Zamknięty wątek
Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 66

Wątek: Zmiany w grze - 21.02.2017 - Opinie

  1. #41
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.03.2012
    Posty
    28
    Serwer
    Czarci Gaj
    Jak już wymyślili że wykrzykniki się wyświetlają i przy braku zasobów jak i przy pełnym magazynem, to może zrobić to mądrze, a nie jak zawsze na odpie...ol. W obu przypadkach tak samo się wyświetla. Ciężko było żeby przy zapełnieniu wykrzyknik był zielony?? Mając podsumowanie gospodarki to raczej kolejny nietrafiony pomysł. Tam wyświetlało zapełnienie na max.

  2. #42
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Hor4cy Zobacz posta
    BB_Penelopa , pytanie jest, czy potraficie odpowiedzieć zdecydowanie albo w sposób wiążacy na pytanie, czy Ci generałowie nowi, ta trójka, będzie na kolejne święta dostępna ? na takich samych zasadach jak Mistrz Sztuk walki i inni, czyli +1 do posiadanego stanu ?
    Odpowiedziec prawie na pewno nie potrafia, a w sposob wiazacy od przeszlo 3 lat nikt Ci z BB nie odpowie.

    Okresowe zapowiedzi nadchodzacych nowosci zlikwidowali wlasnie dlatego, zeby sie nie wiazac obietnicami.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  3. #43
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.03.2013
    Posty
    29
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Hor4cy Zobacz posta
    Jak nie interesuje Cie to, to mu zluzuj miejsce w magazynie albo go zatrzymaj.
    Nie interesuje mnie, nie chce luzowac magazynu ani zatrzymywać. Jest część produkcji ktora u mnie pracuje na zasadzie "dopychania" magazynu. Nie wszystko potrzebuje produkowac na pełnej pompie, część rzeczy tylko uzupełnia bieżące ubytki.

    Jest to tym bardziej denerwujące że jak pisał Tomcio ikona informacyjna jest podobna do tej ktora informuje o zatrzymaniu na braku czegoś.
    Do tej pory jak widziałem czerwony wykrzyknik na kamieniarzu to wiedziałem ze trzeba wysłać geologa po kamienie.
    Teraz musze sie przypatrywac co sie dzieje.
    Zmiana kolorystyki tego powiadomienia to minimum. Chociaz najlepiej by było mieć możliwość wybrania ktore z powiadomień będą mi migać na wyspie a ktore nie.

  4. #44
    Odkrywca Awatar Adamynas
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    512
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez baqslaw Zobacz posta
    A przeczytałeś wątek, czy tylko tytuł? Bo Twój wpis sugeruje, że ograniczyłeś się do tego pierwszego. A co do planów rozwoju, to chociażby drzewko rozwoju generałów...
    bagusiu z Małej literki, przeczytałem tytuł i napisałem opinie do zmian jakie tu wprowadzają, niekoniecznie nt generałów

    Cytat Zamieszczone przez nabuchodonozor1 Zobacz posta
    Zmiana kolorystyki tego powiadomienia to minimum. Chociaz najlepiej by było mieć możliwość wybrania ktore z powiadomień będą mi migać na wyspie a ktore nie.
    O to to to!! tylko na to kolejne 3 lata poczekamy
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 04.02.2020 o 13:20 Powód: połączenie postów
    Censored by BB_Penelopa many times....
    Walcz z MOD jak Don Kichot

  5. #45
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Nowa Ziemia
    po diabla wprowadzono te głupie wykrzykniki , teraz mapa wygląda jak jedna czerwona plama . ten pomysl to wielka glupota .

  6. #46
    Osadnik
    Dołączył
    23.02.2012
    Posty
    54
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Pomysł może być, niechby tylko strzałki były np. żółte, a chociażby niebieskie, jak zzz i wystarczy

  7. #47
    Odkrywca Awatar Adamynas
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    512
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Powinni dać możliwość wyboru czy chcemy takie info czy nie, prostym suwakiem dajemy na off wsio co nam przeszkadza i tyle, no ale przecież to wymaga lat przygotowań, opracowania specjalnych skryptów, lat testowania i w końcu po kilku konserwach konserw wprowadzenia. Niestety nie dożyjemy ;/
    Censored by BB_Penelopa many times....
    Walcz z MOD jak Don Kichot

  8. #48
    Początkujący Osadnik Awatar Nika_Snape
    Dołączył
    27.06.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Czarci Gaj
    Mi się bardzo podoba pomysł nowej ikony na zapełniony magazyn.
    Tylko niech ona się różni od tej z wyczerpanymi zasobami, bo nie da się ich bez powiększenia odróżnić :/
    Zielony wykrzyknik byłby super. Bo to tak naprawdę nie jest ostrzeżenie, a informacja o czymś w pewien sposób dobrym

  9. #49
    Osadnik Awatar pilzner001
    Dołączył
    15.12.2012
    Posty
    50
    Serwer
    Złota Góra
    Najprościej w ustawieniach technicznych - możliwość włączenia lub wyłączenia informacji o zapełenieniu

  10. #50
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    A może ktoś nas olśnić co planujecie jutro popsuć ? http://forum.thesettlersonline.pl/th...l=1#post250605
    bo post cichaczem wrzucony
    Może naprawicie ten zwijany czat

Zamknięty wątek
Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.