Zamknięty wątek
Strona 23 z 155 PierwszyPierwszy ... 13 21 22 23 24 25 33 73 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 221 do 230 z 1550

Wątek: Zapytaj mnie o cokolwiek - Pytania

  1. #221
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.10.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    1. Czy możliwe jest, aby regulamin gry był bardziej szczegółowy i dawanie banów przez modów nie było oparte o ich zły humor lub widzimisię i zasady ustalane na bieżąco na zasadzie- modowi tak się wydaje to ustala zakaz "w locie" i daje bana bez sensownego uzasadznienia lub daje bana za merytoryczną dyskusję z nim tylko dlatego, że wydaje się być zmęczony lub leniwy?
    2. Czy możliwe jest w związku z postanowieniami regulaminu ustalenie określonych kar za określone złamania regulaminu, tak by kara nie zależała od dobrego lub złego humoru moda?
    3. Czy mody mogłby czasem, zamiast kluczyć i ściemniać i odsyłać do supportu odpowiadać po prostu- nie wiem lub nie wolno mi odpowiedzieć, bo nie mam takich uprawnień?
    4. Czy zamiast walczyć z całym świtem mody mogłby dany zakaz najpierw umieścić w regulaminie a potem go egzekwować a nie odwrotnie? Chodzi o np. nagły zakaz licytacji na handlu i calodniową walkę z osobami logującymi się danego dnia i nic nie wiedzącymi o nowym zakazie - który zreszta moim zdaniem utrudnia grę i uprzykrza zabawę.
    5. Czy generałowie poruszający się koszmarnie wolno w przygodach, mogliby mieć możliwość otrzymywania np. premii szybkości?
    6. Czy robiąc przygodę dla 3 lub 4 osób możnaby zrobić tak, że te 3 lub 4 osoby mogą jednocześnie się wymienić zaproszeniami - czyli więcej slotów do zaproszeń, a nie jak teraz, że trzeba czasowo to ogarniać lub najpierw sprzedać jeden z dropów a potem go od kogoś innego odkupić by nie blokować innym możliwości gry?
    7. Czy jest możliwość przywrócenia zdobywania budynków w przygodach. NP. zdobycie wieży z Byka graniczy z cudem. Ostatnio udało się jedną zdobyć 2 lata temu. Podobnie z innymi budynkami.
    8. Czy do kupca możnaby dodać możliwość zakupu niewyczerpanych kopalni także innych surowców niż miedź? Niech sobie będą drogie ale niech będą.
    9. Czy możnaby częściej zmieniać zestaw przedmiotów kupowanych za monety gildii? To z pewnościa zwiększy motywację graczy do robienia zadań gildii.
    10. Czy możnaby przeliczyć ponownie scenariusze? Obecnie nie ma sensu ich robić wcale moim zdaniem. Ilość zużytych zapraw w stosunku do zysku jest nieproporcjonalna.
    11. Czy możnaby przeliczyć zdobyte nagrody z przygód 1001 nocy ponownie. Obecnie nie opłaca się robić nic powyżej 3 złodzieja - szczególnie ze względu na znikomą szanse otrzymania budynku jako nagrodę.
    Z pozdrowieniami
    Piranus

  2. #222
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.11.2016
    Posty
    1
    Serwer
    Złota Góra
    Czy będzie III Woja Światowa?

  3. #223
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.03.2017
    Posty
    1
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Witam
    Mam pytanie - czy jest szansa odzyskać login do mojego starego konta na którym grałem kilka lat temu. Pamiętam tylko nazwę.

  4. #224
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.01.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowa Ziemia
    1. Jaki jest algorytm pojawiania się elementów kolekcjonerskich? ( chodzi mi o częstotliwość % poszczególnych elementów)
    2. Czy jest możliwość ZWIĘKSZENIA częstotliwości pojawiania się elementów najmniej się pojawiających?(Sztandar, czajnik, wózek z jedzeniem, worki zboża)

  5. #225
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.03.2013
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat
    hej czy beda jakies inne plywajace budowle??? pozdrawiam

  6. #226
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    Czy kiedykolwiek wyjdę za mąż?

  7. #227
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.10.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Dlaczego pomimo ze w dniu 13 marca logowalam sie do gry, zebralam wszystkie elementy kolekcjonerskie, wrzucilam kilkanascie premii i zaliczylam przygode, system potraktowal mnie tak jabym w tym dniu wcale nie grala? Nastepnego dnia musialam zaczac zbierac premie do tygodniowej nagrody za logowanie od nowa...

    pozdrawiam

  8. #228
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.01.2017
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    czy beda nowe przygody?

  9. #229
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.12.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Czy u introligatora będzie można wytwarzać więcej niż jedną pozycje jednocześnie ?

  10. #230
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.01.2017
    Posty
    3
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    do rozbudowy potrzebny jest granit czy można zrobić by gracz miał wybór zamienić granit na coś innego?

Zamknięty wątek
Strona 23 z 155 PierwszyPierwszy ... 13 21 22 23 24 25 33 73 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.