z saletrą i zaprawą, że nadal są drogie?
    Ja gromadze na poczet przyszlych upgradow albo przebudowy wioski jesli bedzie taka mozliwosc.

    Nie upadlem jeszcze na leb tak mocno zeby wydawac 1 czy tam 1,3k na scenariusz w ktorym zaledwie jeden zestaw nagrod jest w jakikolwiek sposob uzywalny,a reszta to same smiecie.

    Cytat Zamieszczone przez Iphoris Zobacz posta
    Po 70 można wydłubać 5k gwiezdnych na tydzień ze statku poszukiwacza, a to już są ilości moim zdaniem nie do przerobienia.
    Na tym co sie dzieje po 70tym moznaby polegac, gdyby normalnemu graczowi jego wbicie nie zajmowalo kilka lat.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  5. #65
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Na tym co sie dzieje po 70tym moznaby polegac, gdyby normalnemu graczowi jego wbicie nie zajmowalo kilka lat.
    Mając premkę na swoim przykładzie musiałbym zrobić 1450 drwali żeby mi wpadł 70 poziom (połowa paska do 61 ) robiąc nawet 3 dziennie wychodzi ... 480dni :P

    Dlatego zapewne większość graczy wybierze wersję dla majora którą podałem ( 30 % expa darmo nie chodzi piechotą + sc które się przydadzą na mądrości/ lampie ) skróci to ilość drwali do ... 1116 co przy 3 dziennie da zawrotne 372 dni
    Ostatnio edytowane przez aTenSion ; 14.05.2017 o 08:23
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Najgorsze w tej dyskusji jest to, ze moderacja nie pozwoli jej zachowac dla potomnych

  6. #66
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez aTenSion Zobacz posta
    Mając premkę na swoim przykładzie musiałbym zrobić 1450 drwali żeby mi wpadł 70 poziom (połowa paska do 61 ) robiąc nawet 3 dziennie wychodzi ... 480dni :P

    Dlatego zapewne większość graczy wybierze wersję dla majora którą podałem ( 30 % expa darmo nie chodzi piechotą + sc które się przydadzą na mądrości/ lampie ) skróci to ilość drwali do ... 1116 co przy 3 dziennie da zawrotne 372 dni
    Nie wyjdzie Ci 1116 tylko coś koło 1250 i nie 372 dni tylko jakieś 420. Nie zapominaj, że dostaniesz 30% XP za przygodę, tylko za efektywnie ubite obozy, co w ostateczności przełoży się na jakieś 15% więcej, przy założeniu oczywiście, że każdy walczący generał będzie miał Fast Learnera. Co nie zmienia faktu, że i te 15% piechotą nie chodzi.

    Na marginesie, zrobienie prawie całego Krawca (z pominięciem chyba jednego obozu) dało mi 181k XP przy więcej niż 2x wyższych stratach.

  7. #67
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez aTenSion Zobacz posta
    Mając premkę na swoim przykładzie musiałbym zrobić 1450 drwali żeby mi wpadł 70 poziom (połowa paska do 61 ) robiąc nawet 3 dziennie wychodzi ... 480dni :P
    W czym naistotniejsze zalozenie jest takie, ze bedziesz w stanie przez te 480 dni zdobyc 3 dziennie, co nie jest gwarantowane (a poszukiwania tego nie pokryja).
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  8. #68
    Osadnik
    Dołączył
    03.06.2014
    Posty
    37
    Serwer
    Złota Góra
    Czy Pierwsza pomoc działa również przy porażce generała?
    Jak atakuję ostatni obóz w sektorze to bonus z pojętnego wpada tylko za ten obóz czy za wszystkie pozostałe obozy w sektorze które znikają?

  9. #69
    Osadnik
    Dołączył
    04.09.2012
    Posty
    137
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Cardi Zobacz posta
    Czy Pierwsza pomoc działa również przy porażce generała?
    Jak atakuję ostatni obóz w sektorze to bonus z pojętnego wpada tylko za ten obóz czy za wszystkie pozostałe obozy w sektorze które znikają?
    Na testowym jednostki naliczone przy zastosowaniu ,,pierwszej pomocy'' u pokonanego generała, były dostępne... po jego wyleczeniu
    Jak to wygląda na serwerach gry przekonamy się po niedzieli jeśli do tego czasu gra odzyska funkcjonalnośći
    Ostatnio edytowane przez Betooniusz ; 14.05.2017 o 10:19

  10. #70
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    W czym naistotniejsze zalozenie jest takie, ze bedziesz w stanie przez te 480 dni zdobyc 3 dziennie, co nie jest gwarantowane (a poszukiwania tego nie pokryja).
    Dlaczego mają nie pokryć? Ja mam odkrywców wyszkolonych uniwersalnie, pod przygody ale z artefaktem. Staram się wysyłać ich tak, żeby zbytnich przestoi nie było. Praktycznie codziennie mam te 3 drwale. Jak czasem zdarzy się mniej to kiedy indziej więcej. 3 od dawna przyjmuje za średnią dzienną. Gorzej mam z torbami ale, że z exsceliora kosze od zdobycia receptur już tylko klejnoty to stadionówki mi to spokojojnie wyrównują.
    Cytat Zamieszczone przez Airtom Zobacz posta
    jedyna aktualizacja działająca poprawnie to aktualizacja godziny końca aktualizacji.... przypadek..?

Zamknięty wątek
Strona 7 z 17 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.