Zamknięty wątek
Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 62

Wątek: Pamiętnik dewelopera - Halloween 2016 - Dyskusja

  1. #41
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Drodzy Gracze,
    jutro zostanie przeprowadzona specjalna konserwacja infrastruktury. Prosimy mieć na uwadze powyższe informacje przy planowaniu rozgrywek.
    Co: Konserwacja sieci
    Data: Poniedziałek, 24 Października
    Czas: Około 16:00 - 20:00, czasu polskiego
    Dotyczy: Logowanie Uplay może być spowolnione, lub nie działać
    Wszystko byłoby fajnie, gdyby nie to, że informacja pojawiła się dzisiaj (nawet data jest 24.10)
    Po 16:00 pojawią sie kometarze w temacie niemozności wejścia do gry

  2. #42
    Osadnik
    Dołączył
    02.05.2012
    Posty
    79
    Serwer
    Kolonia
    Mam propozycje do następnego Halloween: niech w każdym dropie zamiast 0 będzie 1 sztuka doładowania. Ewentualnie 2, aby premium dało się łatwo obliczyć.

  3. #43
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Aruzus Zobacz posta
    czyli co skończysz to wpada maksymalna ilości dosypek i może dodatkowa przygoda z dropa w AB? Jak to możliwe, kolega trochę odleciał chyba
    NAUCZ SIĘ CZYTAĆ Nie napisałem że ZAWSZE wpada 35 + dodatkowa przygoda, tylko że wpada

  4. #44
    Osadnik Awatar Minael
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    208
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Mam inną uwagę. Chodzi o zadanie "Kliknij na X dyniach kolejcjonerskich".
    Wiaodmo, klikemy na kolekcje i za każdą klikniętą dynię (nei ważne, czy dostaniem 1, czy 2 czy 3 czy 100) - jedno klikniecie, 1 powyższy X. Nie zlicza tego poprawnie, mocno zaniża.

    Dzisiaj po raz kolejny to sprawdziłem. Kliknałem na 12 dyniach, zaliczyło mi 9 (miałem przed zbieraniem 70, po mam 79). Czyżby nie wszystkie dynie były kolekcjonerskie? 0)) Nie jest to dużo, ale niektórym może to ograniczyć czasowo wykonanie zadania. Do supportu nie ma co pisać, bo odpowiedza pewnie na święta 0
    Skrzydła do góry!

  5. #45
    Odkrywca
    Dołączył
    06.05.2016
    Posty
    566
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    całą tą dziwną przepychankę słowną usunęłam. Proszę w miarę możliwości trzymać się tematu.

    Pozdrawiam,
    Mod Dobrawa
    Wypowiedzi i poglądy przedstawione w moich postach, są wyłącznie moje i jako takie należy je traktować. W żadnym wypadku nie należy zakładać, że przedstawiają oficjalne stanowisko Ubisoft/BlueByte, czy że są tożsame z poglądami przedstawicieli ww. firm.

  6. #46
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cenzura to bzdura, połamcie sobie pióra.
    Szalone Animki z cenzury śmieją się.
    Figlować, bzikować, gdy trzeba to zwariować.
    Bo wiedz, że ten szalony świat już nie uzdrowi się,
    więc celem Animków jest niezłego świra mieć.
    Co w tym złego mój kolego, że nas na to stać
    Scenariusz to gratka, a w nim niejedna wpadka.
    W krainie Acme nie zabraknie przygód stu.
    Gdzie Kinia, tam Kinio, oboje się przyczynią,
    że dzisiaj bez pieniędzy obejrzysz o nas film.
    Kaczora Tasiora Karuzel wygna z wora
    a Sylwka Juniora dziś Dodo straszyć chce.
    Bo każdy z nas pokochał wczoraj Bzikowersytet.
    Fakultety nam niestety pomieszały się.
    Kochamy Elmirkę, choć męczy nas co chwilkę.
    I Maksa zadziornego także, niech mu tam!
    A zresztą zobacz sam!

  7. #47
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    oglądałam tę bajkę

    Co do zadania ze znajdkami to dawno mam zaliczone, bez jakichkolwiek problemów, licznik był ok.

  8. #48
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez aTenSion Zobacz posta
    NAUCZ SIĘ CZYTAĆ Nie napisałem że ZAWSZE wpada 35 + dodatkowa przygoda, tylko że wpada
    a wcześniej Zamieszczone przez MichałekzWawelu

    Z azylu, z którego niby ma wpadać 35 dyń- 6 razy pod rząd miałam 0, z cr z wielu dropów mam przeważnie 0, incydentalnie 6, z drwala też słabo. Fajnie ,że Tobie wpadają same maxy- ale nie wszyscy mają takiego fuksa .
    i twoja pdpowiedź
    Wpada wpada tylko masz pecha ot co
    Czyli czytam chyba dobrze, a nawet lepiej niż ty lejesz wodę
    a co do doładowań z dropów to przy większym wysiłku - czyli poświęceniu czasu, można ich wiele zebrać. Ale jeśli nie mamy czasu klepać kilka godzin dziennie przygody to nawet na handlu w tej chwili trudno kupić dynie i dosypki w sensownej cenie, a więc ile ich jest średnio-realnie to nich ci waga podpowie, a nie swoje szczęście czy pech innych graczy.

  9. #49
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Aruzus Zobacz posta
    a wcześniej Zamieszczone przez MichałekzWawelu


    i twoja pdpowiedź


    Czyli czytam chyba dobrze, a nawet lepiej niż ty lejesz wodę
    a co do doładowań z dropów to przy większym wysiłku - czyli poświęceniu czasu, można ich wiele zebrać. Ale jeśli nie mamy czasu klepać kilka godzin dziennie przygody to nawet na handlu w tej chwili trudno kupić dynie i dosypki w sensownej cenie, a więc ile ich jest średnio-realnie to nich ci waga podpowie, a nie swoje szczęście czy pech innych graczy.
    Zjedz snickersa bo gwiazdorzysz

  10. #50
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    aTenSion - no jak ty już wkleisz cytat, to niewiadomo w ogóle o co chodzi, ale ważne że udało się zareklamowac snickersa na forum
    Przecież to co cytujesz zupełnie bez sensu bez twoich wypowiedzi. Zresztą może to palec boży że sam, niechcący dokonałeś tej autocenzury. Dalsza rozmowa na temat jedynie szczęściwych dropów i tych tylko pechowych nie ma sensu, racja tak jak uśredniony wynik tkwi gdzieś po środku więc luzuj pośladki, pozdr

Zamknięty wątek
Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.